• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Luci, nikdy nevíš, z čeho přibere :grinning:

To je Hany šikovný :slight_smile:

holky, tady je klídek :grinning:
17. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
Luci tak to je dobrý dáreček, ti bude hezky vonět :dizzy_face:

Já mám chuť na pečené selátko, tak já asi Jirkovi v létě pořídím a bude ho mít jako dar :grinning:
17. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
Kurnik Reni ty mě ale dráždíš, sice u nás je taky klídek, jenom když se kluci zrovna grifnou a perou se o hračku neboo Kubík bije Ondru ale jinak docela pohoda.. dneksa budou asi řízky, jenom siším rohlíikym páč nemám strouhanku a do obchodu se mi nechce... :wink: trošku jsem přidala na kotlu at se mi usuší a stejnak tu byl azima.. ha to kdyby jirka veděl že topím i kvůli rohlíkům.. ten by mě zabil :grinning:
17. lis 2009 v 09:45  •  3 děti  • Odpověz
Reni tak ti řeknu že jak jsme kupovlai tedka pašíka tak paní je pěstuje(chová) skoro od narození. kupuje si 5 kilové selátka za 300Kč a krmí je kozím mlíkem až do dospělosti resp. do 9 mesíců to měl ten náš pašík.. myslím že sele se dá vykrmit docela rychle když se teda chytne mlíka a pak už to jde.. ale doma bych to mít asi fakt nechtěla..
17. lis 2009 v 09:48  •  3 děti  • Odpověz
Jiři, nechci živé :grinning: my měli prasata, ještě do nedávna, ale to kydání hnoje každý týden :grinning: ten smrad, stačilo jen tam vlézt a mohla ses rozvna okoupat i s mytím hlavy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
kuva same hodinove telefonaty
17. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
no to je fakt rygol, jezdíme na chajdu kolem prasečí farmy a fakt síla, mě je na blití
17. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
copak se zase dělo luci v telefóně..
prácě zasedla rodinná rada a uděláme na obídek řízečky z Ondráše.. :grinning: :zipper_mouth: :grinning: ne dělám si srandu samo že řízek Ondráš.-.

vepřový v bramborovém těstě.. akorát mě pro změnu chybí hl.mouka :grinning: zeptám se asi sousedky... :wink: myslíte že by to šlo z polohrubé?? :frowning2:
17. lis 2009 v 10:23  •  3 děti  • Odpověz
Luci že jo :grinning:

Kuba má srágorku, ale snad to bude ok, bříško ho nebolí :sweat_smile:

tak segra má nemocnou Lucinku, byli s tatínkem u babičky v Jihlavě, segra doma a dneska měli dorazit, tak jí Zdenek volal, že Luca blije, chrchle a má horečku, dávali jí nurofen, ale vyhodila ho, tak tam segra valí a bude tam s ní, dokud se Luci nedá do kupy na převoz :frowning2:
17. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
ahoj chtela sem jen rict ze vsichni desne smrdite tak cus
17. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
Neberte to vážně :sweat_smile:
17. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
Jen jsi užívám pracovní dobu, už nám hrabe. Tak jsi užívejte marodi a já jdu dumat :angry:
17. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
ale jiři no segra a její přítelopět rozhádání a ten mi volá že to a duhej že to nebylo tak a tak...víš.....
renat bobek Lůca ta si vše vybírá taky co????chuďátko malinké
17. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
Achoj babuchy!
Jiřu no mňami, taky bych si dala jiterničky :dizzy_face:. A musím teda konstatovat, že jsi neuvěřitelně šikovná a nápaditá! Máš nádhernej domeček! :dizzy_face:
Reni, tak ať je Kubíčkovi zase líp! :wink:

Jo a mimochodem, když jsme u těch narozenin 23.11. .... tak moje dobrá kamarádka má v tento den 30tiny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
Teda ta modrá střecha je teď tak zmatená a nepřehledná :angry:
17. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
ojoj, tady to vázne :sweat_smile:

