• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Jde opilej chlap okolo rybníka a z něj vykoukne zlatá rybka a že mu splní jedno přání.
Opilcovi to moc nemyslí a tak jí jenom řekne: "Neser."
A rybička za tři dny praskla...

Proč má veverka ocas vzadu??? Protože veverka je vepředu.

No nic, idu, se tu mějte, zas nakuknu
10. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
kde na to chodíš??????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
Tady tak hnusně chčije :angry:
10. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz
renat tu taky :angry: fakt na pikaču
uvažuju chodut v tomtopočasí do MC mám to kousek a aspoň bude mít gojgy vyžití
10. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
to se máš, tady nic takového není ani v břeclavi :angry:
10. lis 2009 v 15:00  • Odpověz
hmmm tak pojde ku nám :grinning:
10. lis 2009 v 15:02  • Odpověz
No já si teď rozbalila balíček s přízí od paní a ta paní mi posílala balíčky dva, protože jsem se rozmyslela ještě později pro další přízi, tak v pátek mi přišel balíček, ale neměla jsem čas si ho vyzvednout, tak jsem ho chtěla vyzvednout v pondělí, což mi taky nevyšlo, protože jsme byly na očkování, vyzvedla jsem ho dneska a ta pošťanda mi dala jen ten, co přišel dneska, o kterém jsem ještě neměla ani páru, protože jsem od něj neměla ani výzvu . Tak mě to serouchá, že tam budu muset znova a je to zrovna ta příze, kterou potřebuju na dokončení Simči čepulíny :angry: Tím se to zase celé zdrží, ach jo :confounded:

Kdyby u nás ta pošta nebyla otevřená denně jen chvilku a v tak blbou dobu, nedá se tam ani najet s kočárem, tak musím Kubu tahat s sebou a čekat, protože tam čeká půl dědiny :angry: a ještě když je tam nová poštovní, která neví kde má hlavu a kde patu, to je fakt na palici :angry:
10. lis 2009 v 15:05  • Odpověz
ajaj renat to je fakt na hovňouse
10. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
čauky kočky..mám dneska vymalovanou tu jednu stěnu na tyrkysovou barvičku..jé to je ale hezká barvička..

jinak jsme asi sehnali řezníka Reni,, :grinning: ale dkybyste bydleli b líže tak jste jasní :sweat_smile:
10. lis 2009 v 15:08  •  3 děti  • Odpověz
to je fakt na hovňouse a pošta nám balíky přestala doručovat a šetří s personálem a naše pošťačky, které roznášely poštu teď roznášejí i ve Velkých Bílovicích a ty pošťačky odtama zase roznášejí i v Ladné, prostě zmatky jako prase :angry:
10. lis 2009 v 15:09  • Odpověz
Jiři tak to je dobře, že jste sehnali, to vám gratuluju a vy koupíte vepře? Kolik kg? :grinning:
10. lis 2009 v 15:10  • Odpověz
jdu mýt nadobí páč se mi hromadí a zachvilku dorazí mátinka :grinning:
10. lis 2009 v 15:11  •  3 děti  • Odpověz
holky, jdeme do deště, jdeme na kafe k našim, ať se odreaguju :grinning:
10. lis 2009 v 15:11  • Odpověz
pá pá jiřo fotots to chcividět do txyrkys bych šla taky v kombinaci s tm.hnědou a bílou to je luxusní barvička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
luci to je moje oblíbená kombinace mám v plánu do téhle kombinace ladit ložnici.. jenom se mi tam bude "bít" buková postel.. :grinning: a světlá plovoučka-..

vyfotím zítra dopoledne páč je tma jak v noře :grinning:
10. lis 2009 v 16:01  •  3 děti  • Odpověz
no podlaha by tak nevadila ale ta postel jo
a co takhle udělat obývák tyrkys jena stěna zbytek bílý tmavý nábytek nejlépe ořech a tm. hnědá sedačka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: úplně to vidím
10. lis 2009 v 16:25  • Odpověz
poslala jsem Renče fotečky,jak se mi povedl dortík,tak vám je sem hodí jen co je zmenší,bo já to neumím.Přeji hezký večer :wink: :slight_smile:
10. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
Janičko máš to tam :grinning:

