• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Já kupuji nové a někdy i nošené, ale musí být nafocená podrážka a musí být v super stavu. Většinou je beru jako náhradní boty.
9. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz
achoj spíte? :grinning:
10. lis 2009 ve 04:09  • Odpověz
Luci nespíme, od 5 hodin, jak je v práci?

Ale ty právě končíš, že?
10. lis 2009 v 06:00  • Odpověz
hoja už sjem doma gojgule nechce babnánový nutrilon a tlačí tyčinku.... :angry:
čekám až se hany vytrůní a valim do hajan
10. lis 2009 v 07:28  • Odpověz
autor
Bré ránko :slight_smile: Noc dobrá :dizzy_face: Teď pofrčíme trůnit, pak se oblíknout a na nákup :grinning:

Renatko taky jsme málem vstávali v 5 :sweat_smile: ale naštěstí si to rozmyslel :grinning:
10. lis 2009 v 07:46  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
u nás se také vstávalo málem v 5 :grinning: .....jsou nějaké erupce,či co? :grinning: :grinning:
Uvařila jsem si káfo,při prvním srku,jsem si letěla odložit a po dopití,jsem chtěla jít na nákup.No,co myslíte?Mladá vypila mlíko,držkovala u něj a vytuhla.
Vymyslela jsem si totiž,že udělám změnu a vyrobík slaný dort :grinning:
http://www.mamincinyrecepty.cz/slane-dorty/maturitni něco takového.Docela jsem se divila,nejni to vůbec těžké :wink:
10. lis 2009 v 07:53  • Odpověz
autor
Ahoj Jani. Ten dortík vypadá super!!! To udělám Romčovi k narozkám :wink:
10. lis 2009 v 08:04  • Odpověz
jj,Marky :wink:
chtěla jsem udělat změnu,bo je vše pořád stejné dokola.Co si budeme říkat,já jsem stejnak spíš na maso.
Loni k 30tinám jsem udělala Tonymu bráchovi slaný dort a měl obr úspěch.Koupila jsem misku,do ní udělala br.salát a obložila nasmaženýma kuřecíma pidiřízečkama,doprostřed jsem dala svíčku. :wink:
Mám ráda recesi atd :wink:
10. lis 2009 v 08:08  • Odpověz
autor
Já mám taky recesi ráda :grinning: Romča sice nemá žádný kulatiny, ale aspoň něco :sweat_smile:
10. lis 2009 v 08:15  • Odpověz
Jdu se připravit,než se ten malý kulíšek vzbudí a vyrazíme.Docela se těším na patlání toho dortíku.Výsledek vyfotím :wink:
No a zítra budu matlat toto:http://www.mamincinyrecepty.cz/dezertni/listkove-roladky
je to také jednoduché a Ninka už se těší,jak mi pomůže.
Jinak už máme konečně finální oblečení........Ninka jde ve čtvrtek poprvé do našeho Velkého divadla na Romea a Julii(v rámci školy)
http://www.turistika.cz/turisticke-cile/detail/divadlo-jktyla to je ono,ale na vlastní oči je mnohem krásnější :wink:
10. lis 2009 v 08:19  • Odpověz
Marky já taky nemám kulatiny :grinning: a je mi to jedno. :grinning: :grinning: :grinning:
Tak Prďola už je vzhůru,jdem na oblíkačku....jsem zas nic nestihla,se picnu :grinning:
10. lis 2009 v 08:22  • Odpověz
Tak, Anička ve školce, já mám uklizeno, právě snídám chleba s rajčátkem a k obědu bude kuřecí masíko na zelenině, takové té čísnké a hranolky, Kubovi brambory :wink:

Jani, ten dortík bude určitě úžasný, pak dokumentaci :dizzy_face:

Já nevím co se dělo, ale už jsemho nepřesvědčila, ale kdy půjde spát, to nevím, tipuju tak o půl jedenácté :wink:
10. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
Tak hlásím, že jsme uspěli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Botičky máme, s tchýňkou bylo taky fajne takže dopo super :slight_smile:
10. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
marky ukáž botenky
my jdem obědvat je hnusně to mě fakt baví na tompodzimu
10. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
Luci vydrž, hodím do alba :slight_smile:

Teď jsem uspala Adýho, velkej ještě nevstal, tak jsem jim zavřela a chrápou oba :sweat_smile:
10. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
autor
Jsou tmavě modrý, tu fialovou tam udělal blesk :sweat_smile:
10. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
týjo ty jsou fajný :slight_smile:
10. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
Vzali jsme první boty do ruky, vyzkoušeli, seděli a šli jsme :grinning: Kéž by to šlo takhle vždycky :sweat_smile:
10. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
Luci za ty prachy :sweat_smile: než začne běhat super a bude mu v nich teploučko :dizzy_face:
10. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
jo marky to je super takhle hlavně gor v zimě navlíkat sevlíkat řev.....
10. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
No oblíkání i svlíkání zvládáme, jen mu utíká a má z toho prdel, tak nám to běžně trvá dýl :grinning:
10. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
no sára ještě nechodí, tudíž nezdrhá :grinning: ale vříská v kočáru co to dá
10. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
autor
Adýs, když mu hned v začátku vrazím rohlík :sweat_smile: vydrží tak tu hodinku v klidu a pak už sebou začne mlít a už ho to neba...ale chodit se mu nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: i když tyhle botky jsou měkčí, tak snad to půjde :slight_smile:
10. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
no ono ještě kdyžje navlečený, tak se asi blbě chodí
10. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
Jemu vadily ty botky...asi byly dost tvrdé, jak je zvyklý chodit jen v ponožkách. :unamused: Teď doma trajdá už v bačkůrkách a dobrý, ty mu nevadí, tak odpolko vyzkoušíme jít ven v nových botkách, jestli ho to nebude víc bavit :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
uvidíte
já se snažim usapd torpédo a nedaží se dámsi sprchu a půjdu ještě dospat
10. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
My už skoro hodinku spinkáme a velkej taky ještě nevstal :sweat_smile: nevím, proč jsem si já blbec taky nelehla, nějak se mi začaly klížit očka, ale to snad nějak vydržím :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
no gojgy až ted zabrala a my jíme čínu :dizzy_face:
joa je tu tma a prší fakt super, chtěla jsem jít s malou ven
neb zítra jdu na dvě školení taže celý den v trapu
10. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
Hoj dámy! Tak se jdu nahlásit. Mám tady pro vás studijní materiál :wink:

Něco pro rodiče a pro ty, co se chystají mít víc než jedno dítě .
Ano,rodičovství všechno změní. Ale rodičovství se také mění s každým dítětem.
Zde jsou některé příklady, jak se mění s druhým a třetím dítětem.

VAŠE OBLEČENÍ:
1. dítě - Začínáte nosit těhotenské oblečení, jakmile vám doktor potvrdí,že jste těhotná.
2. dítě - Nosíte své normální oblečení tak dlouho, jak je to možné.
3. dítě - Vaše těhotenské šaty jsou vaše normální oblečení.

JMÉNO DÍTĚTE
1. dítě - Studujete knihy se jmény a trénujete vyslovování a psaní kombinací všech vašich oblíbených jmen.
2. dítě - Někdo musí pojmenovat své dítě podle pratety Agáty. Můžete to být klidně i vy.
3. dítě - Otevřete knihu se jmény, zavřete oči a přečtete jméno, do kterého se zabodl váš prst.

PŘÍPRAVA NA POROD
1. dítě - Pravidelně trénujete dýchání.
2. dítě - Nezdržujete se trénováním dýchání, protože si pamatujete, že dýchání posledně vůbec
nepomohlo.
3. dítě - Zažádáte o epidurál již v 8. měsíci.

VÝBAVIČKA
1. dítě - Oblečky na novorozeně předem vyperete, sladíte je podle barev a srovnané uložíte do skříňky.
2. dítě - Zkontrolujete zda jsou oblečky čisté a vyřadíte pouze ty s nejtmavšími skvrnami.
3. dítě - Chlapečci mohou taky nosit růžovou, není-liž pravda ?
STAROSTLIVOST
1. dítě - Při prvním náznaku zafňukání či zamračení zvedáte dítě do náruče.
2. dítě - Zvedáte dítě v okamžiku, kdy hrozí, že se nářkem vzbudí prvorozeně.
3. dítě - Naučíte 3-leté dítě jak natáhnout mechanickou houpačku.

AKTIVITY
1. dítě - Berete dítě na cvičení rodičů s dětmi a vyprávění pohádek v knihovně či divadle.
2. dítě - Berete dítě na cvičení rodičů s dětmi.
3. dítě - Berete dítě do supermarketu a čistírny.

ODCHODY Z DOMOVA
1. dítě - Když poprvé zanecháte dítě doma s někým na hlídání, zavoláte během té doby 5 krát domů.
2. dítě - Před tím než odejdete nezapomenete zanechat telefonní číslo, na kterém je vás možno zastihnout.
3. dítě - Zanecháte následující instrukce: Volat pouze tehdy, když se objeví krev.

DOMA
1. dítě - Strávíte velkou část dne pouze pozorováním dítěte.
2. dítě - Strávíte část dne hlídáním, aby starší sourozenec nezmáčknul, nestrčil nebo neuhodil toho
mladšího
3. dítě - Strávíte část dne schováváním se před dětmi.

Co se všechno člověk naučí od dětí:
1. Brzdová kapalina smíchaná se Savem vytváří kouř - spousty kouře....
2. Šestileté dítě dokáže křemenem založit oheň i přesto, že dospělý tvrdí, že je to možné pouze ve filmu.
3. Lupou lze rozdělat oheň dokonce i za zamračeného dne.
4. Dříve než zapneš troubu, podívej se dovnitř.
5. Umělohmotné hračky nemají rády trouby.
6. Hasiči nikdy nepřijedou dříve než za 5 minut.
7. Lego je schopno projít zažívacím traktem čtyřletého dítěte.
8. Duplo toho schopno není.
9. Slova jako modelína a mikrovlnná trouba by nikdy neměly být vysloveny ve stejné větě.
10. Videopřehrávač nevyhazuje sendviče s ořiškovým máslem
11. Z pytlů do koše nelze vyrobit kvalitní padáky.
12. Kuličky v nádrži auta způsobují za jízdy spoustu hluku..
13. Odstřeďovací režim automatické pračky nezpůsobí žížalám točení hlavy.
14. Avšak kočkám ano.
15. Ticho vždy neznamená - není třeba si dělat starosti.
10. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
Luci no :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: svatá pravda
10. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.