• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
jo to jo ostravak :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
Martin - je super a hlas má opravdu skvělý ale příjde mi že soutěž ještě neskončila a oni už ho občas nazývají králem a to by neměli :angry: to mi příjde vůči ostatním nefér. zatím jedou ve stejném vlaku...

Ať se Adámkovi zoubky brzo prořežou a je mu fajn. Tohle nás teprv čeká. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prosvítají už všechny 4 špičky špičáku ale ještě se neprořezaly
23. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
díky, no jo snad mu vyjedou, vypadá to tak :frowning2:
23. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
jj to je fakt simi
holky sáruš má nahoře jedničky dvojky špičáky a čtyřky a dole obě čtyřky, u nás o zubech ani nevím
23. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz
Dani nám se tlačí spodní špičáky, má to příšerně nateklé a rudé :frowning2: a tlačí se už asi měsíc a ne a ne se vytlačit, potvory :confounded:
23. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz
holky jdu spát ráno zase rachota tak brou :wink:
23. lis 2009 ve 21:22  • Odpověz
Luci tak to se máš my všechny zuby prokňouráme, promazlíme a noci nespíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a špičáky jsou fakt na pikaču, my je máme průběžně nateklé už od září a pořád nic, ale teď už fakt prosvítaj, jen strhnout tu vrchní kůži .....
23. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz
zubiska jedny, chuďátka dětičky, mají taková trápení :frowning2:

dneska jsem byla v tescu a kupovala jsem našim sušené trnky, fíky a cibéby a pak kafé caro a ricoré a holky, oni mi to ricoré nezapočítali :grinning: a to byla ta mega pixla :grinning: no zjistili to až naši, tak už se tam vracet nebudu :grinning:
23. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
Reni byla bys blázen, kdyby jsi to šla vrátit - jejich chyba :wink:

jdu si dát sprchu a zavrtat se do pelíšku . dobrou noc...
23. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
Dobrou noc Simi a Luci, já u toho háčkuju a zároveň čučím na víkend :wink:
23. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: Tak já včera nemohla usnout a mlaďas byl jak napotvoru každý dvě hoďky vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes: trápilo ho bříško, podle toho svíjení a prďáků :confounded: tak snad bude dneska líp, dostane dietku :sweat_smile: Jinak měli bysme jít do města, ale prší, tak nevím nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Romea pomalu budím, páč musí na rentgen, ale jak se tváří, tak asi půjde jindy :grinning: Nu což :grinning:
24. lis 2009 v 08:10  • Odpověz
ahojky holky.. jás e dneska chystám zaplatit stravné ondrovi, pak sem chtělajet koupit papučky kubíkovi a Ondrovi do skolky.. no a mezitím musím jako tradičně pomýt nádobí a něco hodit do hrnce.. :wink:
24. lis 2009 v 08:47  •  3 děti  • Odpověz
Hojky, jdu pozdraviti :wink: U nás celkem nic nového. Akorát Ančí pěkně kecá, asi bude brzo mluvit - ale to bude mít patrně po mně, páč jsem hubu nezavřela už v 10ti měsících :sweat_smile: Jinak zítra frčíme do poradny, tak pak nahlásím nové míry. Taky asi vyfásneme 3. hexu.

Lucinko, pěkný kočík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já se taky těším, až mi Ježíšek přinese tu Inglesinu golfky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Renatko, tebe tím háčkováním zničíme :frowning2:

No nič, jdu se sprchnout, než se mi vzbudí Šípková Růženka. Taky tu mám plný koš na žehlení, tak se na to budu muset vrhnout.

Zatím pá :wink:
24. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
dobré ránko, mám cafo a pak mě čeká klasika :sweat_smile: doháčkovat tu poslední rukavičku, včera už jsem nemohla :grinning:

k obídku bude smažák

Jirka byl dneska u doktora s nohou, měl vedle kotníku velků grču, tak prý to je rosol, mudr mu tam vrazil jehlu a rosol odsál :sweat_smile: fujtajbl, tak Jirka už jede domů a přiveze mi pařížák, to je teda dieta :angry:

jo a kuba je dokousaný od komárů, snad 5 sžípanců po ksichtíku, bobíšek náš malý, ale je při chuti, zbaštil celý krajíc chleba, takový dobře tlustý se sýrem na tom ještě vrstvu pomazankového másla a šunku a opravdu mu šmakovalo :grinning:
24. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
Lucidko, tak ať Ančí neseřve mudru za ten pichanec :wink:

Luci já ti včera ten kočár ani nepochválila, ten je fakt krásný, mě se hrozně líbí tahle kombinace barev :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
HOja!
Lucidku těším se na nové míry naší prospívající Aničky :dizzy_face: a bodaneček ať moc nebolí :wink:
Reni vy si teda bužírujete! Já jsme Adíkovi taky namazala k snídě chleba se sýrem a nějak mu nejede :angry: , no není na tom maso :grinning: :angry: ..... po kom ten kluk je?! :grinning:
24. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
dobré ránko,

tak u nás je to to samé, co neproběhlo přes maso, tím se neládujem. A můžu si klidně doma dělat stojky, nejí už skoro vůbec nic. Nepije mlíko a háže na mě bobek, vopice jedna. Za posledních 14 dní zhubla 0,5 kila vůbec jí to ne..... jo kéž by se tohle podařilo mě :grinning: :grinning: :grinning:

Reni - aspoň si pařížáčkem obalíš nervíky :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
Simi taky tak, kéž bych dokázala míň jíst :sweat_smile:

možná Terezku bolí rostoucí zubíky, náš malý miluje polévky, tak dostane polévku a když je málo hustá, nakrájím rohlík na kostičky a dám polévky, ten rozmočený rohlík z polévky on miluje, tak zbaští celý a vím, že je nabaštěný :grinning:

Dani, u nás to bez masa taky nejde :sweat_smile:
24. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
Reni - malá je naštěstí taky polívková, takže do ní sem tam něco dostanu. Ale bylo to i tím, že byla nastydlá a jíst nechtěla. Ale nenutím jí - už jsem si zvykla na to že je hérečka a m období žranice a pak půstu. Teď se asi hlídá na svátky :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
jo tak o tom jsem taky přemýšlela :grinning: teď se postít ať můžu na svátky žrát :grinning: to by pak nebyl problém mít po svátcích 70kg :confused:
24. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
ale ten pařížák mi to dneska zkazil :angry: tak po zbytek dne bych na sebe měla být přísnější, jen nevím, jak se to dělá, když je k obědu smažák :sweat_smile:
24. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
Reni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
ty brdo baby to je účast..
no já byla dnesk ateda koupit ty papučky dětem a byla jsem nakonec nucena dojít do obuvi páč v lékárně je neměli..
No a normálně jsem udělala super kauf.. koupil ajsem mladému (Ondrovi) takové hezké farmářky :sweat_smile: nebo jak to nazvat,ale jsou vyteplené a normálně s PC 650 kč pak 490Kč a nyní....120Kč..to je super kauf na to že jsou nové a certifikované a dokonce maldého netlačí :dizzy_face: :dizzy_face:
hodím je do alba :wink:
24. lis 2009 v 19:00  •  3 děti  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:

Jířo, botičky super :dizzy_face:

My jsme po večeři, vykoupaní a půjdeme brzy spinkat. Zítra musím ještě do lékárny a pak frčíme k mudře na očkování, tak se netěším :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a taky se objednáme na očkování proti žloutence, tak už se těším, až to budeme mít za sebou :sweat_smile:
24. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
achoooj
masakr dneska mám nohy až v řiti
jiři boteny úúúúžasnýýýýý zaty love :wink:
děkuju všem za pochvalu káry já s ní drandim po bytě a sem mačo 4 tej kočár :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
marky do lékárny jsu s tebou pro tají na večer, Ondřejovku na prdku a ty křupiny
24. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
Já jdu do lékárny hned ráno, páč pak budeme radši aspoň dva tři dny doma...abysme někde nic nechytli a jestli dojdou horečky :confounded: tak ať jsme připravený. Už to chci mít za sebou...a na prďku my používáme Imazol a nemá to chybu, i když naštěstí na to nijak extra netrpí, jen samo tamo se něco málo ukáže, ale naštěstí máme relativně klid :slight_smile:
24. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
taky valíme ráno jdu si dát vanu a masage
24. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
dobrou kočendy :slight_smile:
24. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.