• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
jo ahá tak to je jiná ty jsi profice :grinning:
26. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
cholky čááu

dneska jsem jak na drátkách zítra jdu d na pohovor ohledně práce.. jsem nervózní páč mi o tu práci docela jde.. držte mi všecky prosím pěstičky :dizzy_face: :dizzy_face: :zipper_mouth: :sweat_smile:
26. lis 2009 v 09:51  •  3 děti  • Odpověz
Jiři, tak to bych byla taky, asi bych od rána seděla na hajzlíku :sweat_smile: a kam?
26. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
jiří budeme aj na nohách ju?a vo co go?
26. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
Jiří jasnačka držíme všechny co doma máme. TFuj tfuj hodně štěstí. :slight_smile: :wink:
26. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
no nechci to zakřiknout tak radši už mlčím ale je to nějaká papířina za velmi slušný peníz :grinning: :dizzy_face:
26. lis 2009 v 09:53  •  3 děti  • Odpověz
díky.. Reni jáuž to mám na krajíčku ale ránuo půjdu určitě nejmíň 3 lkrát.. ha at mi nakonec nespadnou katata :sweat_smile:
26. lis 2009 v 09:54  •  3 děti  • Odpověz
no ale ted mi řekněte co si mám obléct..mám pocit že v šustkách a botaskách nebude správná volba :sweat_smile: jak říkám nevím :zipper_mouth:
26. lis 2009 v 09:56  •  3 děti  • Odpověz
Jiří - neboj to dáš, :wink:
26. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
Simi díky kéž by to byla pravda :dizzy_face:
26. lis 2009 v 09:57  •  3 děti  • Odpověz
jiři určo něco slušného....jako kalhoty boty na podpadku sáčko.....
26. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
souhlas s lůcou - první dojem a dostatečné sebevědomí je polovina úspěchu. :wink:
26. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
Luci si taky myslím..no asi budu muset trochu zainvestovat do svého autfitu stejnak půjdu v po na druhý pohovor a tak se snad pár hadříků sejde.. :sweat_smile:
26. lis 2009 v 10:00  •  3 děti  • Odpověz
Jiři, elegantně, ale nepřehnaně, pohodlně, nějaký svetřík s lehkým výstřinem a třeba rifle :wink:
26. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
prostě jako bankovní úřednice :grinning:
26. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
s Riflema nesouhlasím. Lepší nějaké slušivé kalhoty elegantního střihu, boty na podpadku, halenku nebo pěkný tenký svetřík
26. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
no vidím to na nějakou sukni.. a kozačky ale nemám sukni :grinning: no jak říkám navštívím tamany.. mají tedka v jednom tamanovi fakt moc hezké a elegantně sportovní hadříky tak tam zajdu.. :wink: no co se dá dělat co bych neudělal proto aby mě vyšla práce snad a dlouhou dobu :dizzy_face: :dizzy_face: sice tohle Jirka nepochopí,ale hezkých věcech má člověk hned více sebevědomí :dizzy_face:
26. lis 2009 v 10:02  •  3 děti  • Odpověz
Teda Jiří ty ses do toho obula, a co že tak brzo? kde bude Kubíček? nebo se jedná o práci z domu?
26. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
Reni tohle mě vždycky bavilo být jako bankovní úřednice,nebo makléřka,nebo prostě hezky upravená a elegantní.. no já se asi zblázním baby..
ani nevíte jak se cítím, na jednu stranu hodně bychsi to přála ale na druhou stranu co doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 10:03  •  3 děti  • Odpověz
jiři v bance maj úřednice měsíčně ošatné :grinning:
26. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
Simí sem se jak se říká zdravě naštvala, navíc jirka má teďka méně práce, může si ji v klidu regulovat z domu a v podstatě on byl ten ,který s touhle myšlenkou začal.. :wink: No a navíc máme kamarádku, kteráted dostala invalidní důchod na astma a ta se nabídla ža mi děti moc ráda pohlídá navíc já ji mám ráda tak se tak moc nebojím.. no rpostě jednou se musí začít :wink:
26. lis 2009 v 10:05  •  3 děti  • Odpověz
jiřoi jj to je fakt
26. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
Luci ty se mají a já si říkám že se holky pěkně otáčejí,když si kupují ještě takové oblečky :grinning:
26. lis 2009 v 10:06  •  3 děti  • Odpověz
no nci holky.. jdus e vrátit do reality a hodit něco do hrnce.. pak mám v plánu zajet k těm ťamíkům a mezitím se určo kouknu na vás.. Luciášku ty ses dneska doma??

:wink:
26. lis 2009 v 10:11  •  3 děti  • Odpověz
Jiří - tak ať u ťamíků pochodíš a něco pěkného vybereš ať jsi zítra kočka :wink:

jdu taky vařit a chystat pokoj na změny
26. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
Achoj!
U nás noc hrůzy! Adámkovi s e pořád prořezávaj ty proradný špičáky.... :frowning2: :cry: Byli jsme 2 hodiny v noci vzhůru....

Simi no na pokojík se děsně těším!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Taky to mám ráda! To je totál změna :dizzy_face: tak nejdřív u vás a pak u nás :wink: jo?! :dizzy_face:

JIři tak zlom vaz!!! A z hadůrek.... ty jsi kočena, tobě sluší cokoliv! A pokud na pohovoru bude chlap, tyk ukaž své vnady - tzn, pěknej výstříh! Pokud tam bude baba, tak to raději schovej :wink: :grinning: Budu ti držet všechny palce co máM!!! :dizzy_face:

Reni na jbouse je dobré aloe.... já mám teď koupeno od Mary Kay nějakej zázrak :wink: ještě jsem ho pořádně nepoužila :grinning:

Jo a všechny vás mám pozdravovat od naší Kačenky :slight_smile:
26. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
Dani Mary Kay dělá moje sesřenka a můžu mít všechno s 50% slevou :grinning: nechcete něco kočky? :grinning:
26. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
dani tak to řeknu 50% jer teda super sleva když si vzpomenu kolik v reálu mery ka stojí tak mě omývá.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale nějak si nevybavuji co,ale má kamarádka od nich něco používala třeba by to na vánoce šlo koupit od tebe :dizzy_face:
26. lis 2009 v 10:28  •  3 děti  • Odpověz
Jiři jj ale jdu na noční odpo chci kočárkovat čemu????
26. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
Dani určitě by to šlo, jen si řekni, já ti zjistím, kolik by to vyšlo :wink:
26. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.