• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Ty jo Reni vidíš to že bych nám dala na večer taky nějaký nášup, pohoštěníčko k těm sněženkám.. a pak hezky do postýlky :grinning: to by šlo.. už to taky potřebuju jako sůl :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth:
já dělala tu sekanou a pak sem si kousek dala i brambůrkama jako bašta to je,ale pěkně mě to skolilo břicho je mi nějak blbě.. :unamused:
20. lis 2009 ve 13:58  •  3 děti  • Odpověz
Jinak k té tabuli určitě mám v plánu uělat poličkou pod celou šířka tabule, a co navíc na stěně kde by byla umístěna bude jenom ta tabule a kolem nic, a pod tabulí plovoučka tak udržovat by se to dalo.. :wink:
Jo gojgynka si klído píďo může přijít kreslit.. :grinning: akorát by se k tomu musela postavit, což by ji určitě donutilo stát a třeba by se pak i prošla za klukama do pokojíku :wink:
20. lis 2009 ve 14:01  •  3 děti  • Odpověz
jiřo to jo uvidíme
dneska výskla na celý bazén vodomilka moje
20. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz
když to tak po sobě čtu začínám zvažovat jestli sem České národnosti :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 ve 14:20  •  3 děti  • Odpověz
jiřo já taky píšu jak myslím a pak je z toho paskvil, ale hlavní je že si rozumímě ni?
20. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
bábovka se dopéká :grinning: Kuch. linka uklizena, teď setře prach, vysaju, umyju zem a uklidím pokojíček, dětičky opět vystěhovali všechny hračky, ani projít se tam nedá :grinning:
20. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
tak upečeno :dizzy_face: voní úžasně, uvařím si cafo :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: Tak dneska poprvé :slight_smile: Ráno jsme frčeli na poštu, pak uvařit gulášek a v 11:45 jsme s malým usnuli. Já vstala ve 14.hodin a on teď :sweat_smile: :grinning: super :dizzy_face: Romču máme pryč, tak počkám, až se vrátí a půjdeme se na chvíli projít :slight_smile:
20. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
ahoj Markétko :grinning: tak to bylo fajnové, ale teda, flákáš to ženská :grinning:
20. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
autor
Reni on teď nějak dýl spí a já běžně s ném :sweat_smile: Flákám flákám, ale většinou je to tak, že když mám čas, tak tu nikdo není a naopak :unamused:
20. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz
chojte jdu se krášlit na večer :grinning:
20. lis 2009 v 17:30  • Odpověz
ale copak Luci se chystáš někam "mezi lidi"? :grinning:
20. lis 2009 v 18:51  •  3 děti  • Odpověz
Hojte, jdu pozdravit!

Marti, taky mám úchylku na vážkovou kolekci :sweat_smile: Máme všechny velikosti riflí až do 92 :grinning:, dvoje vážkové riflové bundičky a celou kolekci na léto velikost 92 :slight_smile:
20. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
No tak jsem tu dlouho nepobyla, Ančí fňuká v postýlce, tak jdu potřetí uspávat :wink:
20. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
20. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
ahojky holky.. tak musím říct že jsem si včerejší večer nakonec hoodně užila.. :zipper_mouth: :dizzy_face:
no ale děti mi připravili překvápko ranní vstávačka v 6.30 uff to mě zabije a ještě navíc při sobotě.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nic jdu ke kávě a snídani. zatím se mějte.
21. lis 2009 v 07:33  •  3 děti  • Odpověz
Jiři, taky jsem jak můra :grinning: ale u mě je to tím, že jsem asi přeleželá :wink: spaly se mnou obě děti, tak mi brní půlka těla :grinning:
21. lis 2009 v 07:45  • Odpověz
budík v 7 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: paráda jdu chystat clebíčky poklízet
21. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
no ženy jsem tu sice chlebíčky ještě nemám ale poo se na to vrhnu
21. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: My se ráno prošli pro peníze, pak nakoupit a už si hrajeme. Zamotala jsem vinný klobásy, umyla nádobí a mám volno :slight_smile: Až se Adý vyspinká, tak půjdou s Romeem k rodičům a já budu relaxovat :slight_smile:

Luci Hanymu všechno nej k jubileu a užijte si oslavičku :wink:
21. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
já právě uspávám Kubíka v kočíku, páč se nám trochu změnil standard :grinning: a mladej jinde než v kočíku odpoledne nespí.. On by v pokojíčku klidně byl ale hezky potihoučku si tam hraje a dělá že spí ale pak večer je na tofku.tak musí dudĺat na balkonku :wink:
21. lis 2009 v 11:45  •  3 děti  • Odpověz
marky děkujem símtě vinný kolobásy co to je?
Jiřo nekecej že kubula chce nynat v kočíku,a ty večery na ťofku jsou i u nás :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
normálně sama nechápu a u spí... stačí 10 minut trošku pohoupat a je tuhoň.. stejnak má rýmu tak se mu lépe spinká vneku.. no a překvapilo mě i to že se pohodlně vleze do emitexáckého fusaku s teplýma gaťama a bundou.. :wink:
no já třeba vím co jsou vinný klobásy,ale nevím co se z nich děla za jídlo nebo se jí jeneom tak.. :sweat_smile: napiš recept Market

Jinak Luci samozřejmě že přejem jubilantovi všechno nejlepčí k jeho krásným narozeninám,hodně zdraví štěstí,lásky a spokojenosti po tvém boku a at je pořád takový pohodář :dizzy_face:
taky doufám že se oslava vyvede.. :dizzy_face:
21. lis 2009 v 11:59  •  3 děti  • Odpověz
21. lis 2009 ve 12:08  •  3 děti  • Odpověz
jiřo děkuje a je spokojen
tývado kessy je babisko velikoé ony ty psí mimuša daleko rychleji rpostopu
21. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
tak to má být když je spokojen.. Jen tak dál klidně do další 40cítky :grinning:

no ta roste v očích :wink:
21. lis 2009 ve 12:18  •  3 děti  • Odpověz
děcko mi nespí bože....potřebuju ještě vytřít a dát si sprchu
21. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
Luci, taky Hanymu gratulujeme :dizzy_face: :grinning:

Vinnou klobásu já dělám buď jen obalenou v mouce a opečenou na pánvi nebo v trojobalu jako řízek :wink: :grinning: taky je dobrá na grilu

Jiři, ta vaše Kessinka je nádherná :dizzy_face: kolik že stála? A je štěkavá? a je náročná? Já chci taky :grinning:
21. lis 2009 v 15:29  • Odpověz
Naše dítě dneska opět nespalo :sweat_smile: tak půjde jako včera, ale zítra už půjde spinkat po obídku, to se tak nedá :fearful: on ještě potřebuje odpočívat, teď je v pokojíčku, kouká na Káju a je tam tak potichu, že ho jdu radši zkontrolovat :wink:
21. lis 2009 v 15:31  • Odpověz
Reni stála 3tisíce plus když spočítáš očkování a nějakou počáteční výbavu tak jsme na 4 tisících..
JInak já ji ještě vůbec neslyšela štěkat! jenom knučí když se jí něco nelíbí, ale potřebuje tvrdou ruku a neustoupit nejlíp nikdy :pensive: z toho co od ní chceš páč je to pěkná vyčůranka :grinning:
jinak je hondá a mazlivá a hlavně hrozně hravá, nejlíp si vyhraje když s ní Ondra blbne, nebo kope si s balonem venku a ona jim ho může hezky brát nebo aspon chytat je neúnavná.. :wink:

Heled kdyby se ti chtělo čekat tak mám v plánu za 2 ročky (zhruba) mít štěnátka :wink: tak bych ti klidně jedno fajnučké mohal vypiplat.. páč když víš od koho to je tak to taky není na škodu, zvlášt když víš jací jsou ti psi povahově :wink:
21. lis 2009 v 16:14  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.