• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Bré ránko. Já jsem byla v Tescu včera. Chtěla jsem Ančí nakoupit nějaké bodyna a skoro nic tam neměli :angry:
26. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
Dobré ránko,

u nás noc luxus - bez vstávačky a vstávajda v 8 hod :dizzy_face: :dizzy_face:

a s tím vařením je to věčnej boj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky tady je náááááááááááádherně a dneska nám přivezou naší postýlku pro Terinku a budeme o víkoši stavět a přestavovat pokoj aby se to tam pěkně vešlo. Já se tááááák těším :dizzy_face: :dizzy_face:
26. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
Dneska má gojgy narozeninky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tutynka už mám poslíčky :sweat_smile: :grinning:
luci u nás tesko je ted super hlavně hadry, a maj bodyna s dlouhým, což nikdy snad neměli
simií tak to bych se taky nemohla dočkat pak hod fotos :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
Simi to vám závidím, tady je mlha jako prase a pokojíček jsme ještě nevybrali, Jirka furt nemá čas :angry:

Luci, já bych s tebou hned vyrazila, potřebovala bych vypadnout :grinning:
26. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
mě pomůže jít samam do obchodu na nákup.....když mám všeho po krk
26. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
Luci narozeninky? :confused:
26. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
já mám jebáka na bradě, ale hnusného obra, fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci a mozeček bych si dala, ale vypřový smažený :dizzy_face:
26. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
no 16m ty měsíční pidi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
renat fuj prasečí hlavu bag
26. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
Luci - jak narozeninky nechápu? to jsi na ní před 2ma lety přišla v podobě 2//
nebo co? :sweat_smile: jsem asi debílek

Reni my už pokojíček máme chyběla nám jen postel pro velký holky :grinning: tak bude palandička pro obě dítka - teda doufám, že časem příjde to druhé :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: simi to jsem celá já, dycky to zamotám no
26. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
jo takhle, tak všecičko nej k pidi mimi narozkám :dizzy_face: :dizzy_face:
26. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
Luci, tak to gratulka :grinning: :grinning: :grinning: ale dostala jsi nás, já počítala jak vzteklá :grinning:

Jo a na prasečí hlavě je to nejlepší masíčko a s křenem s jabkama, to je žrádelko :dizzy_face: asi pošlu Jirku na nákup hlavy :grinning:

Simi pak to musíš blejsknout :dizzy_face:
26. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já každý měsíc 26. rodim no :grinning: :grinning: :grinning:
ježiš renat skvěle vaříš ale všechno zas nemusim
26. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
REni blejsku neboj, bude tady víc změn. Ale ty nemůžete posoudit, když jste tu nebyli, ale třeba pro Fanuš to bude překvápko až příjde na kafíto :dizzy_face: :dizzy_face: ale mě tohle hrozně baví :dizzy_face: :dizzy_face:
26. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
jo sem se zařekla že budu šetřit na dovču snad se to povede...já to neumim no
26. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
Simi, tak to si tě pozvu, já bych potřebovala změnit celý barák, ale než k tomu dokopu Jirku, tak jsou vánoce a prachy v prdli :angry:

Luci, ještě že nerodíš na živo :grinning:
Holky napíšu vám sem dobrej zápich naší Terky - ještě dneska se nad tím směju.

Byla u nás návštěva a měli holčičku Kateřinku. Má asi 3 roky a já povídám Terce "Jdi si hrát s Kačenkou" a mladá mi to důležitě odkývá a odpoví! ga ga ga! :grinning: :grinning: :grinning:
Luci, já taky neumím šetřit, ale měla bych. Příští týden jdu na socku kvůli mateřské a taky bych chtěla zrovna sfouknout nemocnici :wink:
26. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
My si zas Reni nekiupujeme dárky i když možná nakonec ještě bude nová telka. ale taky uvidíme podle financí. Postýlka byla dosti drahá stála 20 tisíc ale zase je rozkládací na 2 samostatné postele, má krásné doplňky polštáře, kvalitní matrace tak jsem spokojená. Investovali jsme doufám do pohodlí a do zdraví zad
26. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Simi jsem se poskládala pod stůl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je fakt super zápich :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
Luci povede se neboj. Víš jak my si našetřili na dovču? Ukládali jsme každý den všechny 20 kč a 10 a p50tky do kelímku a pak do velkého prsasátka a za půl roku z toho bylo 10 000,- další 10tku jsme přidali a frčeli za sluncem a slanou louží :wink:
26. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
Simi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: borok malý, pleteš jí hlavu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale dobrýýýýýýý
26. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
Simi mi mezi sebou taky nekupujeme, jen maličkost, co je potřeba, koupíme v průběhu roku, ale penízky se nám nějak rozkutáleli :frowning2:
26. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
REni viď ? já se nad tím řehtám do dneška - ta dětská nevinnost je vážně úžasná :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
Simií no...už renatka tu cosik psala...ale já to neumim no....se musím učit a mít řádnou motivacia to dovča za mořem teda je
já hanymu koupila triko puma čepulínu reebok a strojek na vlasy a já si naježím tefal clipso tlakáč
a stačí, já ho dost využiju
26. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
Simi, to jsem taky zkoušela, ale přišel den a já to vybrakovala :grinning: no a bylo hotovo :angry:

já si dala trvalý příkaz na svůj spořící účet, každý měsíc se mi tam ukládalo 1500kč, ale to bylo ještě před MD :sweat_smile:
26. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
jo to je dobrej nápad....já mám v plánu dát bokem aspon 5t mesicne ale od ledna driv ne
26. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
Luci to jo, tlakáč je super, já si chci naježit šicí stroj, to je můj nynější sen :dizzy_face: Jirka že si vybere něco na ryby i když bych ho moc ráda něčím překvapila, nevím čím :fearful:
26. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
renat překvapit v tomhle asi nejde, ani jedna tomu nerozumíme, spíš poukázku na výběr nějakého zboží v rybařině, já bych se neodvážila hanymu nic koupit páčtomu prd rozumim
26. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
Luci já jsem rybář od 6 let :grinning:
26. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.