• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
fíha, tak to už si fakt stará :grinning: :grinning: :grinning: to budeš o dva roky ode mě, ale jen na pár týdnů, mě bude ani ne za měsíc, počkej, kolik mě bude? :astonished: jo tak oprava, já bych si přidala :grinning: chvilku budeš o 3roky starší, mě bude 32 :grinning:

Jani, hold už fakt neomládnem :grinning: jak se o přehouplo přes 30, tak už je to divoké :sweat_smile:
11. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
Jani v nejlepších letech :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
mě je to nějak jedno,Reni,bo já jsem pořád praštěná,zastydlá puboška :wink:
11. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
Jani to je dobře, já si taky nějak neuvědomuju, kolik že mi to je :grinning:
11. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
Včera mi bylo řečeno,že by mi ještě "malý Toníček"slušel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: copak jsem morče? :grinning: :grinning:
Dani a jak bylo u rodičů? :slight_smile:
No vidíš, tak ještě Tondu a máš to komplet, je fakt, že ten kluk ti do party ještě chybí :grinning:
11. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
Renatko luxusně! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
musím to tu poklidit :wink:
11. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
závist :grinning:
11. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
Jani ale myslím, že klukána by to ještě chtělo :wink: :grinning:
11. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
Holky,nezlobte :grinning: :grinning: :grinning:
no a i byby,tak to nebude Toník,ale buď Martínek nebo Mareček :grinning: :grinning: :grinning:
Bestak umít nosit jen holčičky,tak to vidím na Zuzanku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
Jani, tak schválně, vsadíme se, že to bude kluk? :grinning:
11. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=WsaShF2vfos
s Ninkou milujume toto,proto Zuzu :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 11:06  • Odpověz
Reni :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
Jako neříkám,že né....po 7letech se mění krev,tak to může vyjít :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
naší Verunce se teď líbí toto:http://www.youtube.com/watch?v=IpYp-MsBUnM :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
já bych chtěla alespoň jednou za život ochutnat Svatomartinské víno :wink: ,jak to mám udělat? :grinning:
11. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
Jani já bych zase chtěla cholku, co s tím? :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
zkusíme ukecat naše drahé polovičky :grinning: :grinning: :grinning:
Veru jde dlabat,tak jsem zvědavá,jak se v tom zas dnes porýpem :unamused:
Ona toho moc nenají,ale jedla by pořád :wink:
11. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
no jo Jani, jen vědět, kdy odbyde těch 7 let :grinning:
já mám obavy, že u nás se bude střílet pouze klučičíma nábojema :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
tak to bude ftít Dani výměnný pobyt u Hoříknů :grinning: :grinning: :grinning: ,tam se střílí holčičíma :grinning: :grinning: :grinning:
Těch 7 let se počítá od narození :wink:
Veru překvapila,napucla se jak velkej chlap :grinning:
11. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
se mi pletou prsty a to jsem ještě nic nepila :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
tak jsem tu
jo výměnný pobyt jo? fanuš říkala , že bude mít dva kluky......tak to má daný já si točila prstýnkem a vyšly mi dvě holky......takže jestli bude druhé, tak potvrzuji děvčicu už teď.....
jo Hany se smál prej výměnný pobyt :grinning: :grinning: :grinning:
holky co s kačkou? nevíte?????chodí do školy má zkoušky..ale proč tu tak dlouho nebyla?
Zítra a v pátekmám deňocha, zase nepokočárkuju, takže až v sobotu, páč v neděli zase denní a dojde hlídat segruše, páč hany má hokej od 17h
11. lis 2009 v 15:36  • Odpověz
Tak už přišívám na Simči čepulínu copany :sweat_smile: pak ještě na Jířinu a Markétčinu a pak vám je všechny blejsknu, ale už taky pletu prstama :grinning:

U nás jsou děti nastřídačku, tak já nemůžu sloužit :grinning: teda spíš Jirka :wink:

Jdu si ohřát kafe, mám ho už asi 2 hodiny uvařené a ještě jsem se k tomu nedostala :angry:
11. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
Jo a mlaďoch nespal, teď sledují pohádku o Kájovi, u nás moc oblíbená :dizzy_face:
11. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
ahojky holky. už jsem Vám psala asi před 2 hodinami a pěkný líbesbríf, a než jsem ho odeslal tak mi KUbík stihnul vypnout počítač takže jsem vypšnila a píšu skoro znova.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
tak ještě jednou.. :grinning:

chtěla jsem se napsat, že v sobotu máme u mamky zabíjačku pašíka.. to bude ale ródeo, páč pasíka dovezou živého k mamce na zahradu a tak se na něho budou dívat kluci, a už vidím KUbíka ten bude vykulený jak puk, páč pasíku bude hladový a tudíž pěkně uřvaný..

no a tak tu asi přes víkend nebudem protože musíme nachystat suroviny už v pátek..doufám že se chlapi moc neopijou páč to zrovna nemusím,ale asi to k tomu patří...

JInak moooc díky Reni za to že na nás s čepulínou myslíš..

právě píšu od mamky páč dneska se bude ještě malovat prádelna at je tam čisto..

add děti, kdybste někdo potřeboval kluka tak vím kde jsou taky na jistotu.. jo a za 7 let se mi čekat nechce..takže třetí je jisto jistě kluk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 v 16:51  •  3 děti  • Odpověz
tak sem si dáchla :grinning:
vstávalajsem v půl sedmé brr
a půjdu brzo do pelechu
jiřo já bych zabijačku nedala....mě by bylo toho prasátka líto...a chránila bych ho tělem..jako šunku maso sežeru..ale nevidím ten akt a řev....
11. lis 2009 v 17:31  • Odpověz
Jiři, máme si to přebrat tak, že jsi těhule? :astonished: :grinning:" takže třetí je jisto jistě kluk "
11. lis 2009 v 17:32  • Odpověz
11. lis 2009 v 17:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.