• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
dobré ránko,
tak u nás na to že jsme taky nachlazený jak tuberáci noc paráda. Od osmi do osmi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a to poslední 3 dny, no nádhera, mohlo by jí to vyderžet :dizzy_face: :dizzy_face:

Reni - super, v pátek to v poho stačí, zatím je teplo :wink: a pak nám pošli info za kolik a kam :wink:

Jiří - tak co jak je Klukům? držím palečky na kontrole, doufám, že Kubíčkovi, po včerejším testování WC gelu nic není.

A Gojgynka bude do rozsvícení Vánočního stromku určo capkat po svých :wink: jen ještě sbírá poslední zbytky odvahy :slight_smile:
18. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
Simi tak to je super, to jste si dobře pospali :wink:

Já dopila kafíčko, dám péct kuřátko a jdu na to háčkování, uklizeno mám, tak snad to dojedu :grinning:
18. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
Hola hej! Jdu pozdravit. U nás celkem nic nového, akorát jezdíme na ty rehabilitace a cvičíme o sto šest. A je to vidět - už se pěkně přetáčíme na bok, no cestuje v postýlce jak drak. Taky nám do toho lezou ty zuby, ale zatím to Ančí moc neřeší, kromě toho, že by nejradši do všeho a do každého kousla.
18. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
No tak vidím, že to mám asi marné :unamused:
18. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Ahojky...ráno jsme byli na gyndě, dostala jsem pigáro a za 3měsíce se mám přijít ukázat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Pak pošta a finanční vykrvácení :stuck_out_tongue_closed_eyes: domů, dělat bordel a už spí :grinning: Za hodinku bysme měli frčet do té herny, tak se těším :slight_smile: :dizzy_face: Snad nebude hnípat až do večera :sweat_smile:

Lucidku gratulace Aničce k pokrokům :dizzy_face: je to šikulka :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
hoja luci za chvíli budete mít půlroku toto letí :dizzy_face:
marky já dnes taky vykrvácela... :stuck_out_tongue_closed_eyes: byt a doplatek náhrobku teda desky mamce na hrob
18. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
autor
Já jen složenky...byt nás ještě čeká :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak ty první mustangy jsou nádherný :dizzy_face: :dizzy_face:

Koukám, že malýmu se fakt nechce vstávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak naschvál :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
No ty chtělka fanuš v černém v kombi s růžovou, ale byly jen hnědé, ale vypadaly fakt dobře
ale ceny 1790 a výš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
autor
A tady ani ne litr...fakt super :wink:
18. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
no právě...a berou to beztak od něho
18. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahojky
Luci docela se mi líbí i ty třetí........ ale ta ce na bude asi taky fainová, co :unamused:
Já jsem se prostě zamilovala do těch prvních a jsem odhodlaná koupit je klidně i na jaře :grinning: :sunglasses: :grinning:
18. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
Taky krvácíme! Je zapalcená záloha na nábytek do pokojíku :dizzy_face: :zipper_mouth:
18. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ahoj Fanuš

tak se pochlub co jste nakonec vybrali za nábytek Adíkovi do pokojíku? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
Jé Dani a máš ukázku co tam bude Adámek mít?? :slight_smile:

Já budu msuet jít budit :sweat_smile: ale vypadá tak sladce jak spinká :dizzy_face:
18. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
18. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
No my volali do nábytku dneska, už čekají jen na polštářové mantinely a příští týden bude postýlka doma. Ale to vykrvácení bylo taky solidní.

Markét - já šla teprve uložit. Zkusila jsem to ve 12 hod a malá mi připochodovala zpátky do obýváku. :grinning: :grinning: Jak jsme dali po pádu z postýlky pryč šprušlíky, malá začíná cestova :grinning: :grinning:
18. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
Ukážu vám, ale teď už nestíhám! :wink:
Achoj Simi :dizzy_face:

Valíme do L.A. za babi, zatím pááááááááááá :wink:
18. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
no ukažte pak jo?
já navařim na zítra a pozítří a trochu to tu zkulturním až hany půjde s gojgy ven
18. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
já už jsem sem odkaz dávala :wink:
18. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
simií asi mi to uteklo
18. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
mmt najdu a hodím ti to sem :wink:
18. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
18. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
simi tyhle pokojíčky se mi moc líbí, ale kdybych si to sestavila dle svých představ, tak jen rohová skříň by vyšla na 28tis. tak na to opravdu nemáme, za tu cenu chci pořídit celý pokojíček :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
My ho asi pořídíme po novém roce, až bude trochu víc času, budou i slevy, tak zajedem nach Brno :grinning:
18. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
jé simi to je super ta variabilita....
18. lis 2009 v 15:13  • Odpověz
kde to vázne baby.. pokukuji po vánočních dárcích a mám jeden tip
asi do toho půjdu páč náš malý malovník Kuba si maluje kde se mu zache a asi mu papír nestačí
hodím vám sem odkaz
http://www.rumburak.cz/INSHOP/scripts/detail.asp?kat=B10103
18. lis 2009 v 19:52  •  3 děti  • Odpověz
čus jířo tabue super
a makám buide krutá noc..... :frowning2: samí exoti tadyk
18. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: Včera jsem s malým vytuhla jak prkno :sweat_smile: byla jsem z té herny off...bylo to fajne, než se tam nahrnulo dalších hafo maminek, to už nebylo ani pro mě ani pro Adýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale příjemný dvě hodinky :slight_smile: A malej spal v kuse od 21:40 do 4:15!! to se mi nestalo ani nepamatuju :sweat_smile: kojila jsem jen 2x za celou noc :dizzy_face: spalo se super :slight_smile:

No teď se půjdeme pomalu oblíkat a pofrčíme ven...asi se jukneme do města, otevřeli nám tu nový centrum (prý je to jak Letňany říkaly holky :grinning:) tak to jdeme okouknout :slight_smile: A musím taky vymyslet něco k obědu, ale netuším netuším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 08:33  • Odpověz
Dobré ránko,

tak u nás spinkačka od 20 hod do 7,20 v kuse :dizzy_face: :dizzy_face: náááádhera, kéž by to malé chtělo zůstat :dizzy_face: :dizzy_face:

Jiří - nápad pěknej, já spíš ještě uvažuju o magnetické tabulce s těma magnetkama, malá si s tím docela vydrželoa hrát a magnetky se dají dávat na cokoliv kovového - tak to jí baví :dizzy_face: :dizzy_face:

http://www.pompo.cz/lena/magneticka-tabulka---lena.htm něco takového by to mělo být :wink:
19. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.