• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Čus Luci...já barvila před svatbou, ale jelikož už mám barvu skoro jako originál :sweat_smile: tak ani moc barvit nemusím :grinning: počítám tak před vánocema si udělám radost :grinning:
9. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
ahojky tak jsme byli dneska u Mudry a malý vyfasoval ATB a má angínu..docela hezkou :confounded: no ale když zrovna nemá teplotu tak řádí. dáblík jeden..
jiank jsem včera koupila dětem koberec do pokojíku sice z druhé ruky,ale jaksi tedka 4tisíce na nový nemám. no tak jsem jim koupila fakt hodně udržovaný dětský koberec s cestama za 1000Kč do pokoje 4*5metru což je skoro zadarmo.. :wink: tak mám radost odpoledne , až se KUbík vyspí tak bych ho chtěla položit,... :grinning: tak mi držte palec to bude mazec jdu vám fotnout naši předsínku reps. to co jsem dělala :grinning:
9. lis 2009 ve 12:14  •  3 děti  • Odpověz
tak Vám sem hodím mé dílo- uměleckou chvilku... :grinning: :grinning: :grinning: se neleknite.. :wink:

http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3513007#navigator
9. lis 2009 ve 12:33  •  3 děti  • Odpověz
nu tak tu zase nikdo. no nic jdu něco zase podělat.. :grinning:
9. lis 2009 ve 12:41  •  3 děti  • Odpověz
http://www.barvyonline.cz/primalex-inspiro-lipova-zelel-3kg/ tohle je ta lipová zeleň musíte si ji najít v odstíne dole
a tady tuhle HIP HOP maluju zitra dětem stěnu pod šikminou a na druhou stranu vypiplám tu zelenou co mi zbyla.. to bude ale směska..jo a chystám se jim tam do té modré namalovat rybičky a nějaký ten vodní svět a na druhou stranu asi rákosníčka a něco do zeleného podkladu jako do louky :wink:
9. lis 2009 ve 12:44  •  3 děti  • Odpověz
9. lis 2009 ve 12:44  •  3 děti  • Odpověz
čuste
jiřo no krása a jak si malovala ten rákos?předloha nebo nálepka???moc se mi to líbí :dizzy_face:
ted jsme došliy z venku pojím dám sprchu a jdu nočníkovat
9. lis 2009 v 16:19  • Odpověz
Luci to bylo bez předlohy prostě tak mě to napadlo :slight_smile:

dobrou noční směnu.. ozvy se z noční jak to půjde :slight_smile:
9. lis 2009 v 16:51  •  3 děti  • Odpověz
ahojky :wink:
Jiři,to je krása :slight_smile: ,jsi šikulína :slight_smile: ,je vidět,že si nový domeček a drobné úpravy plně užíváš :grinning: :grinning:
Koukejte už být všichni zdraví :dizzy_face:
chtěla jsem poprosit za Tonyho o hlasy :grinning:
http://www.uspesnyden.cz/index.php?view=detail&show=20091106165553
děkuji moc. :wink:
9. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
jj holky, idu za chvilec ozvu se..jiřo ty jsi teda malířka,gojgy likviduje tiskárnu
9. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
autor
Hoja...my s Adým usnuli v 10:10 :sweat_smile: já vstala ve 12:15 :sweat_smile: a malej ve 13hod :sweat_smile: :grinning: bodlo mi to jako nikdy :dizzy_face: ještě jsme si šukli s Romeem takže super :dizzy_face: :grinning: Pak jsme dali prochajdu a k večeři pizzu :dizzy_face: :grinning: A zítra asi pojedeme koupit zimní botky, už má Adý chladný nožky :unamused:
9. lis 2009 v 19:22  • Odpověz
autor
Tak zítra jedeme teda pro ty botičky...abych udělala dobrý skutek, tak sebou beru tchýni :slight_smile: Měla radost, což mě potěšilo, normoš jí sebou neberu, ale potřebuju zabavit Adýho při výběru bot a tak zabiju dvě mouchy jednou ranou...jí to udělalo radost a pohlídá Adýska, až budu vybírat :slight_smile: zasloužím metál :grinning:
9. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
Markétko ty jsi hlava :grinning: metál zlaté botky :grinning:
9. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
Marti botky radši nějaké levnější, než zlaté :sweat_smile: hlavně, ať mu do toho narvu nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
ŽE máte takové problémky,
tož já měním Pavle šatník. Zase ji ruce lezou z rukávů :cry:
9. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz
A kolikátku má malej nožičku
9. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
Já taky musím měnit šatník, kuba má bodýčka s tříčtvrtečníma rukávama :sweat_smile: a taky na délku je mu to už krátké, sem tam mu to vystřelí, když je nějaký vadnější cvok :grinning:

Marky, tak ať dobře vyberete, my máme opět poděděno :grinning:
9. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
tak a já jdu relaxovat, děti spinkají :dizzy_face:

Anička byla dneska večer na mě kapku drzá, tak byl bengál, teď je mi z toho smutno :frowning2:
9. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
My jsme, až na bodyčka s dlouhým rukávem, komplet oblečený. A botky nás trápí v tom, že má vysoký nárt a celkově tlustší nožičky, takže se vejde jen do nějakých :confounded:

Máme 21-22 (podle toho kde...)
9. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
Reni nesmutni...oni to ti broučci občas potřebují :wink: Adýs nespí a nějak se mu nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to vstával ve 13hodin a od té doby straší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
My máme bodýčka ještě ty, co jsem kupovala na jaře :sweat_smile: ty s dlouhým rukávem :sweat_smile: ale potřebujeme pár nových kousků, když půjdeme mezi lidi :sweat_smile: doma sem tam flíček nevadí, ale venku bych se styděla :grinning:
9. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
A ty Elefantky mu byli jak jsi psala vid.

Reni já mám boj denně, už mě hrabe. O sobotě byl u našich a pochytil opět slova bbbrrrr
9. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
Marti ty mu byli :sweat_smile: ale to byly podzimní botky a ty už jsme pak sehnali u Bati...teň půjde o zimní botky a tu jsou ještě vyšší, tak uvidíme, jak to dopadne
9. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
My taky máme problém s vysokým nartem, ale ne tak velký a hlavně, Adýsek má opravdu krásné opleskané nožičky, má na nich krásné faldíky, co vždycky vidím na fotos, tak to opravdu nemáš Marky jednoduché :grinning: jinak my máme 24 :grinning: zimní má 25
9. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
Anička zítra zase valí do školky, tak snad nebude hned marod :confused:
9. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
Já už kupuji jen přes net , dojedu poměřit nožku a jdu po slevách na mmb. A Pavla se dobře dostává do elefantíků.
9. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
holky, já jdu hají k telce, jsem grogy, tak zítra pa :wink:
9. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
Pavla má taky 25 . Tom též valý po 3 týdnech do práce jak říká :grinning:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28257030&tab=2 ty vypadají dobře
9. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
Tak Adýs konečně vytuhnul, já tu cosik porobím a povalím též :slight_smile:

Marti já bych si netroufla koupit ne netu, bez ozkoušení...i tak se nadřu :sweat_smile: A hlavně nechci nošené, jen nové. :wink:
9. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
Ale podobný typ bych chtěla, tak snad se poštěstí :slight_smile:
9. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.