• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Luci, zkus ocet, místo aviváže nalej ocet a vymáchej, ocet by měl zafixovat barvu.

s tím jídlem se uvidí, říkali mi asi 2 měsíce, podle výsledků z játráků :wink:
10. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Leni Kryštůfek má stejnou červenou hajtru, teda koně skákacího, jako Jakub, on ji teda zdědil po Aničce, ale slouží :grinning:
10. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Renat dík a kolik octa? mám asi 5l lavorek
10. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
no tak to musíš zmáknout holka... i když u tebe je tohle trest šílenej...ty a papů.... :zipper_mouth:
10. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
Renči musíš vydržet :wink:
10. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
Luci dej jednu odměrku od aviváže :wink:

Leni, pojdu hlady :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
jj díkec....
no a nějaké receptíky by se nenašly..i když chutné to asi nebude
10. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
Nesmím pít ani bublinkové vody, ani nesmím jíst, co by mohlo nadýmat, když už, tak v malém množství, nemám jíst kynuté buchty a když, tak minimálně den staré, bez posypky :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
ale jo, něco mám, jen to mám omezené tím, že se mi zvedá kufr při pomyšlení na těstoviny :confounded:
10. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
jdu hají, jizva mě pálí a jsem unavená

dobrou noc kočičky a zase zítra :slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
Hoja berušky :slight_smile:

U nás už to spinká :slight_smile: v poledne jsem udělala oběd...brambůrky a květákový placičky...dali jsme si pěkně do nosu :dizzy_face: a pak jsem uspala malýho...no spal 40minut a pak už nemohl zabrat, i když by rád...no byl trošku protiva a v 15:30 se podařilo uspat ho znova...no miláček nám spinkal až do 18hod :sweat_smile: a to se stejně nemohl ještě 30minut probrat :zipper_mouth: :sweat_smile: jsem vděčná, že už chrní...přenesu ho do postýlky a jdu taky...bude vstávat ráno brzy, tak ať jsem fit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Dobrou berušky :slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
Vložila jsem do alba něco spešl pro Lucku...toto je motokára :wink: :slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
jo ahá :grinning: :grinning: :grinning: no má to malé kola...jediný rozdíl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dobrou renatko........a bduu na tebe myslet
marky nějak to flákáš...poslední dobou.....
10. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
Luci trochu rozdíl mezi kolama,co ?? :grinning:

A neflákám, jen malej je teď trošku náročnější, když ho mám na krku furt jen já. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a o velkým nemluvě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: malej se snaží, ale furt chce běhat, tak jsem kolikrát ráda, když si sednu :zipper_mouth: buď ráda, že je Sáruška takový andílek :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
marky no trochu jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jo marky rozumim dneska mi málem 2x vypadal z kočáru jak se provlíkla šprušlatama....jako andílek je ale večery jsou zatrest už je unavená hladová kaši jíme s rykem koupání s protíráním očí a v posteli zabírá i půl hodiny.....zato jak usne.....to je pajada...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
Tak jo, ale jen trochu :grinning:

Balím to...páááááááá :dizzy_face: :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
pá já pojím polívku a jdu na to košisko s prádliskem
10. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
ha já práve dozehlila a cekám na JIrka at mu navarím veceri.. jinak stihnuls e mi probudit Ondra po 3hodinách spánku.. tak kuká na telku :grinning: v posteli
10. čer 2009 ve 21:14  •  3 děti  • Odpověz
co vaříš jiřo????
10. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
no vlastne mám vareno segedín a knedlík,a rajskou od babičky :grinning: dneska nám uvarila :grinning:
10. čer 2009 ve 21:19  •  3 děti  • Odpověz
sem nad segošem uvažovala nakonec se mi maso nechtělo krájet na kousky tak mám vepřo knedlo zelo :grinning:
10. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
no se máš to bych si taky dala.. a jakto ze varis tak vecer??ja varit vecer tak druhy den to delám znova bo se to sní :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 21:22  •  3 děti  • Odpověz
no zítra hany jde na chajdu tak at mu to nabalím a nemusím se s tím frcat a když sem sama tak gojgy je k neuhlídání a skoro nic nejde udělat...království za ohrádku.....nejedka by hlínu , psí granule a králičí bobky :grinning:
10. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
no jo ale řvala by za šprušlama..to si holt musí odbýt každý :grinning:
10. čer 2009 ve 21:25  •  3 děti  • Odpověz
no..ale nemusela bych mít očí i na prdeli...a řve i tak.... normálně mě zkouší čavera jedna :grinning: řve řve a natahuje se ke mě že chce na ruce a oak je hned klid a směje se , bože po kom je tak vychcaná??? :grinning:
10. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
Tak už jsem zase rozjela noťáska..on potřebuje prostě někdy pauzu.

JInak Luci,ségry je mi líto.Vím jak s ecítí :pensive:

Já dneska dělala sojové karbenátky a byly dobré.Asi tím jak sjem je okořenila,ale jíst se to fakt dalo :sweat_smile: ALe je mi z toho těžko.Asi to bdue tím česnekem a tím,že byly na sádle :zipper_mouth:
10. čer 2009 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz
tak sem si koupila dneska knížky o výchově zatoulala se do mě hloubavá myšlenka zda je všechno jak by melo byt a začla jsem přemýšlet..nu nic ondra je zmatený z toho ze je tma a je nejaký hotový jdu ho uklidnit
10. čer 2009 ve 21:28  •  3 děti  • Odpověz
kačí soja na sádle, ty jsi vrah zdravé výživy :grinning: :grinning: :grinning: to je jako dát si zeleninový salám s mastnou flákotou
jiři pak půjčíš jo? ty knížky.-....
10. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
jj.. nu nic pujdu pomalu vyhlížet tatino...

jo inač Kubik mi už 3 dny říká mamino, a babi-babiino :grinning:
10. čer 2009 ve 21:32  •  3 děti  • Odpověz
kubulka změnil repertoár jo a mamito už neříká????
Tasky jdu do té vany.....
10. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.