• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Marti a co teprve uzrálí bažanti :sweat_smile: ty škubat to je na ojeb :grinning:
22. lis 2009 ve 23:22  • Odpověz
Jdu spát, dobrou noc :wink:
22. lis 2009 ve 23:23  • Odpověz
Ty stahuji, ale tuhle jsem byla donucena škubat. A škubu tak po 2 dnech od honu.
V sobotu zastřelili Milanovo spolužáka na honu . 33let a 2 děti.
http://tn.nova.cz/pda/index.php?article_id=174539
A proto jen papáme
22. lis 2009 ve 23:30  • Odpověz
Dobré ráno, tu to žije.
Děti mě probudili v 7 tak to bylo super. Šla jsem dadat před 12.
Ted uklízím po bombě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
já odvedla Aničku do školky, uklízím a snídám. Za chvíli pojedem do břeclavi do tesca, nemám plenky :grinning:

Marti to je děs, když se stane něco takového :frowning2: Jinak já bych bažanty taky stahvala, protože to škubání je fakt hnus, ale Jirka to chce s kůží, stejně tak kachnu divokou :wink:
23. lis 2009 v 08:59  • Odpověz
Je to s nima práce. Mě to kamarád naučil stáhnout a je to za 10 minut hotové.
Nějak je to divné, včera jsem se dozvěděla, že tu umřelo 5 m mimi na horečku a bylo to mimi Milanovo spolužáka.
23. lis 2009 v 09:06  • Odpověz
Dobré ránko babuchy,

marti - Pavlínce to v šatičkách moc sluší je to kočenka :dizzy_face: :dizzy_face: to bude parádnice :slight_smile:

a u nás noc opět nádhera od osmi do osmi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ať jí to vydrží :dizzy_face: :dizzy_face:

holky co vaříte, nemám inspiraci pomozteeeeeeeeeeeeee fakt mám dneska vygumováno :sweat_smile:
23. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
Mám muže na cestách tak jsem nám vyndala buchty a udělám šodo.

Simčo užívám jsi to hadrování dokad můžu já oblíkat ji. :grinning: Potom bude ona oblíkat mě :sweat_smile:
23. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
http://www.astratex.cz/podprsenka-carmelita/damske-spodni-pradlo včera večer jsem utrácela, byla akce že se neplatí poštovné tak jsem jukla a vybrala. Tak snad mě bude
23. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
uff tak jsem se tedka vyvstekala na bance azitra tam jdu.. serou mě výpisy, jako oni si píšou co chcou a pak mě to nesedí, posílají mi nblbé čísla nejlíp když jim chybí apson 1 strana ve výpisech, pak vypadám jak debil že si je asi schovávám a tvrdím jim že mi chodí jenom od 02 čísla stránek..no mě pos.r sem nastvaná a zítra se budu nasírat na bance osobně.. :angry:
23. lis 2009 v 10:38  •  3 děti  • Odpověz
Jiří jen je sjed, platí se za to a potom to takhle dopadá
23. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
Achoj!
U nás dnes bude hov. gulage s knédlem :slight_smile: :wink:
Jiři banka = to je jeden velkej případ :angry:
Marti to jsi dobrá, já bych si to takhle teda nelazla :wink:
23. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
Dani jde to vrátit
23. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
A už jsem ji měla
23. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
Marti tak to jo :wink:
23. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
Potřebuji něco na večerní akce s mužem :grinning:
23. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
mám všechny společenské šaty bez ramínek a už potřebuji novou
23. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
ahojky holky.. něco vám sem pošlu.. ale je to jenom pro silné povahy.. :grinning:

na tohle se totiž nedá nc jiného dělat než fotit..
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3561339#navigator
23. lis 2009 ve 12:53  •  3 děti  • Odpověz
Jiří - to je mazec - se nedivím, že podáváš inzerát daruji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
je to na vraždu ale nastestí to byl jenom malinký chcípaček Fíkus,ale i tak je ho škoda.. kuzpodivu na koberci od hlíny moc památek není, stejnak se bude čistit..ael já myslela že mě klepne :zipper_mouth:
23. lis 2009 ve 13:01  •  3 děti  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
23. lis 2009 ve 13:01 • monianet
Tyjo, Jířo!!!!!!!!!!!! To je masakr!!!!!!!!! :zipper_mouth: :grinning: ještě že nemáš koberec po celém obýváku :confused: :sweat_smile:
23. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jiří tak to je super. To nevymyslíš. Já bych to tu uklizela špatně
23. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: Jířo fakt hustý :grinning: :grinning:

Mě odešli chlapi a mám volno. Zametla jsem a vytřela a budu relaxovat. Už jsem to potřebovala. Doma je tak nějak klid po pěšině, ale že by se to nějak vyřešilo ani ne, spíš zadupalo pod koberec :confounded: nu což, nějak to dopadne :slight_smile:

Zítra jdeme s Adým trošku procournout město, vyzvednout kalendáře pro naše a pomalu budou vánoce z krku. Ještě synovce a Zdendu a mám to :slight_smile: Aspoň že tak...s tou bídou co je v peněžence to zase až tak moc nebolelo :sweat_smile:

A co tu nového?? Nějak nezvládám...když mám čas tak tu nikdo a naopak, takže smůla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 16:58  • Odpověz
Jířo sme se v práci řechtali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sorry ale nešlo jonak
23. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
jo došel golfáč...sem nečekala, že bude v tako skvělém stavu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: super kup :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
Luci uka :wink:
23. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
marky hodim odkaz nějak mi nejde program co stahuje fotky a ukládá je do knihovny :confounded:
23. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
23. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
Luci ten je pro tebe? Pěknej :slight_smile:
23. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.