Dani taky se mi to zdá nepřehledné, snad to nespáchají i tady :astonished:
17. lis 2009 v 17:15  • Odpověz
autor
Ahojky...my jsme samotinký. Romča dorazí bůh ví kdy, ale neva, aspoň furt nesmrdí doma :sweat_smile: Trochu mi Adýsek teplotuje, ale to přisuzuju spodnímu špičáku, co se dere ven a taky tam bojuje ta čtyřka vedle ní :stuck_out_tongue_closed_eyes: už je sice částečně venku, ale čekáme, až se vydere celá :unamused:
No k obědu bylo kuřátko a kašička a dneska Adýsek papal poprvé sám :dizzy_face: Už nějakou dobu měl tendence jíst sám, tak kašička byla ideální :sweat_smile: no měly jste ho vidět :dizzy_face: zbaštil toho hromadu a ani nebyl špinavej :sweat_smile: pusinu jo, ale oblečení zůstalo nedotčený a naparoval se tu jak páv :grinning: Tak si asi začne plnit břušek sám :grinning:

Jinak venku hnus, čili ani na prochajdu to nebylo...tak jsme šli jen pěšo pro chleba a jsme doma :slight_smile:
17. lis 2009 v 17:27  • Odpověz
nazdar babulenky, tak jsme zpátky ze severu doma. S Terkou jsme pěkně nastydlí, takže návštěva do Plzně za Janičkou se nekoná :frowning2: :frowning2: a to jsme se na holky tak těšily :frowning2: ale nedá se nic dělat, musíme se nejdřív vykurýrovat.

A co tady nového? :dizzy_face: :dizzy_face:
17. lis 2009 v 17:39  • Odpověz
ahoj simií a fanuš
souhlas střecha je divná...doufám, že to nezavedou tadyk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mareky to je super já dát sáře lžičku tak meju snad i stěny :grinning:
17. lis 2009 v 19:04  • Odpověz
uff jsem zpět..

udělali jsem si výlet na fakultku s Kubíkem, zachutnal mu WC gel ten bez držáku jak se to naplácne na mísu.. no a já trubka si ničeho nevšimla a pak jsem mu dala do zidličky ještě jogurt a malý si ho zbaštil a pak chodím a říkám si , že tu cítím furt tu vuni ze záchoda a ono ejhle maldý ji mel na rukách a šlo mu to i z pusinky.. tka jsem panikařila a jela na pohotovost.. za asistence Lucinky,které moc děkuji,jsme dojeli na pohotovost a tam bylo řečeno že máme doma sledovat kdyby něco, že to neobsahovalo louh nebo tak neco ale obsahovalo to kumarin což je taky svinstvo ale prýá ve velkých dávkách, no uvidíme a sledujeme.. malý naštestí neblinkal tak snad jsme z nejhoršího venku.. :pensive:
17. lis 2009 v 19:22  •  3 děti  • Odpověz
Jiřo neblbi...v poho :wink: hlavně že je vše oká
17. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
17. lis 2009 v 19:24  •  3 děti  • Odpověz
jiři sice zastavuje schopnost krve se srážet, ale ne v tak malém množství , teda kdybyb mě poruchu srážlivosti si vás tam nechaj , ale talhle nee...nebuj jo? :wink:
17. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
jdu se naložiti do vany mám nachystáno žehlendo k telce, tak budu nakukovati
17. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
jo myslím že to bude fakt dobré.. ale zítra jdem k mudře i s ondrou na KO a tak vezžmem i KUbíka...
budem ho sledovat..
17. lis 2009 v 19:27  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj,
Chci se všem omluvit za vzkaz v 10,46 napsala to moje neteř a pěkně dostala vynadáno. Je to puberta a nic s ní neuděláte. Psala jsem adminům o smazání, ale nereagovaly.

Jiří tak snad to bude dobré. Br.

Mě dneska Pavla pustila plotýnku a bylo na ní plastové síto z Tupperwaru tak už je tam větší díra. Naštěstí se nic nestalo a i plotna je v pořádku.
17. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
Jiři to je o nerva, co? :astonished: Bobíšci malý, že musí všechno koštovat :frowning2: z tohoto mám šílený strach :frowning2:

u nás kašlavo chraplavo, až mám strach z noci, proto půjdu s dětma spát, kdyby se malý vzbudil, aby byl v klidu a nevřískal.
17. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
Marti, teda já si říkala, že jdeš na to zprudka :sweat_smile:
17. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
Marti :grinning: :grinning: :grinning: už jsem si chtěla ťukat na čelo...ale v poho...holt se ti vymstilo se neodhlásit..mmch i já mám trvalé přihlášení snad gojgy nebude psát :grinning:
17. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
marti tak to je zajímavé .. neteřinka pracuje s vámi?, :wink: tak já si už tukala na čelo Luci :grinning:
17. lis 2009 v 19:47  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.