Jdu dětem přečíst pohádku, pak pošupajdí spát, já uklidím a lehnu k telce, jsem ko :sweat_smile:
10. lis 2009 v 19:24  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: Tak jsme se šli odpolko projít a v botičkách dobrý :slight_smile: :dizzy_face: Sice se mu stejně moc chodit nechtělo, ale oproti Baťovkám běhal jak čamrda :sweat_smile: pak jsme se stavili u tchánobců (Romeo tam byl) a to už neudělám :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to je nadýl :stuck_out_tongue_closed_eyes: Najedli jsme se, jukneme na zprávy a padneme, jsem off :pensive:
10. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
Renátko,děkuji.
Holky,už je v albu dortík :grinning: ,jsem tak natažená těma všema salámama,až se mi z toho dělá blbě :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
Jani je to krásný!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
10. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
děkuji Marky :wink: ,hlavně aby taky chutnal tak dobře :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
Achoj, byli jsme u našich, tak mám trocha áčko....
jinak jsem navštívila mou dobrou kamarádku v kadečnickémm salonu a mám nový sestřih! :slight_smile: Mám to pěkně zkrácený a sesekaný, hlava je tak o 5kg lehčí a pořád nosím rozpuštěné vlasy, páč se toho nemůžu nabažit :grinning: :dizzy_face: :grinning: .
10. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz
dobré ránko

za chvilku vedu Aničku do školky, včera jsem až do 1 hodiny háčkovala :grinning: Dneksa to ještě pozapravuju a upletu ohony a mám další hotovou.
Protože jsem neměla potřebnou malinovou barvu, tak má jednu hotovou Jířa :grinning: Dneska jde na řadu Simča, ale to je už jen taky dodělávka, tak budu ještě pokračovat :grinning: asi rukavičkama, v těch mám deficit :grinning:
11. lis 2009 v 07:41  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: My včera padli až v deset :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to spal jen hodinku a půl přes poledne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ten jeho spánek mě jednou zabije. I noc stála za prd a v sedm budíček, páč jde Romeo k doktorovi...a co malej?? no ten si ještě spinká :angry: Pofrčíme pak nakoupit, udělám špagetky a dneska padnu s ním, tak snad nebude jak naschvál spát jen chvilku :sweat_smile: Jo a taky bych měla jít na sociálku oznámit změnu jména :sweat_smile: ale nějak se mi nedaří se tam dostat :grinning: možná zítra :grinning:
11. lis 2009 v 07:46  • Odpověz
autor
Reni ty jsi akční :grinning: jsme tě zasypaly žádostma a ty makáš a makáš, co?? :sweat_smile:
11. lis 2009 v 07:47  • Odpověz
tak hurá, vlna je doma a můžu pokračovat :grinning:

Marky, naštěstí mě to baví, kdyby ne, tak se vám na to vyprdnu :grinning: jen mít víc času :sweat_smile:

Jinak já musím Kubu přes den budit, jde spát třeba ve 12 a já ho po 15 hodině budím z tvrdého spánku :grinning: ale hned má super náladu, tak se to dá a usíná pak kolem 21h. Někdy má den, že nejde spát vůbec a když vstává v 7, tak pak usíná v 19,30 :grinning: a spiná celou noc
11. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
Holky a kde je Kačenka? :astonished:

já si uvařím cafo a chvilku si tu hačnu, pak už musím vařit, bude vývarová polívečka a pečený bůček od včerejška naložený v česneku s br. kaší a mám chuť na tarohoňu, tak trochu i tarhoně a okurkový salát :slight_smile:
11. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
tak já mám cafe navařeno a tady to zase chrní, tož ženské, to by tak nešlo, všecky máte černé puntíky s áčkama :angry:

jo a musím se pochlubit. Nedávno jsem jen tak z recese potvrdila aukci, asi mi to padlo do oka či co a pak jsem si říkala, jak jsem pitomá :sweat_smile: no prostě jsem potvrdila ruský kožich a vyhrála ho :sweat_smile: za 200kč, dneska přišel a holky ten je perfektní :dizzy_face: teploučký a vypadá moc dobře :grinning: tak jsem spokojená :grinning:
11. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
Hoj babky! Renatko, to budeš jak Angelina Jolie :grinning:

Na Kačku tady taky číhám neb nevím, jestli k ní dorazila medaile nebo ne. Slíbila, že dá vědět a nějak se na to vykvákla :confused:
11. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.