• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Luci ty barvičky jsou super, měla je bratránkova Jituš a moc fajn. :wink:
11. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
renat mě stačí makeups dokreslit obočí a řasy a ok...koupila jsem si ten minerální a čučim jako jak je super....nemusíš se pudrovat nelesknu se.....jako fakt super
11. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
no původně bych chtěla barvu H16, ale ta už nikde není, je to křiklavě zelenožlutá s černou...ty jsem dneska osahávala :dizzy_face:
11. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
to může být checké :dizzy_face: škoda že už není

A jak to jde gojgulce s tatínkem doma?
11. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
nebo spíš tatínkovi s gojgulkou? :wink: :grinning:
11. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
renatko dobře....sice mám výhrady sem tam...jako že má nacucanou plínu bůhví jak dlouho, ale už jsem mu to říkala....a chdoí spát v devět :grinning: :grinning: :grinning: čím to :grinning: a doma brajglík a já ještě stíhala navařit a poklidit, nu což chlap..ale vede si statečně
11. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
no jo, byl vhozen do vody a musí plavat, ale když se drží nad vodou, tak je to ok a časem se naučí i víc :grinning:
11. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz
jjno chodí k mudře a ták, ještě jsem ho nenaučila na plavání (jako že by jel sám a já po noční spala) a do MC třeba do herničky...ted v tom počase jsme už třetí den doma a gojgy je fakt ale fakt mrsklá, potřebuje na vzduch
11. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz
tak, Simča a Markétka mají hotovo, teď ještě přišít copany na Kubíčkovu od Jíři a mám dneska hotovo.

Rukavičky jsem nestihla, tak zítra :confused:

a mám tu vedro a honí mě mlsná
11. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz
renat týjo nebolí tě prsty a neděláš ty pohyby ve spánku???? :grinning:
11. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
měla jsi vidět dneska Kubu na vzduchu, jak vodník, ale tak spokojený :grinning: já s ním musím, když vedu Aničku do školky a na cestu tam jsem ho do kočáru ještě zlomila, ale zpátky už to nešlo, tak šel pěchom a ze začátku jsem se snažila, aby se vyhýbal kalužím, pak už to nemělo cenu :grinning:
11. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
no teda máte gumáčky?????
11. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
Luci to nevím, já spím, tak jsem si ani nevšimla :grinning: ale jestli jo, tak kdyby se Jirka přinastrčil, tak by to pro něj mohlo být výhodné :grinning:
11. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
máme, ale ty jedny už jsou malé a další zase ještě velké, ale zato máme 4 zimní botky :grinning:
11. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
renat ty bys mu ho vyliskala těma pohybama :grinning: :grinning: :grinning:
čtvery jo????
my jedny teda dvoje jendy 20 a druhé 21...až bude gojgy choodit a lítat tak budu m,ít dvoje na lítačku a na normálně
11. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
Luci my máme poděděné, má po Aničce, po Lucince, po Rozálce a po Bertíkovi :grinning: Chudáček můj malý, ani mu mamina nové nekoupí, ale na co, když jich máme tolik a dvoje jsou 24 a druhé dvoje 25 :grinning:
11. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
hodím foto těch dvou čepulín, jen to zmenším :wink:
11. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
renat však v poho...kubík je dodělá
ukaž sem zvědavá....asi si řeknu :grinning: :sweat_smile: :zipper_mouth:
11. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Hoja...právě jsem uspala dráče, vyčůrala jsem se a půjdu taky :grinning: pokud se mi bude chtít, tak zítra pofrčíme na tu sociálku, ale to se teprve uvidí :sweat_smile:

A my máme dvoje botky, i když nepočítám, že mu ty Baťovky na jaře ještě budou a ty zimní pak koupíme ještě jedny :slight_smile:
11. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
no na jaro sem zvědavá jaké budou mám kuúpon do deichmannu na 10% slevu
11. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
Luci já teď koupila v Deichmannovi ty zimní a i ty podzimní se mi tak moc líbí...jen jsem si blbě nechala poradit ohledně velikostí a nevybrala jsem tam...u Bati máme velikost 21 a v Deichmannovi je to 22 a já se mu snažila, na radu prodavačky po té, co jsem mu změřila nožičku, narvat nohu ho 21 (odpovídalo to přesně, ale bez toho přídavku, tak to měl úplně akorát :confounded:) no teď už jsem byla chytřejší a zimní jsme vybrali hned :slight_smile:
11. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
byli jsme pokoupit a zase 2 litry v prd.li :angry: , bože ty prašule lítaj :frowning2: , alw máme nasysleno na zimu :grinning: , hajzlák a tááák :grinning: :grinning: :grinning:
Reni na čepulíny se těším, jen aby byla zima a Adík ji unosil :wink:
11. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
Reni to je krása!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: nemám slov :astonished: :dizzy_face:
11. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz
Dani, prachy jen letí :astonished: já denně v obchodě kolem 300kč, teda denně né, radši tam tak často nechodím, ale pokaždé když tam jdu
11. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz
Marky díky :grinning:
11. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz
jééééééééééééé krásné čepulínky
my to máme taky tak....ale zítra přijde výplata
11. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jířina ještě není ostřapcovaná :wink: tak tu až zítra fotnu
11. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
Reni ty jsi tak šikovná!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
Prachy jsou hnus...do krámu chodím denně a nechám tam mezi 200-300...a občas i o pár stovek víc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky loučím se...dobrou a zítra ahojky :slight_smile:
11. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.