• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
jo,to já neporadim,bo nefim.Já mirenu nikdy ani neviděla...... :zipper_mouth:
Luci by nevěděla?
7. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
hoja
renat nefim asi se optej na gyndě esli třeba neniá dobre udělat sono esli se nepohnula.....jinak opravdu nemám zkušenost, nebo písni porodní babičce
7. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
kaj ste? v tom počasu?
7. lis 2009 v 15:21  • Odpověz
non dámy..taková morálka jo?
jdu žehlit
7. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
my slavili :grinning:
7. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
holky, švagrová se mi stěhuje na předměstí Londýna :confused: to je kapku daleko, bude se nám stýskat :fearful:
7. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
no jsi omluevena ajak???pochlub se
7. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
supr, měli jsme i pravého tataráka :dizzy_face:
7. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
jé recpt honem, my s hanym slintáme aza tataráka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
Luci recept nemám :sweat_smile: ale optám se tchýně :wink: zítra ti ho zjistím a napíšu :grinning:
7. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
jo děkuji...my ho jednou udělali z nějakýho webu...ten recept a zaboha nevim už jak to boly a byl božský :dizzy_face:
7. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
jj tchýni se taky podařil skvělý :dizzy_face:

tak asi tohle léto budem prázdninovat v Londýně :grinning: ale bojím letadla :confused:
7. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
nekecej fááákt????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jakt o????
7. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
psala jsem už víš, švagruše se tam stěhují :sweat_smile:
7. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
jo aháá to sem nějak nepobrala...ta s Lucinkou????
7. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
ne ne, to je moje segra, ta s Rozálkou a Bertíkem, Jirkova sestra, ta co tady u nás staví elektrárnu
7. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
Baf! :grinning:
7. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
elektráru? čéče já snad nečtu ta s bio životem že????
7. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz
jj to je ona, švára tam bude pracovat, dřív dělal ředitele přes staropramen v pražských pivovarech a teď bude celosvětový ředitel přes pilsner
7. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
Danulko hojec :dizzy_face:
7. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
Reni teda Whow! Tam se asi zrovna moc šetřit nemusí, co.... :wink:
7. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
Dani ani nemusí, ale nemůžu říct, že bych někdy viděla, že by švagrová žila nadpoměry, že by utrácela za blbosti nebo tak, že by chodila v něčem extra značkovém, nebo že by děti oblékala vyloženě značkově. Kupuje jim kvalitní věci, ale nic přemrštěného :wink:
A hlavně je taková normál, nic nafrněného :wink:
7. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
holky a copak jste dělali celý den? :slight_smile:

U nás se ještě nespí, Kuba čučí na pohajdu, Anička si řekla o večeři, to je morálka, co? :confused:
7. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
renat já splal i poo s malou a pak jsem vařila roštěnky, jelikož nemám papiňák tak 3h u plotny....klasika, nemáš tipa na nějakej bezpečnej a dobrej? že bych si naježila?
hoja fanuš
7. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
Reni tak to je dobře a je to obdivuhodné!
My byli kouknout v České Lípě na really, konalo se tam setkání mistrů a můj mangel si tohle nemohl nechta ujít, páč tam byl i úřadující 6ti násobný mistr světa Sebastian Loab! :dizzy_face: Tak si ho vyblejsknul.... :dizzy_face: :wink:
7. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
jo fanuš dárek je v trapu co.... :confounded:
zase sousedi dělaj disku, ale maj smůlinu v deste olám cajty, už mě to fakt neba, rachot že je jde slyšet ven, na balkoně řvou...malá se furt budí, kurva fix už
7. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jé tak to měl mangel splněný sen, to měl krásný den :grinning: Já musím dát ty draky do hajan, nebo tady padnu :confounded:

Luci papiňák? My máme ten starší typ, ale ty novější jsou už fakt bezpečné, myslím, že když koupíš třeba tescomu, tak chybu neuděláš :wink:

Ale možná by poradila Janča, ta má doma kuchtu :grinning:
7. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
:frowning2: luci to je fakt na palici :frowning2:
7. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz
Luci no to je :confounded:
To je k vzteku takový sousedi :angry:
7. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz
díky renat kuknu po něčem
fakt na palici, ale už jim řeknu at to pošlou i na město, minule jak sjem tam byla tak mi ta ženská co na stížnostech sedí, říkala, že to bude m,ít větší váhu, takže dvakrát řešeno domluvou a potřetí snad pokutru, teda nebo já nevim co chci mít klid mě nezajímá že chlastaj hovada doma, a děckajim tam spí, moje děcko si na to zvykat nebude...
7. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.