• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
16. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
ahojdá tady to ale žije.. děvuchy.. co se s váma děje. MArti tak to ti nezávidím,ale na druhou stranu jak je o děti postáráno tak proč ne? Práce šlechtí..mě to třeba hodně nabijí a pak mám ze sebe dobrý pocit, že jsem něčemu prospěšná..

chladí se mi v lendici Míša :grinning: hodím odkaz..zachvilec
16. lis 2009 v 19:09  •  3 děti  • Odpověz
16. lis 2009 v 19:15  •  3 děti  • Odpověz
autor
Ahojky, dneska poprvé :slight_smile:

Ráno jsme frčeli na gyndu a tam dovolená :rolling_eyes: tak jsme se aspoň prošli :sweat_smile: Pak oběd, spánek 2,5hodiny :sweat_smile: a pak jsme šli pěšo ven :dizzy_face: blbli jsme na písku, na klouzačce a super :dizzy_face: pak ěla kolem babička, tak jsme s ní šli ještě pozdravit dědu (malej jinak nedal :grinning:) a ještě tam pak dorazil Roman, tak jsme si pokecali a šli domů :slight_smile: Večeře, dáme koupel a půjde se snad brzy spinkat :slight_smile:

Zítra jede Roman po obědě pryč, pomoct nějaký tetě, tak budeme mít klídek :grinning: a středa a čtvrtek jsme s Adým pryč s ostatníma dětma, tak se kulturně vyžiju :dizzy_face: Těším se jak malá :sweat_smile:
16. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
achoooj jiřo no hned bych si dala masicko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jdu se vanovat :grinning:
16. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
jiřo to je stejnej recept co dělám já :grinning:
počkej hany dojde z píva a mu řeknu o mase a bude startovat káru :grinning:
16. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
Jiří je to náročné, ale pomáhám a to mě těší.
Tak pa zítra
16. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
Holky, koho ještě zajíma praečárna, čili prasečí chřipka.....mám takové ...info....ne moc ofiko, ale zato od velice kompetentní osobky.
Každá firma, co dělá vakcíny, nese případné následky a má perfektně zmapované pole škály nežádoucích účinků...tudíž čím dýl se vyvvíjí tím líp.
U prasečárny přebírá tuto zodpovědnost Česká republika, tudíž si to přeberte sami.
Já to mám přednostně , ale odmítla jsem
16. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
Dobré ráno,

u nás už druhou noc probíhá laryngitida, ale ustáli jsme to a teď už snad bude dobře :sweat_smile:

obě děti ztratily hlas, tak je tu klídek :grinning:
17. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
ahoj renat bobci malí vy furt cosik musíte mít
u nás noc oká ale spala bych víc ne do šesti
dneska musím na nákup nemám jediného jogurta pro gojgy na snídani....ona je furt snídá dokola nevadí to?
17. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
Luci pokud jí to vyhovuje, tak to určitě nevadí, Kuba zase vždycky snídá kašičku, jen dneska ne, protože měl srágorku, ale to asi z té Vincentky :sweat_smile:

Dneska teda posnídal rýžovou polívečku, má dietku :wink:
17. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
to dělá ta školka, byla tam dva dny a zase něco chytla, ale je to potřeba, aby se jí posílila imunita :wink: no a Kuba to prodělá taky a pak nebude mít ve školce takové problémy

já musím zatopit, máme tu kosu :astonished:
17. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
Reni to musí být božské mít doma děti bez hlasu...
Luci masíčko už mám skoro všecko na mražáku,ale balíček jelítek a jitrniček se pro tebe najde vždycky..takže jak někdy budeš chtít dojít tak není problém..

jinak Kubík má zánět spojivek na jednom očku docela hezký, budu muset do lékárny pro opthalmoseptonex.. :rolling_eyes: doma není ani kapka..

