• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Ahoj, Markét hodně síly. Potřebuje práci jako prase drbání.
8. lis 2009 v 15:45  • Odpověz
marti :grinning: si ero
já mám cafito vytřela jsem a čekám na ty tva tuláky
8. lis 2009 v 16:04  • Odpověz
čauky, teda Marky, to mě by asi vzteky odvezly, Pavel teda není v domácnosti co se chlapských prací velký pracant, ale doma mi helfne a malou pohlídá, už jsem si zvykla a asi bych se hodně vztekala,kdyby to bylo jinak. ONo je občas dobré si od plic ulevit a říct co Tě tíží :wink:

Já taky pozametala, setřela, dala to tu do kupy a čekám až se mi vrátí z prochajdy :slight_smile:
8. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
simií máme stajný program co? :grinning:
a večer u superstáru budu žehlit
přidá se někdo?
8. lis 2009 v 16:08  • Odpověz
Luci tak dneska se s žehlendem nepřidávám, máme v plánu společenské hry u Superstar, jsme na ně s manžou oba ujetý, ale máme vždy takové období, buď si jich nevšímáme, nebo je hrajem každou volnou chvilku :grinning: :grinning:

No a já čekám s bábovkou na ty moje tuláky, těším se na cafííííííííííto :dizzy_face: :dizzy_face:
8. lis 2009 v 16:16  • Odpověz
Já jsem pracovala ráno před vařením a ted od pběda serfuji. pavla se probudila při manželských povinnostích a Toma mám u našich. Tatka nám šel spát jelikož dělal do 3 do rána topení s topenářem.
To já vše musím zvládnout sama a pomáhá mě tchýně
8. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
simií jo ták.....
už se mi vrátili gojgy líca červené, zapoměla jsem ji namazat
8. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
tak mě se ještě někde toulaj :frowning2:
8. lis 2009 v 16:42  • Odpověz
nebuj tatínek si užívá a jezdíte v casualu? a prodala jsi už janečko?
8. lis 2009 v 16:47  • Odpověz
My byli na lampioňáku, Adík běhal, tak jsem čekala, že odpadne a on tu stále běhá :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
ty my odpadli měli jse splečné koupání jdu stáhnout fotos
8. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
máte to tam
8. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
Luci super, taky se s Adým moc ráda koupu :dizzy_face:

My tu čučíme na Superstar...Adýsek spinkal odpo přes dvě hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vstával až po 16.hodině, takže u nás dneska pozdější večerka, ale neva, je hodnej a hltá Superstar :grinning:
8. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
autor
A ohledně Romea...nejhorší je, že co bych potřebovala doma udělat (myslím ty větší věci) tak ty sám nezmákne (ještě je docela slabej a rychle se zadejchá a unaví) ale dneska jsem ho doslova donutila přebalit malýho :grinning: měla jsem z toho blahodárný pocit na duši :dizzy_face: :sweat_smile: :grinning: :grinning: jemu to neublíží, mě to ubere jednu starost a navíc mi to udělá radost :dizzy_face: Dostal nůž pod krk, že mi bude minimálně jednou činností denně pomáhat, tak uvidíme, jak dlouho mu to vydrží, ale tentokrát nepolevím :angry:
8. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
marky aspon zlehka prochajdy pohlídat mlýho....
no celkem jsem zvědavá jak budete válčit tak držím pěsti
kukáte někdo na superstár, ten denis lacho a bendig krásně zpívali že? :dizzy_face:
8. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz
Luci já to neviděla, Jirka je surfař, takže máme program tak 5 vteřin a už pokračuje na další :grinning: Dneska mi přijde zbytek příze, tak to holky roztočíme :grinning:
9. lis 2009 v 07:31  • Odpověz
Jo a dneska jdeme na očkování, už to vidím ten řev ze všech stran :sweat_smile:
9. lis 2009 v 07:32  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: Tak my šli včera spát ve 23hod, pak se mi po půl hodině vzbudil a usnul po 20minutách :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak já padla v 0:05 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v 7 budíček :rolling_eyes:

Luci s malým chodí tak 2x týdně ven, o tom to není a taky pohlídá, když potřebuju :wink: Jde o rozvržení jeho času mezi sebe a nás :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 v 07:36  • Odpověz
Marky, tak brzy, já tu snad ani nikoho nečekala :grinning:
9. lis 2009 v 07:41  • Odpověz
autor
Reni já taky nečekala, že tu budu tak brzy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
9. lis 2009 v 07:42  • Odpověz
autor
Jdu si odložit :grinning:
9. lis 2009 v 07:44  • Odpověz
Marky, tak přeju pevné nervy s Romeem :grinning:

já asi půjdu ... :sweat_smile:
9. lis 2009 v 07:45  • Odpověz
tak si odložíme spolu :grinning:
9. lis 2009 v 07:45  • Odpověz
já mám hotovo a už jsem i vyměnila baterky v Kubíčkovem autíčku :grinning:
9. lis 2009 v 07:50  • Odpověz
autor
Romeo je rozmazlenej, jeho matka neumí vychovávat, ale obskakuje a "pečuje" :stuck_out_tongue_closed_eyes: (pak se mi nikdo nemůže divit, že jí nechci půjčit malého) Dalo mi fušku z něj udělat samostatnou bytost a občas je potřeba mu to připomenout :wink: včera se pak pořád ptal, jestli něco nechci a tak :sweat_smile: Zase můj Romča :dizzy_face: :wink:
9. lis 2009 v 07:55  • Odpověz
No vidíš Marky, asi potřeboval jen nakopnout :grinning:
9. lis 2009 v 08:04  • Odpověz
já jdu zakrýt šediny :sweat_smile:
9. lis 2009 v 08:04  • Odpověz
autor
No snad mu bude stačit jeden kopanec :grinning:

Zakrej šediny, my jdeme nakoupit a trošku se projít :slight_smile:
9. lis 2009 v 08:11  • Odpověz
achojte noc ušla budík v 7 pajada :slight_smile: jdem na úřad a na poštu ale jedem autem leje jako z konve :angry:
9. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
tež bych mohla nabarvit kebul
9. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.