• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Achoj!! Teda to je bída ta neše docházka! Tahám nás z druhé strany :angry: :wink:
Adámek se SNAD začíná srovnávat.... už asi 4, nebo 5 noc jsme jen o čajíku a mlíčko pijem až ráno, většinou to je okolo 8 ranní, ale dnes teda byla vtávačka v 7 :unamused: . Kéž by mu to chtělo vydržet :dizzy_face:
25. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
no jako tohle je už mazec.......... co jéééé?
25. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
nějak se nám to tu rozpadá...... z původních zakladatelek je tu minimum.... všichni od nás odcházej..... :pensive: :confused:
Verča, Léňa, Janča....
25. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
Dani taky mám ten pocit..
no co se dá dělat dokážu pochopit,že toho mají holky moc,ale někdy by kuknout fakt mohly :wink:
no jinak jdu vařit fazolajdu..snad se mi podaří mám ji moc ráda..sice se z toho budu vznášet u stropu ale co.. :sweat_smile:
25. lis 2009 v 09:55  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky Jiři
Já dělám zeleninkovou s takovejma nokama, Adík ještě bude mít květákovej mozeček a brambor a my s Romčou smažák :dizzy_face:
25. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
no jako já fakt netuším, jak já budu odplínkovávat :astonished: Adík do teď vypil 450ml čaje a pere do sebe další :astonished: :sweat_smile:
25. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
achoj sme doma byli jsme nakoupit a v lékárně
gojgadlo usíná
jinak je to bída to je fakt
fanuš květákovej mozeček udělám gojgy zítra to může ne?
fazlolačku tu bych si dala taky... :dizzy_face: jenže ji vždycky skurvim
25. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
Luci jasně, že může :wink:
25. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
adáme jí od 1 roku naprosto všechno :wink: i čočkovku (fazolačku nevařím) všechny omáčky... atd. :slight_smile:
25. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
luci ty taky :sweat_smile: no už ji máme v sobě,sice není taková jako ji vaří tchynka ale fakt jsem se snažila.. :grinning:
myslím že to jirka zbaští...

Květáček mozeček určitě může..proč by ne.. :wink: jak píše Danča i já sem to dělal tak že od 1 roku maldas jedl všecko ale myslela jsem na pikantní věci,nebo jsem mu odkládala a pak dochucovala nám.. podle mě je na to už docela velká :wink:
25. lis 2009 ve 12:58  •  3 děti  • Odpověz
Nazdar babule,

no my jsme ani dopolední docházku splnit nemohly. Byly jsme s Terkou u zubařky. Malá se povozila v křesle, udělala AAAAA a nechala si dobrovolně zkontrolovat zoubky. Byla šikulka. :dizzy_face: :dizzy_face: no a pak jsem přišla na řadu já. Mě teda zubařka trošku potrápila našla mi jeden minikaz v mezizubním prostoru :angry: :angry: ale byla to minutka a vše bylo v pořádku a spraveno :slight_smile: a malá mezitím stihla prohrábnout šuplíky s náčiním :grinning: :grinning: :grinning: ale čuměla jsem doktorka z ní byla tak paf, jak se na ní furt řepila a vykládala jí něco, že jí nechala a vůbec jí to nevadilo :confused:

Pak jsme skočili za babičkou na obídek, od zubařky to máme 5 minut cesty a dojeli dom a malá šla hodit bobek - letěla pro nočník ještě z chodby a oblečená v botách :grinning: :grinning: ale nepustila - ví že nesmí - že potom dělám TY TY TY :slight_smile: a po bobku chrupat. Odpadla jak angrešt.

TAk si vychutnávám odpolední kávičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
Tak u nás už je vyspáno...
Terezka je šikulka! :dizzy_face:
Nás to čeká 8. :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: Tak Adýs očkování přežil, ale řval jak prorvanej :sweat_smile: fakt hrdina a to jsme ho drželi obě s doktorkou, aby ho sestřička píchla :sweat_smile: :grinning: můj ňouma :dizzy_face: pobékával ještě cestou domů :sweat_smile:

Po obědě jsme si přes 2hodinky pospali a zbytek odpoledne si hrajeme :slight_smile: Naštěstí vůbec není protivka, tak dobrý :slight_smile:
25. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
Marky - ani Terka nebývá u doktorky hrdinka - taky jí říkám že je hééééérečka :grinning: :grinning:
ale zmákli jste to jste šikovný. A jaký jsou aktuální váhy a míry Adíka?

