• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
jo a ještě k pesánkovi co se týká stravy tak je to ten nejvděčnější pes, nepohrdne drobkem,ani rohlíkem ani kusem masa ani palačinkou volně loženou na konferenčním stolku :grinning: :grinning: :grinning: a světe div se ani ji to neprohání.. jako s krmením není žádný problém
21. lis 2009 v 16:20  •  3 děti  • Odpověz
Jiři tak to je zlatíčko :dizzy_face: a je fakt krásná :slight_smile:

my s Aničkou tvořili svícínky, ještě nejsou hotové, tak zítra je doděláme :wink:

Kuba už spí, já chytla od dětí rýmu a budu se dívat na sněženky po letech, tak jsem zvědavá, Jirka šel na ryby a zase skončil na pivku :rolling_eyes:
21. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
hojte
mám ho jak z praku :grinning:
případné chyby omluvte :grinning:
tak je to za náma dort supráckej s rybářem
jenže já KR8VA zapomělakoupit dortové svíčky
vyštrachala jsem svíčku ve tvaru srdce a bylo....no sakra.....
21. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
renat nezpufej my se těšíme taky na sněžuchy tak budem kukat spolu ju?
21. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
já se taky chystám na sěženky ale kluci mají pravé poledne v postelích budu to tam muset dát do pucu :wink: taky mě nějak třeští hlava :frowning2:
21. lis 2009 v 19:39  •  3 děti  • Odpověz
jiřo nebuj třeba padnou :wink:
21. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
tak u nás to padlo, Kuba brzy, Anička šla před chvílí spinkat s tatínkem, no a teď jsem slyšela, že tatínek už přichází, ale nebyl to tatínek :sweat_smile: Anička si přišla postěžovat, že ji otravuje komár a tatínek už spinká :sweat_smile: a já chtěla být dneska s ním :grinning: :dizzy_face:
21. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
tak sněženky po 25 letech :confounded: vo ničom :sweat_smile: člověk má z teho akorát blbů náladu :rolling_eyes:
21. lis 2009 ve 22:26  • Odpověz
ahoj
taky sohlas renat na prd film o osmi lidech ostuda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak sem se fajně připila :grinning: a je mi dobře hanymu tež ale máme tu brajgl jako v tanku
22. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
čus bambus
hodila jsem fotky z těch Tater a protže jsou velké tak jedině na MS.. jinak mě to nechtělo uložit doufám že admiňáci nebudou tak rychle řádit tak se koukněte..

http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/georgine/album/uz-bydlime-ve-svem/5001004
22. lis 2009 v 09:53  •  3 děti  • Odpověz
tývado jířo nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fakt ty panoramata :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jo jinak hany dostal poukázku do aquaparku v olmiku na hodinu a půl 2 dospělí a tři děti, jiřo nechceš se přidat že bys pak platila jen ty a kluky ti vemu na poukázku?ale platí do konce roku 2009 a asi bychom jeli přes týden, neb víkoše budou narvané
22. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
luci to zní hezky jenom mám jaksi problém stím, že nevím jak budu mít auto... :unamused: a to je na pikaču.. jel by i honza?asi jo,že, :sweat_smile: :wink:
22. lis 2009 v 10:21  •  3 děti  • Odpověz
jiři jo jel vlastně to dostal on tu poukázku ale přijde mi nechat zbytečné propadnout ty dvě dětičky, tož jsem si na tebe vzpoměla
22. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
je pochopitelné že pojede když tu pokuázku dostl já jenok kvůli autu, ýe byhcom se kdyb nejel vešli,ale v tom případě bych musela jet sama.. no to nevadí.. ale jak říkám nevím e nmůžu odhadnout jak to jirka bude mít pracovně a zda mi nevezme auto... :frowning2:
Napiš kdybyste chtěli jet ajá se poptám, jinak seš moc hodná ze sis na nás vzpoměla :dizzy_face:
22. lis 2009 v 10:30  •  3 děti  • Odpověz
ahá jiři já nemám dopsané služby na prosinec ještě tak v pondělí bych se rozhodla
už jsem koukala na stránky aquaparku,m je to luxus :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
nazdar babuchy,

tak sněženky těžce zklamaly, bylo to na pikaču :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jiří - fotečky nádherné - Tatry jsou fakt krásné parádní a když vyjde počásko jako vám je to luxus. Fakt nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: My tam byli s Pavlem už 3 x a nikdy jsme nelitovali a z toho už jednou s TErkou :grinning: na prochajdy kolem plesa :dizzy_face: :dizzy_face:

Jé holky já bych jela plavčit hnedka taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jestli se domluvíte mocinky si to užijte a dětičky ať se krásně vyřádí :dizzy_face: :dizzy_face:
22. lis 2009 v 11:22  • Odpověz
Jo a LUci vše nej nej Hanymu dodatečně k narozkám takové kulatiny se musí řádně oslavit :grinning: :grinning: a hlavně že vám bylo fajně

My si víkend taky užíváme pospolu. Najednou, když je toho společného času míň a míň zjišťujem, že si dost chybíme, takže i běžné věci jsou pro nás vzácné :dizzy_face: :dizzy_face:
22. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
jo simií je to tak....
a hany děkuje...jak to máte daleko do olmiku?že byste přijechali??? :grinning:
22. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
jo a už se těšim na snž :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale tak ty 2-3r, ale Hany se taky těší dneska jsme kecali otom u filmu kdopak to mluví, super inspirace :grinning:
22. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
Lucí dost :grinning: :grinning: na to aby jsme se tam jeli jenom vykoupat. Ale možná by to šlo....když by Terka nebyla nastydlá...
Olmík moc neznám, takže by jsme se museli domluvit na určité místo a tam odtud pokračovat společně :slight_smile: a třeba by se přidala i Danča s Adíkem a bylo by nás víc. :slight_smile:
22. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
ahá já myslela že o je kuseček..holt já a zeměpis :grinning:
ono to je na kraji Olmiku :slight_smile: hned sjezd z dálnice
22. lis 2009 v 11:34  • Odpověz
22. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
NO pokud bych jela sama jedu asi vláčkem ale snad tam nějako busy jedou :wink:
jdu omrknout link
22. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
já se tam tááák těšim
22. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
VYpadá to suprově a ještě nám tam platí flexi pasy, takže paráda :dizzy_face: :dizzy_face:
22. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
co to je flex pas?
22. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
to jsou poukázky - Pavel je dostal v práci a na moc místech neplatí, takže jsem ráda, že bych je měla zase kde udat. Nejvíc je uplatním v lékárnách za léky a sunar :grinning: :grinning: jak máš gastro pasy, tak tohle je něco podobného :wink:
22. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
ahá tak to je dobrý :slight_smile:
22. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
to jo vyšlo by to až na cestu tam a zpět a útratu gratis :dizzy_face: :dizzy_face:
22. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
tak to je super a vlékárnách taky ty mlíka
já mám z práce fksp 6,5tis za rok
ale ted budu mít málo za 3měsíce tak vemu vitamíny a nutrilony
22. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.