• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Luci to je teda chobot :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz
zejtra je taky den :wink:
7. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz
Luci už půjdu, musím to v kuchyniještě trocha pofackovat a půjdu do hajan, jsem nějaká ucaprcaná :grinning: :wink:
7. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz
okaj dobrou fanuš
7. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
to je co? :grinning: :grinning: :grinning:
Tak vám přeju klidnou noc, pokud možno :confounded: :wink:
jj díkec, já budud fakt asi volat...ještě počkám a uvidím, tohle je furt dokola
7. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz
tak hodně štěstí :slight_smile: pa pa
7. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz
achoj ženy
takže včera:
cahtíky jsem bohužel volala, vysvětlila jim situaci a došel hany z píva....cajti na ně zvonili dostdlouho než otevřeli, pak oba nmrdaní jako čolci cosi řešili a vyskakovali...že je pomlouvám...kdesi cosi...pak po půlhodině tam šel hany, natvrdo jim řekl, že at jdou chlastat do hospody a ne doma a dělat bordel, ani jednou za náma nebyli že třeba:..budeme slavit cca do 22.30-23h pak půjdem ven...nikdy...já naopak za tou kozou dvaktát byla se s ní rozumně domluvit a ani jednou mi neotevřela....hany jim řekl, že máme vše nahrané a at se chovaj, pak začali startovat do policajtů a dostali dvojku pokutu, plus oznámení na město.....doufám, že už bude klid, nemám na ně nervy a je mi líto jejich děcek, že v tom vyrůstaj...já v tom výrůstala taky a VÍM, že Sára si na to zvykat prostě nebude a basta.....
8. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
gojgy kaká :grinning:
jdu nakoupit :grinning:
takticky mizim :grinning:
8. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
Bré ráno!
Luci to je strašný :angry: . Přeju vám brzký klid.... :frowning2:
8. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
já musím cosik uklohnit.... nemám inspiration :confused:
8. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
fanuško já mám roštěnky a rýži a co takhle kuřecí špízek? a brambor
8. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
Už se vaří, teda peče :sweat_smile:
máme kuřecí plátky na zelenině, zalité smetanou :slight_smile:
8. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
dobré ránko,

tak u nás se dneska vstávalo o půl deváté :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nádhera, po tom co se maminka vrátila o půlnoci z pařby :grinning: :grinning:
8. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
hoja simií ne neprovokuj jo? ale závidím fakt že jo
dneska budou vyhnáni ven, budu vytírat gojgy jak furt leze po 4 je věčně jako prase
8. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
HOja Simi a jak bylo?
My jdem odpolko na lampioňák :dizzy_face:
8. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
Dani bylo fajně, člověk si pokecal, ale takové to šťavnaté, ti radši povím osobně, :grinning: :grinning:
A lampioňák si užijte :wink:

Luci - to byla vyjímka, že mladá vstávala takhle pozdě :wink: včera měla lítací den, nevím z čeho ale 4 x zvracela, takže tady měl manža pozdvižení.Já to ani nevěděla, volal mi to až když brouček usnul,abych tam zůstala, věděl že bych to jinak zabalila a šla radši dom.Šla spát až o půl desáté, takže si přispala a mě se to teda mooooooc hodilo :grinning: :grinning:

