• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
eště ne, umytá jsem jen čekám až se vzbudí, chtěla jsme přebrat malé krabici s hračkama, ale hany usnul, nechci mu tu krámovat většina nějak hraje tak to by byla můzika :grinning:
14. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
To by pak byla tichá domácnost, co? :grinning:
14. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
No nič, já letím, se měj pěkně a užívej si pěkného víkendu. Zatím pá :wink:
14. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
luci pá...ani ne ale dělal by xichty :grinning:
14. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
čau kočky, česnek jsem si zasadila, hortenzie ostříhala a uklidila před barákem. Zíta budeme pokračovat :grinning:

Teď jsem si uvařila cafe a relaxuju u počítače, to je veget, až na ten řev z pokojíčku :sweat_smile:
14. lis 2009 v 17:31  • Odpověz
renatko jsi pilná :grinning:
já jdu dělat hanymu dobře :sunglasses: prej bude za to masage :grinning:
14. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
Obě jste pilné :grinning: :grinning: :grinning:
Já jsem si odvezla mangela na splnění, tak tu budu sušit hubu :grinning:
14. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
Ahojky. :slight_smile: Den příjemný a teď se snažím uspat draka...zatím bez úspěchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jdu to zkoušet a padnu brzy taky :slight_smile:
14. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
tak u nás splněno jdu chrnět budíček je neúprosný dobrou kočičandy
14. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
dobrou kočičky, já umíchala tataráka, pravého hovězího :grinning: dám si vońavou koupel a ....

Dobrou noc :dizzy_face:
14. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
renatko rdcept recept :dizzy_face: :dizzy_face: do IP prosím
dobré ráno já pracovám co vy? chrápete co?
15. lis 2009 v 06:28  • Odpověz
autor
Luci to už jsem nechrápala :rolling_eyes: Srali mš dneska oba :angry: Adýs sebou šil a když konečně usnul, tak chrápal velkej a furt dokolečka, mám dneska bojovou náladu :rolling_eyes: Už aby vysmahli na oběd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2009 v 07:24  • Odpověz
ahoj kočičky

my dneska vstávali až v 7 :grinning: jdu dělat polívečku, pak zákuseček a pak uvařím obídek :wink:
15. lis 2009 v 08:06  • Odpověz
mnam zákuseček
já mám hotovo ted jen papíry a lékyx a nějakou dobrotku bxych si dala
15. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
Hoja
u nás se vstávalo v 8, tak to v celku šlo...Tatínek přitáhnul ze splňka ve4 ráno,takže stále chrupe :rolling_eyes:
Jinka u nás k obídku dnes je hov. vývar s knedlíčkama a nudlema, rajská se sekačkou a kolenama :dizzy_face:
15. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
Tak já posbírala i houby do omajdy, našla jsem modřáky a to bylo žrádelko :dizzy_face: moučníček mi vyšel až na těď, ale za chvilku už bude, pak hodím aspoň foto, aby jste se namlsaly :grinning:

Kuba čučí na pohádku, sám si ji vyžádal a Anička šla s tatínkem na divočáka. Jak dodělám moučníček, vrhnu se na vrátnici, potřebuje umýt :wink:
15. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
renat doufám, že to nebude ve stylu: A bude mít i velký zahnutý zuby nahoru? :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
Ahojky...tak my se s Adým prospali a oni teď vypadli pro oběd :slight_smile: Zametla jsem, vytřu a jdu dát spršku. Pak nádobí a zbytek relax. Hned jak dorazí, tka musím dát prát, zítra mě čeká cesta na gyndu na injekci, tak ať má malej suchou bundu. Má jen tuhle a nebo slabší kabátky, na který je zima. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ať to uschne. Jdu na to, ať mám chvíli jen pro sebe a pak půjdeme a Adým ven :slight_smile:
15. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
My tu máme 19st ve stínu :dizzy_face: jaro je tu :grinning:

Luci, taky doufám, ale kofolu si malá asi dá :grinning:
Dala bych si šlofíčka :wink:
15. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
Já jsem po šlofíčku a už se těším ven :dizzy_face:
15. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
mi mluvte o šlofikovi
marky tobě firt púíchaj tu proveru?ježiš to je svinstvo....ale když ti to vyhovuje :sweat_smile: :pensive:
renat nerser s teplotou já sem v rachotě
15. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
autor
Luci píchám si ji furt (nebo nechávám) :wink: svinstvo to určo je, ale mám klid a pohodu :slight_smile:
15. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz
bych se toho bála jako rakovina čípku a tak :frowning2:
15. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
autor
Luci a to mám zalézt doma po postel a čekat, až mě dožene stáří?? :confused: nechápu, z čeho má pořád kdo takový strachy a to nemluvím jen o proveře...máš úplně stejnou šanci jí dostat, jako z jakékoliv jiné antiko...
15. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
autor
Provera nic takového nezpůsobuje a ani nezvyšuje riziko...pokud bych jí měla dostat, tak jí dostanu a provera s tím nic neudělá...ani ve špatném ani v dobrém
15. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
ne marky to ne je to tvoje věc, jen mi to přijde hodně zastaralý typ antiko s velkým množstvím negativních účinků je dost doktorů co to nechou psát víš, jen proto mě to zajímá , jinak je to tvoje věc
15. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz
autor
Luci tak já se s žádným takovým doktorem nesetkala... ne každýmu to sedí a musí to být svinstvo, (což je podle mě každá HA) ale než zobat nějaký pilule, tak mám prostě klid
15. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
autor
Jdu na ten úklid, ať si ještě pak můžu v klidu sednout :wink: Promiň, jen mám teď nějaký nervy z tchýně, tak jsem podrážděná :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak promiň, nechtěla jsem být protiva :pensive: Normoš už přemýšlím o odstěhování, než Romanovi dojde, že maminka nemá žádný právo nám do něčeho kecat :cry: :confounded: jdu na tu sprchu, ať se trochu zklidním :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
marky v poho , jde to z tebe cítit..že nejsio oka av permanentním nervu.....to je blbé, že se i nechá ..jako okecávat
15. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
Tak jsem tu...sprcha teda nepomohla, normálně je mi špatně a chce se mi brečet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: navíc jsem zjistila, že dost blbě i nesu, že budu muset do práce a tchýně už mi hlásila, že Romčovi pomůžou :rolling_eyes: což mi na psychice nepomůže, když jí chci vidět milion kiláků od malýho...je mi špatně, že by byla jen mizivá šance, že z něj bude dělat něco tak rozmazlenýho a nesoběstačnýho, jako je Roman (chybí mi blicí smajlík :astonished:) i když ten už je v tomhle v pohodě, ale od matky by si snad nechal i utřít prdel :confounded:
15. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.