• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Marti hezký... My jsme po obědě a snad brzy usne...udělali jsme si kávičku, tak bych si ráda užila ordinaci :sweat_smile:
17. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
autor
:sweat_smile: :grinning: kecám, jsme po večeři :grinning: :grinning: no už mi to fakt pálí :grinning:
17. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
Je to neteřinka Milanovo a je už veliké holka. A myslela jsem, že i inteligentní. Tož já vás jen četla a ona a t se přihlásím. A než jsem se nadechla tak Vám poslala vzkaz. Naštěstí se ji nepodařil žertík s novým tématem. To bych měla přístup okamžitě odpojen.
17. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
mě vyskákaly slušné jebačisla na pysku a víte co mi perfektně zabírá? Od Saloos levanfulový bio olej na pysk.....se lesknu jak psí kule sice si to dávaám jen na noc, ale to by jeden nevěřil co s tím ta levandule přes noc zrobí :grinning:
17. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
Píši s Olinou a dobře se u toho bavíme. Nemusím řešit pleny a jiné akce v domácnosti. To mě čeká až při příchodu večer s práce.
17. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
Achoj
No Marti taky jsem si říkala, jak si to mám vysvětlit :sweat_smile:

Jiři, to jsou radosti :fearful: Tak snad to bude v poho, jak píše Luci... já bych byla taky v prd.li :wink:
17. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
holky nevíte kdy bude gojgy chodit????jako má 15m skoro 16 a vona furt jen kolem nábytku :pensive:
17. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
Luci na jednu stranu buď ráda, jak šmajdil Adýs kolem nábytku, tak jsem toho hodně stíhala (kam nesměl :sweat_smile:) než došel :sweat_smile: :grinning: teď je rychlej jak sviňa :grinning:
17. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
Ale je fakt, že si užívám, že třeba u nás na nákup už chodíme bez kočárku a super :dizzy_face:
17. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
Někdy je na tovku mezi očka, ale aspon přijdu na jiné myšlenky.
no gojgy je rychlá i tek dneska strčila ruku do koše kde byl zbytek jogurtu a odřezky masa smíchala toa chtěla papat fujtajbl.....
Luci buď v klidu! Uživej si toho, až začne lítat, tak už si neposedíš :wink: :grinning:
Teď budu malinko vědma a myslím, že pro vás Gojgy chystá pěknej vánoční dáreček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My loni dostali stání a lezení :dizzy_face:
Luci ona začne, jen nemá odvahu se toho nábytku pustit. To přijde
17. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
Tak to nevím, co čeká na nás :sweat_smile: :grinning: Chodí i leze a zuby máme taky skoro všechny :grinning:
17. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
jo na vánoce jo? tak sem zvědavka :grinning:
17. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
ještě má na to něco přez měsíc :wink:
17. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
no ale Marti ti řeknu že jsem koukala jak puk.. no nic až budu účtovat tak na vás taky vybafnu.. jak mě ta robota bude štvát.. :grinning: :grinning: at se nenudíme :grinning:
Marky jsou období kdy je chození do obchodu bez kočáru super ale jak už se dítka snaží o nějaký ten proviant tak je to horší :wink:
17. lis 2009 ve 20:04  •  3 děti  • Odpověz
no ale v ohrádce už se pouští a vydrží samam stát cca 10 vteřin :dizzy_face: a já u toho bečim no :grinning:
17. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
Luci neboj.. bude chodit je pevnější čím dál více.. Mudra nic neříkala??
17. lis 2009 ve 20:06  •  3 děti  • Odpověz
autor
Jířo to on už prudí i teď, ale já to neřeším a on přestane :grinning:
17. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz
Jdu kukat na VKV :wink: , ale budu nahlížet :slight_smile:
17. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jiří já se potom teda nenudila, vysvětlila jsem ji situaci jak to tu chodí s hovínkama, blinkáním s jiné vzkazy a nové témata. A že adminky jsou dosti nepříjemné.
Olga je živel a nikdy se s ní nenudím :grinning:
jiři ne jdem na 18ti m prohlídku v lednu tak uvidíme, byli jsme ted na mmr a to řvala jen co viděla sestru :grinning: a ani se mudr neptala co umí a jako jsem i ráda, páč sáruš dělá všecko později sezení v 11m, lezení po 4 v roce a třech dnech......říkala že má čas a je fajn že nás nehoní po neurologii, když malá nemá žádný projev či problémy u porodu
jdu na vkv takejc :grinning:
17. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
holky tak sem se fakt nas.ala a jdu asi taky žehlit.. :grinning: :grinning: k ordinaci.. pá zatím...
17. lis 2009 ve 20:09  •  3 děti  • Odpověz
Jdu dát očistu a kouknout na muže a Merlina :grinning:
A zítra opět na papíry :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
tak dokoukáno a Simona asi je ko....
valím se svalit zítra máme takdy bohatý program tak páčes
17. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
bré ráno
jak chodím do rachoty gojgy vstává semnou a to tak krásně spávala do sedmi
18. lis 2009 v 07:32  • Odpověz
u nás dneska dobrý, jen to tu chrchle, byl tu děda, tak jsem si nakoupila, koupila jsem dětičkám zase dvd hurá za kájou, můžou si z toho ucvrknout :grinning:

k obědu bude kuře a br. kaše, já si dám teď kafo a pak budu háčkovat, až se ze mě bude kouřit :sweat_smile:
18. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
Jo Dani a Simi, dneska to nestihnu poslat, nemám ještě rukavičky, tak to vidím na pátek, když budu moc makat :confused:
18. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.