jinak dortíček míša je naprostá mnamka... :dizzy_face: sem sice neměla normální kakao ale granko tak není ten kropus tak tmavý,ale jinak je to fakt super.. :dizzy_face:
17. lis 2009 v 09:11  •  3 děti  • Odpověz
Luci naši kluci měli vždycky období kd yjedli furt neco dokola a konkrétně Ondra jedl jogurty pomalu 3 krát denně i 6 měsíců v kuse, pak přestal a pak zase nanovo.. myslím že to je v pohodě..jenom byl malý problém v tom , kdžy zrovna do !jogurtového" období onemocněl a nemohl dostat tu svojí denní " dávku" tak se blbě zvyklao na něco jiného.. možná někdy lepší střídat páč se třeba v nemoci zrovna učit něčemu jinému na jídlo nikomu nechce.. :wink:
17. lis 2009 v 09:17  •  3 děti  • Odpověz
Jiři ani nevíš, jak je tu božský klídek, já si to úplně užívám, proti včerejšku, kdy jsem byla už na pokraji zhroucení a měla jsem chuť ten tlak v hlavě nějak vypustit, nejlépe nárazem do zdi či podobně, naštěstí zvítězil rozum, ono by to asi dost bolelo :grinning:

Uklidnila jsem se háčkováním, tak jsem dodělala tu čepulínu, co jsem včera vložila a dneska, po úklidu budu zase pokračovat.
17. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
jiřo ty jsi úplně nejlepší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: my přijedem ale asi někdy příští týden tento mámnoční a musim hanmu nenapadně na sobotu nachzstat oslavu bude mit 40 a jak jsem mu vcera rekla ye mas masecko tak mu oci zasvititli :grinning:
17. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
renat ty se tez nezastavis......a reknu vam je to celkem zahul makat na plny uvazek
17. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
jj děkuju za uklidnění....zkoušela jsem chlebík s lučinou tou měkkou a spíš si s tím hrála s jogurtem je spokojená
jiřo kapky ti naberu v práci kdybys pak potřebovala doma mám troje nové....
17. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
včilek peru večer žehlendos..pakse k tomu za týden nedostanu chjo to je fičák fakt
17. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
Luci určitě se jí nic nestane, pokud z toho nemá průjmy, tak je to oka :wink: Anička na mléko byla citlivá, tak to nemohla denně, ale Kubovi to nedělá problém :grinning:
17. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
Luci, jako musí to být záhul, protože jak dojdeš z práce, tak musíš všechno stihnout a nachytat, aby měli vařeno a nemusel se starat chlap, zároveň domácnost a gojgynku, to je fakt na palici :astonished: Jsi dobrá, já teda nevím, jak to budu zvládat :confused:

jinak taky peru, ale už nemám kam věšet, tak musím zase přestat

a vypila jsem cafe a to znaná co? :grinning:
17. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
http://www.modrastrecha.cz/denicek/georgine/album/uz-bydlime-ve-svem/5000018

to je moje tyrkysová barva zatím bez malůvek a není tam ještě vyfocený koberec..
jinak ma modrestřeše se změnila grafika a jsem z toho úplně paf... :grinning:

Luci nesmíš si toho tak moc brát svět se nezboří kdžy nebude vyžehleno a vonavo... na jednoho je toho pak moc... :confounded: :confounded:
17. lis 2009 v 09:33  •  3 děti  • Odpověz
luci HOnza je kterého??
Moje mátinka má taky tedka narozky 23. má 45 let :sweat_smile: to je mazec co?? :grinning:
17. lis 2009 v 09:34  •  3 děti  • Odpověz
Jiři to je krásné, ty jsi malérečka čoveče, já jen valím bulvy

holky vy jste tak šikovné :dizzy_face:
17. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
23.11 :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
Jiři, teda ty máš tak mladou maminku? :astonished: Moje bude mít 11.12. už 61let :grinning:
17. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
Luci a co dostane Honzíček k narozeninám? :slight_smile:
17. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
no však já su maldá žába cholký :grinning:

Kurnik to je síla Luciii :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 09:39  •  3 děti  • Odpověz
holky, jako hony zas vysaje umyje nádobí, když nedstíhám vařit nějak se odbyde bez problémů...jen na mě je žehlení atd. gojgy nemá co nosit vše ve špíně nebo čeká na žehličku :grinning:
renat esli ti babi nebo Jorka helfnou bude oka
zrovna gojgy dalal ruku do koše a rozhnahňalal zbytek jogurtu se zbytkem jídla a chtěla si to strčit do pusy...bože to je pažravec
17. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
renat má sadu parfmemu hugo boss konkrétně boss selection nádherně voní a je tam edp voda po holení a balzám za 1200 :grinning: :grinning: :grinning: tolik stojí samotná kolínská a pak to dvd už nestihám udělat tak dort, oslavička přání a stačí
17. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.