• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
15. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz
autor
Jé Renatko, to je krása :dizzy_face: Bych teď potřebovala...mám čokoládku, ale v kočárku a s tím je Romeo pryč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2009 v 15:00  • Odpověz
Marky stav se, dáme kávičku :wink: k dortíčku :grinning:
15. lis 2009 v 15:03  • Odpověz
autor
Jé beruško, jela bych až bych brečela a asi bych se ti tam i na pár dní nastěhovala :grinning:
15. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
dala bych tě do pokojíčku :grinning: ale musela bys tam snášet ty rozbordelené hračky, nějak se mi nechtějí po večerech uklízet, tak tam kolikrát na děti čekají do druhého dne :sweat_smile:
15. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
autor
Neboj, já bych ti to třeba i poklidila :grinning:
15. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
jé, tak to není špatné :grinning: tak už balíš? :wink:
15. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
autor
Kéž by :dizzy_face: :grinning: :grinning:
15. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
autor
Ale začínám silně uvažovat, že se na pár dní uklidím k našim. Potřebuju se dát do klidu a být daleko odtud :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2009 v 15:09  • Odpověz
já bych potřebovala aspoň na den pá, taky mi už z těch dětiček hrabe

kdy vyrazíme do toho brna? :grinning:
15. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
autor
Já pojedu i s malým, mě hrabe tady z dospělých :grinning:

Ve středu máme s holkama srazík v herně a ve čtvrtek mecheche u jedné z nich na baráku, tak tenhle týden si užiju a budeme věčně někde v trapu :dizzy_face:
15. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
tak to ti Marky závidím, tady ani v Břeclavi nic takového není, je tam jeden mamina club, ale je to taková už utvořená společnost s gospelovými zpěvy :sweat_smile: tak na to prdím, mě by se líbilo, kdyby to byla kavárnička s hernou :grinning: asi začnu podnikat :wink:
15. lis 2009 v 15:22  • Odpověz
autor
No tady to právě tak je...herna pro děti a stolečky a bar pro maminky :dizzy_face: :grinning: Ale na celý velký ústí tu máme jen 2 takové herny :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky jsme si s holkama říkaly, že to rozjedeme :grinning:
15. lis 2009 v 15:23  • Odpověz
no vidíš, já bych do toho i šla, ale nemám tolik penízků, abych něco takového v břeclavi rozjela :sweat_smile:

tady ještě vysávám, víš :grinning:
15. lis 2009 v 15:27  • Odpověz
autor
No na tom to vždycky vázne, co?? :sweat_smile: Já teď už nic nedělám...poklidila jsem, umyla nádobí a sebe a čekám, až dorazí a přinesou mi jídlo, už mám hlad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2009 v 15:29  • Odpověz
jo tak, ty už budeš obědvat :grinning:

Já ještě uklízím, ale nějak pomalu, když to prokládám klábosením :astonished: :grinning:

