• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
No je to super ale malá už mi mlíko přestává úplně pít, tak nevím kde to udám :grinning: :grinning:

Luci a každá ušetřená kačka dobrá i když to vyjde jen na vitaminky - i ty jsou potřeba.

No nic jdu dělat palačinky. Honí nás s manžou mlsná, takže padám a snad se ještě odpolko ukážu
22. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
no v lékárně se to snad dá utratit ne? teda jestli není moc omezený sortiment, ale plánujete druhé, tak se nebojim
jdu taky něco dělat pá
22. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ahojky ve spolek! :slight_smile:

Nejprve pro Hanyho k včerejší oslavě a zítřejším narozeninám:
Život Ti píše zas o rok víc,
slovíčkem psaným chcem teda říct:
Žij podle svého,
měj pevné zdraví,
narozeniny oslav tak, jak se slaví.
Popíjej víno, písničku zpívej,
s veselou náladou na svět se dívej
a čtyřicítku si užívej!!!
Přejí Dana, Roman a Adámek :slight_smile:
22. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
jé fanuš kujem mu to dám přečíst až se vzbudí :slight_smile:
22. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
Luci Olmik je na mě dost daleko, jen proto, abych se tam jela vykoupat... :frowning2: Nevalstím žádné slevové kupóny, tak by mě to vyšlo doti draze..... takže bohužel.... :wink:
Ale každopádně si to tam užijte!!! :dizzy_face:
22. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
Já vím fanuš...jen sjem to nahodila...se jdu radši podívat na mapy
22. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
Já se jdu natáhnout za klukama :wink:
pak nakouknu :slight_smile:
22. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
dobrou
tájo je to kus cesty to je fakt :astonished: :astonished: :astonished:
22. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
22. lis 2009 ve 12:35 • mirkas01
autor
Ahojky :slight_smile: U nás se spinká (teda malej) a já po týdnu zapla noťase. Máme tichou domácnost, tak jsem si ho zapnula v ložnici u malýho a velkej vedle dělá bůh ví co :stuck_out_tongue_closed_eyes: měl by jít pro oběd, ale kdy a jestli vůbec půjde netuším a ani mě to nezajímá :sweat_smile: něco k jídlu bych tu našla :grinning:

Odpolko vyrazíme na prochajdu, tak se těším :dizzy_face: hlavně, že budeme pryč :grinning:
22. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
Marky, manželská hádka? :confused:

Jirka dneska vaří guláš z kance, holky, to je žrádelko, už jsme ho koštovali, ještě ho musí zahustit, ale je teda úžasný :dizzy_face: Oni ti chlapi mají na guláš buňky :dizzy_face:

holky, olmika vám závidím, tady je bazén naprosto o ničem, spíš fuj :angry: a nevypadá to, že by to mělo být lepší

já půjdu po obídku uklidit a na zítra plánuju předvánoční grunt ložnice, už je to těžce potřeba :astonished: asi si dám každý den jednu mísnost a bude, no o víkendu by jsme měli konečně malovat, tak uvidíme :grinning:
22. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
tak my jsme po obídku, nádobí se myje, pračka pere, je to tu docela v kupě tak si jdu taky dáchnout :dizzy_face: :dizzy_face:
22. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
tady to v kupě není, leda že by se brala kupa míchanice hraček, s oblečením, které si Anička vytahala a prý dělá hrad z písku, do toho Kuba vyházel ponožky, které jsem tu skládala, nachystala do koše abych je roznesla do šuplíků a taky tady jsou rozšlapané piškotky, tak já jdu na to, protože tohle je fakt rachot :rolling_eyes:
22. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
čauyk holky tak jsem se kráně porspala.. od 12,30 do 14,45 to je luxus na to že to bylo odpoledne ale v halvě tříská.. no nic zkusím to zplácnout kafete :unamused:
22. lis 2009 v 15:12  •  3 děti  • Odpověz
Jiři tak snad ti kafe pomůže :wink:

holky, já musím začít držet dietu, takhle už to nejde :astonished: já přibírám den co den a už jsem jak mašina :confounded: :frowning2:
22. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
uff byli jsme asi 30minut venku a je tam pekne hnusavo vichr jak blázen.. tak jsem doma, kluci mají zábavu vzali si ze zahrady balonek a kopou si na chobe.. :slight_smile: já mám v plánu nějakou dobrou buchetku.. nejlíp nejaký koláč.. :sweat_smile:
22. lis 2009 v 16:20  •  3 děti  • Odpověz
jdu do toho sice nemám hrušky ale máme jabka.. tak zkusíme
¨
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=58705
22. lis 2009 v 16:38  •  3 děti  • Odpověz
renatko no.....tak držím pěsti at váha jde dolů
my byli na prochajdě a včilek šel hany na pivo
mám opět koš s prádlem k superstar a ráno do rachotky, nakouknu jak budu moct
22. lis 2009 v 17:21  • Odpověz
dneska byla kosina fuj hany měl ušina čebrené
a já si dala kapucu radši nevím hlásili 11-13C ale bylo tak 5 ani ne.....
22. lis 2009 v 17:24  • Odpověz
holkýýý v bazaru jsou ty moje písmenka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: co mi ted dojdou na dveře koukněte
22. lis 2009 v 17:25  • Odpověz
Ahojky žiji, ale jen na oko.
V pátek jsem se rozjela na ten nákup a super kup. Pro Tomáška zimní bunda od Gapu za 300 a Pavče slavnostní šaty za 100,- . Milan též nakoupil :grinning:
V sobotu jsme odvezli děti k našim a šli na véču a potom na disco. A dneska jsem byla tuhož, do doby co jsem dojela pro děti a zabila 12 ks kachen . Ted jsem přijela nadopovaná kafíčkama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
tak marti jsi spát at jsi fit
za chvíli dáme véču a jdem koupat
22. lis 2009 v 18:19  • Odpověz
autor
Ahojky... Reni není to manželské, spíš jde o to, že jsem oznámila, co je za potíž a on, než aby si sypal popel na hlavu, páč mám pravdu, tak se urazil :sweat_smile: Neřeším, nemá to smysl :zipper_mouth:

My si už koupel dali :slight_smile: Nejdřív já a mlaďas byl tak zmáchanej, žé jsem mu pak napustila vanu a šel taky :grinning: Práv+ jsme dovečeřeli, máme cafíto a klid :slight_smile:
22. lis 2009 v 18:23  • Odpověz
hezoučké písmenka Luci a jaké dveře teda kupujete?
:wink:
22. lis 2009 v 18:26  •  3 děti  • Odpověz
jiři bílé klasika do ložnice plné teda pokojík a do obýváku prosklené
22. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
v hornbachu.. :slight_smile:
22. lis 2009 v 18:28  •  3 děti  • Odpověz
tak je pravda že udělají stejnou službu a jsou za levný peníz.. ale naše dveříčky se mi líbí nejvíc.. :grinning:
22. lis 2009 v 18:28  •  3 děti  • Odpověz
autor
Jo a Luci..ta vinná klobása...jak psala Renča...buď jen v mouce a opéct nebo trojobal :wink: natočím na špejli a šup s tím na pánev :slight_smile:
22. lis 2009 v 18:29  • Odpověz
market a po čem to chutná.. :sweat_smile:
22. lis 2009 v 18:31  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.