My asi půjdem jen někam na prochajdu, stejně je tam vlezlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: se mi nechce zvykat na ten každodenní humus venku :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
ahojky holky.. stále bojujem s teplotami, dopoledne je dobře a pak odpoledne zase nanovo včerjší maximum 39,5 :unamused: no a snížilo se to na 38,5.. no ale spíše jsem řešili docela zajímavý problém. Ondra šel předevčírem na záchod k ránu kolem 4 hodiny, no a přiletel že tam vidí černého pána, všecko nám to barvitě popsal a já z toho byla na nervy. možná to byl stín, páč jsme včera večer dedukovali co by to mohlo být a třeba fakticky dlouhy stín, ono to vypadá jak půlka chlapa ale měla jsem vítr z toho.. já totiž na duchy nechci věčit páč se jich bojím.. tak snad už se to nebude opakovat myslím že ten den byl uplněk :astonished:
8. lis 2009 v 10:37  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky Jiří, ty teploty má Onrášek? Nemohla by to být halucinace z horeček? :confused: Jinak to je teda opravdu děsivý, páč já tomuhle taky věřím, že něco existuje :confused: .
Posíláme pusinky na brzké uzdravení :wink:
8. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
Jiří brzké uzdraveníčko ONdráškovi - a já z těhle věcí mám taky vždycky mráz na zádech.Ale souhlasím s DAnčou, je to možná halucinace z teplot. I když Terka se mi jednou takhle dívala z okna a řekla děda a já jí povídám: a prosím tě kde ho vidíš a ona mi jasně z toho okna ukázala a řekla tam. to mě teda zamrazilo
8. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
ježiš jiřo fujtajbl...bych asi nespala.....
já na toto taky sem tam věřim hlavně po tom co se stalo segře takže já sem srab
8. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
Ahojky, tak se taky hlásím :slight_smile: Ráno jsme si udělali procházku dolů do Penny, pak jsme dorazili domů a probrali tatínka :sweat_smile: no a jelikož mě sejří, byla jsem bez nálady, ale nechtělo se mi hádat, tak jsem radši nemluvila vůbec. Pak se stavila jeho matka, jen na otočku, něco donesla a on pořád, že jestli nechci na něj mluvit, tak ať nemluvím a už mě vytočil, tak jsem mu vyčetla první poslední....nulový zájem o mě, nulový zájem o Adýska a jen a jen on a on, že se mu život po narození Adýse vůbec nezměnil, ale že jen já kolem něj lítám a pak ještě poslouchám kecy, že nešukáme a chodím brzy spát....no ulevila jsem si od plic :pensive: Včerejší den totiž: my dopo v Adým v Globu, pak nákup a cesta domů...pán se probudil a hned zasedl k počítači, kde se půl dne sral s fotkama pro rodiče (dává je na DVD) mezitím jsme my s Adým spali...pak jsme vstali, od pořád dělal fotky, pak se sbaliĺ a šel pro brambory k rodičům (měly být k obědu a bylo 17hod!!) no tak se zasekl na víc jak dvě hodiny (já hlad a furt čekala na ty brambory) vrátil se, a zasedl k počítači a hrál!! :rolling_eyes: Večer zalehl k telce, ale jen na chvíli a pak zase k počítači :rolling_eyes: No po včerejšku mi fakt vytekly nervy...už večer na Adýho, páč nechtěl spát :confounded: a dneska na velkýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: ten si to ale zasloužil...no taky pak šel s náma do krámu (dělám bramboráky a nemám olej :sweat_smile:) a zařekla jsem se, že už nic tak snadno nedostane...poslední dny je línej jak svině...holky kéž by ho pustili do práce :cry: :cry: nemusela bych já a měla bych zase chvilku klid :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak jsem se vykecala, Adýsek spinká a já si dám skleničku pivča, ať se mi zlepší nálada, páč tu mám bojovou a ani sama moc nechci, ale jsem prostě neskutečně vytočená a zklamaná a nasraná :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
autor
Jířo ať je Ondráškovi brzy dobře a já na duchy taky věřím, ale nebojím se :wink:
8. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz
no marky zlenivěl co??? :confounded:
8. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
marky já tě chápu v tom, taky mi tečou nervy když hany leží celé dny na gauči a přepíná tv, já vařim, vysávám, ještě odháním z kuchyně malou...lítám pro ni do chodby k zrcadlu aby se na ni nevysypalo a on ležíů.....
8. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
autor
Luci nikdy nebyl bůh ví jak aktivní, ale když chodil do práce, tak to bylo jiný :confounded:
8. lis 2009 v 15:16  • Odpověz
jj chápu....po tak dlouhé době zleniví každý
8. lis 2009 v 15:17  • Odpověz
autor
No a když mu bylo špatně, tak jsem to taky neřešila, ale teď už se zajímá jen o sebe a počítač a to mě sere :angry: ku*va má dítě!!! Tak to asi potřeboval připomenout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2009 v 15:19  • Odpověz
jj blbě mu není tak by měl začít cosik dělat...no snad po tom, cos vyoěnila se mu rozsvítí
8. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.