a co kočík už máš vybranej? :dizzy_face: :dizzy_face:
25. lis 2009 v 18:44  • Odpověz
autor
Simi žádné aktuální míry nemáme, to až v lednu na 18měsíční...to dostaneme i píchanec proti žloutence, na což se těším, už budu klidnější u toho našeho prasátka :sweat_smile:

Kočík jsem vypustila, došla jsem totiž k závěru, že o tolik širší se nedělají, aby mělo význam nějaký jiný koupit a naštěstí to vypadá na mírnou zimu, tak to nějak doklepeme :grinning:
25. lis 2009 v 18:52  • Odpověz
hoja
ráno jdu s kámoškou na miminkovský věcičky, čeká mimuško, tak se budu kochati taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
Marky - no teda, takže kočík se nakonec nekoná.....

LUci - jen jdi posbírat inspiraci pro druhé babátko :dizzy_face: :dizzy_face:
25. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
Hojky holky rohypnolky :slight_smile: Tak se hlásím z dnešní kontroly. Naše aktuální míry jsou 7150 g a 62 cm :grinning: Dostaly jsme 3. hexu a Ančí je velká hrdinka - akorát békla, jak jí to mudra píchla a pak už nic, kočenka moje statečná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz
No nic, jdu, mám nějaký skluz se žehlením nebo co, furt se to samo jaksi nechce udělat :angry: :angry: :angry: Tak přeju pěkný večír.
25. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
Lucinko tak to má Anička krásné míry :dizzy_face: Podobnou váhu jsme měli ve 3měsících :sweat_smile: :grinning: :grinning: A Anička je fakt hrdinka, ne jak ten náš kvíčálek :wink: :grinning:

Jinak u nás už se spinká :confused: Asi ho ta vakcína zmohla :slight_smile: Snad bude klidná noc

Simi kočík teda fakt nebude...už jsem to i přestala řešit...stejně jsem si uvědomila, že ač bych si s Janéčkem na šířku moc nepomohla, navíc bych ho ani nedostala do výtahu :grinning:
25. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz
Lucidku - Teda Anička má krásné míry :dizzy_face: :dizzy_face: my takové teda měli naopak v půlroce. Ale Adámek byl vždycky s váhou napřed :grinning: :grinning:

Marky -nevím jestli by jsi si s Janečkem pomohla na šířku ale do výtahu se vejde krásně i do malých výtahů :wink:
25. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
A u nás se ještě nespí :angry: :angry: to zvíře se na mě řepí kdykoliv příjdu do děcáku :grinning: :grinning: ale spát to ne,ještě že je tam hodná a vyhraje si s plyšákama - mazlíkama a hlavně s miláčkama dudlíkama. :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
Simi my máme pidi výtah, ťip ťop se mi tam vejde můj kočík a Janéčko je mnohem delší :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz
jo tak na dýlku nevím, já myslela na šířku. Tak pak jedině složit :grinning: :grinning: to je fakt malý :grinning:

jdu jukat na dům snů. To zas bude drbárna :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
Tak u nás už se spinká, teda zatím. Děkuji za pochvalu - jsem jí trochu ubrala - máme už 66 cm :sweat_smile: Už je přes celý kočár, a to mám Inglesinu a ta korbičku jednu z největších. Doufám, že přečkáme zimu ještě v hlubokém :rolling_eyes:
25. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz
guten tag dámy tahám vás z poslední strany teda z druhé
spalo se fajně ale vzbudila mě nanyna začla grcat a to převracení žaludku vydává takové specifické zvuky....
26. lis 2009 v 08:07  • Odpověz
dobré ráno :wink:

Luci, co ta psina blindí? Oni se pejsci sem tam čistí, si to pamatuju od bobiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: blé

uvařila jsem si cafo a dneska si chvilku odpočinu, teď jsem byla furt v jednom kole a dneska jsem spala asi 4hodiny ale přerušované :sweat_smile: a nevím, co budu vařit :angry:

Dala bych si tu fazolajdu Luci, asi půjdu nakoupit :grinning: dala bych si tu s uzeným, co jsem ti psala :dizzy_face:
26. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
balíčky mám nabalené, teď jen počkat, až vstane Jirka, protože u nás se na poštu s dítětem skoro nedá jít :sweat_smile:
26. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
jo a včera jsem vyčistila naše 100l akvárko :grinning: už zase vidím rybičky a Kuba je vidí asi poprvé :sweat_smile: teda poprvé, co si to uvědomuje :grinning:
26. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
renatko děkuji za receptík já mám hov. vývar a mozeček dneska s bramborem a do teska na mimi věcičky nejdu kámoška je off takže talk
26. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.