• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Tak to bylo od něho hezké, že na Tebe tak myslí právě v takový smutný den. :frowning2: A hlášení určitě podám, ráno tu ještě budu, na kontrolu jdu až odpoledne.
21. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
Jé, já už bych taky chtěla mít to svoje sluníčko u sebe, ale nějak se mu nechce :sweat_smile:
21. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
Teď začíná ten týden, kdy se mě všichni každý den ptají, jestli to bude už dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
Jednou vylézt musí :grinning: ,ono to může být dřív než na nový boty :grinning:
Zítra ráno jedeme ke kámošce na nové hadříky pro Veru.Jsou z bazárku,ale poznat to nejni.Veru budu kočka,jen to nesmím moc finančně přehánět :zipper_mouth:
Jak pokračujete na baráčku?A už jsi konečně obešla to,co jsi chtěla,když jsi nemohla?.....obchody atd
21. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
ten poslední týden,jsem nesnášela :angry: :angry: ,lidi byli fááákt dost na pěst :angry:
Jen klídek a nenech se rozčílit :wink:
21. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
Jé. to bude Verunka zase kočanda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já čekám na ty 70tiprocentní slevy v Benettonu, ale při mém štěstí je dají určitě, jak budu v porodnici, tak pošlu mm, ať něco vybere. Já mám naštěstí půjčenou kopu hader od kamarádky, tak to je celkem fajn. Akorát ty cukrárny jsem nestihla, ale co už.

No na baráčku pokračujeme pomalu, ale jistě, rozhodli jsme se, že to nebudeme nijak hrotit - teď jsme vybetonovali schody, příští týden má zase nastoupit obkladač s obkládáním horní koupelky a pak bude pokračovat s dlažbami. Tento týden snad dokompletují elektriku a pak už asi necháme namontovat kuchyni.Ještě musíme potřetí vylíčit vápnem, obezdit krbovou vložku atd. No práce ještě kopec
21. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
Jé, kde máš tu pěknou fotečku Veru?
21. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
já hctěla udělat změnu a dát tam holky obě,i když mi jí asi brzo smáznou,ale protože Tony zrovna stahuje film,tak se mi to nějak nechce načíst a mám to pěkně spomalený :frowning2:
21. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
huráááá povedlo se :grinning:
21. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz
koukám,že se taky nenudíte,ale ono se to pomalu dopleská a pak si budete jen užívat :wink:
21. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz
Luci,budu muset jít chrupkat,už to na mě z peřin vrčí :wink: ,pa pa ,hezkou dobrou a zítra se ohlaš,ju :wink:
21. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
Tato je taky moc pěkná, holky jsou šikulky. Už tu mám manžela, tak jdu za ním. Opatruj se a přeju dobrou noc. Tak páááá.
21. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
Dobré ránko, valím na kontrolu k obvoďákovi, tak doufám, že krev bude ok a já si budu moct něco dobrého dopřát :grinning:

zatím pa pa, jdu si ještě odložit :grinning:
22. čer 2009 v 06:47  • Odpověz
Dobré ránko Reni :slight_smile:
já jsem taky vstala brzy,bo si na 9h jedu přebrat ke známé věcičky pro Veru.Nemohla jsem dospat jak se těším.Musím si připravit věci pro Veru.....no a taky kontroluju Ninku a popostrkuji,aby neprošvihla bus do školy :wink:
22. čer 2009 v 06:57  • Odpověz
jo a držím palec,aby jsi si mohla už konečně dát nějakou ňamku a krev byla v poho :wink: :slight_smile:
22. čer 2009 v 06:58  • Odpověz
tak jsem Ninku vystřelila na bus :wink:
za školy v přírodě si přivezla rýmu jak trám......z nosu ji kape jak z vodovodu a v noci začala i kašlat.Má jít 29.6. na očkování,tak doufám,že se stihne zaléčit :angry:
22. čer 2009 v 07:10  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile:

U nás vstávačka až teď, což značí mizernou noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: malej byl od půlnoci snad pořád vzhůru, teda spíš sebou nervozně házel a to bylo děsný...občas si u toho zakňučel...no nevím. Vím teda, že mu leze zub a už dost dlouho, brouček můj malinkej :frowning2: A mě už od pátku pobolívají záda a je to horší a horší :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska máme k obědu rajskou od tchýňky, tak jen koupím knedl a hotovo :slight_smile:
22. čer 2009 v 07:47  • Odpověz
dobré ránko děvčata,

no u nás noci nádhera, včera usla v 20,10 a dneska vstávačka v 7,30 bez vzbuzení. No je to parádička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

LUmpi - koukala jsem na rajče na tvé výtvory s jehlou - nádhera - obdivuju tvou trpělivost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a holky v pase - nádherná fotečka :dizzy_face: :dizzy_face: moc jim to tam sluší

Maky - gratulace k prvnímu štrůdlíku

Reni ať dopadne kontrola OK a ty můžeš už zase mlsat

LUcidku - Ať dopadne kontrola na 1 a ty už budeš mít info že se něco blíží a děje :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
nikde nikdo? tu je nějaké mrtvo :frowning2:

no my se s Terkou nadlábly a půjdem něco dělat, budu nakukovat
22. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahoj Simi :wink:
22. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
ahojky LUcidko - tak kdy vyrážíš na kontrolu nebo už jsi zpátky?
22. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
ahoj
tak si idu postěžovat
seru už jen vodu hany mě vyhazuje k doktorovi jenže mě si tam asi nechaj možná to je infekční a co on tu s malou a tak?
segra mi veze imodium jako poslední záchranu snad to už přejde
shodila jsem 3kila mám 57
a peru župan a prostěradlo...... :frowning2: :frowning2: :frowning2: hrůza
22. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
Luci, tak at to brzo přejde

Simi, jedu až odpoledne, takže zatím odpočívám
22. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
Tý vole LUci - snad imodium zabere :frowning2: :frowning2: držím palečky. Ale kdyby to nepomohlo maž k doktorovi, tohle už nenechávej, když to z tebe valí proudem :frowning2:
22. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
Luci, tenhle hnus jsem měla před rokem, trvalo to dva dny, kdy jsem se bála pohnout, abych se neposrala a nepoblila, nevěděla jsem, jestli mám do záchoda strčit první hlavu nebo zadek, do chopůjsem doslova lezla po čtyřech, no humus fialový :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Zhubla jsem 4 kila.
22. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
přesně hlava nebo prdel do hajzlu fuj to imodium je hnusnéééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
Vydrž a bude líp, nebuj :wink:
22. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
Akorát počítej s tím, že to chytnou i všichni ostatní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
to snad ne, aby to nechytla gojgy
22. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
No u nás to chytli všichni, akorát v menší míře
22. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.