Kuba už víc jak hodinu sleduje pohádku :grinning: jen si přijel zajezdit na vysavači :grinning:
15. lis 2009 v 15:30  • Odpověz
autor
No tak to ti závidím...Adýs vydrží u televize jen když je reklama, jinak ani omylem :sweat_smile: A možná se obědu i dočkám, ale kdy to bude, to netuším :sweat_smile:
15. lis 2009 v 15:31  • Odpověz
ale zase máš svůj klídek i když hladová :grinning: já mám teď taky klid, ale musím uklízet a není čas na vychutnání si :grinning:
15. lis 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
Já poklidila tak, abych byla spokojená a i když bych mohla víc, nemám na to vůbec ani pomyšlení...fakt je mi z toho všeho špatně a hlady to není :frowning2:
15. lis 2009 v 15:33  • Odpověz
autor
Tak já ven dneska už nepůjdu....právě se vrátil Roman, ale bez malýho, prý s ním šli ven...nevím kdo a radši se ani neptám. :zipper_mouth:
15. lis 2009 v 15:58  • Odpověz
Marky úplně vím, jak se teď cítíš, to je na štamprlu :sweat_smile:
15. lis 2009 v 16:15  • Odpověz
autor
Reni asi tak nějak :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale máme tu jen pivčo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2009 v 16:24  • Odpověz
malý chytil od Aničky rýmu a v noci mu začal laryngeální kašel :frowning2: takže jdeme k mudr. a uvidíme, co poví, bojím se noci :confounded: :cry:
16. lis 2009 v 07:14  • Odpověz
tak k mudr jsme nešli, rozmyslela jsem si to, malý už ani nezakašlal od té doby a stejně jestli to bude ono, tak s tím nic nenaděláme. Léky doma máme, předepsat se na to nic nedá a je to lepší než aby i tomu chytil ještě nějakou chřipajznu.
Anička chraptí, tak budeme popíje vincentku :wink:
16. lis 2009 v 08:26  • Odpověz
vtip od undater
Péťa letí po chodbě a jen tak že nesrazí ředitele.Ten mu dává lekci:Teď se pěkně vrátíš,vklidu půjdeš okolo a pozdravíš mě tak,jak to dělá tvůj tatínek,když se potká se svými známými.Péťa se o několik kroků vrátí,nacpe si ruce do kapes,dojde k řediteli,praští ho po zádech,až mu brejle spadnou na zem a na celou školu zařve:Nazdar čuráku,sto let jsem tvojí plešatou hlavu neviděl,to jsi ještě nechcíp,kurevníku jeden?
16. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
čáááuuuu bobánci..

hlásím se přežraná ze zabíjačky,ale bylo fajně..

jenom mě v pátek 13. přišlo oznámení o kontrole na zdravotní pojištovně tkaže se aspon nebudu nudit.. ona ja to rutinní záležitost, janom to spořádám a 1.12 jdu na to..

jiank plánuji nakonec nástup do práce, Jirka se nějak aktivně začal zapojovat do chodu domácnosti má tědka lépe naplánovanný čas a ve firmě to snad docela pujde i když bude někdy doma, páč máme ještě kamarádku která právě dostala invalidní důchod a tak je doma a je hodná tkaže by se dalo i řešit případné hlícání, no řeknu vám má z toho nerva,ale zase si říkám možná lepší ted nežĺi později... :sweat_smile:
¨
luciku drahoušku kdybys chtěla mám tu balíček pro tebe :dizzy_face: samo vonavý po masíčku :dizzy_face: :dizzy_face:
16. lis 2009 v 09:24  •  3 děti  • Odpověz
Jiři tak to je fajn, že byla zabíjačka super :grinning:

Já se taky chystám do práce, ale jestli ty naše děti budou furt nahromadě, tak nevím nevím
16. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
no právě.. ale ONdra je naštěstí stím přechodme do školky už tak trochu otrkaný ..minulý rok to bylo horší a vzhledem k tomu že mám 7600 jenom do 21.měsíce dítěte a pak 3800 tak asi jinám možnost nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: no uvidíme svět se nzboří když zjístíme že to třeba nepůjdu vždyt budu mít 3 měsíční zkušebku..teda aspon myslím..ale asi jo :slight_smile: :wink:
16. lis 2009 v 09:41  •  3 děti  • Odpověz
Jiři, jsme na tom stejně :wink:

Kuba usnul, sám od sebe v pokojíčku u pohádky, to se nám ještě nikdy nestalo :frowning2: asi bude fakt marod, má rýmu a kašel, teplotu nemá, tak když tak půjdeme ve středu k mudr. :frowning2:
16. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahoj. zdravím Vás z pracovního procesu. Píši papíry jen se ze mě kouří. Ale už budu za chvilku hotová. Tak ještě 2- 3 dny. Večer padnu do postele jak zabitá. Tak pa a at marodové nezlobí.
Milan je ted na mateřské tak mám klídek. :grinning:
16. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.