• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
jasně a tatínek v tom ještě pokračuje :grinning:
22. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
bobeček malý a co mu dáváš dobrého?
22. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
mocosolvan na rady mudry
22. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
teda ten se má, náš taky hnípe a já se včera v noci tak nasrala, že jsem z toho nemohla usnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to mezi půl druhou a třetí hodinou, nasrala jsem se na Jirku :angry: tak jsem ho zpucovala a on si zaspal hned a já tam čumákovala a ne a ne usnout :confounded:
22. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
copak :confused:
22. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
dobrý je ten hedelix, když Anička kašlala, tak mukosolvan taky nezabíral, ale hedelix zabral hned :grinning: Ale uvidíš, co poví mudra. To je u děch děcek děsné s tím kašlem a tady je tak hnusně, furt chčije, ale jak :angry:
22. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
myslíš, že ho mám zkusit?
22. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
no počasí je šílený, fakt jen na spaní.... tady na chvillku přestalo
22. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
ale, chytil sice candáta, ale přišel v půl dvanácté, což by šlo, ale pak seděl na dvoře do půl druhé a pak že bude spát v obýváku, tak jsem zdrbala, že je jako jeho otec, sedět na dvoře skoro do rána a chlemtat pivo, měl 3 piva :wink: a pak chrnět v obýváku, to teda ne, bude spát v ložnici, tak šel a zase měl pro změnu choutky, což jsem zase zatrhla, mě se chtělo spát, milostpán se urazil a byl na odchodu, tak jsem ho zase zpucovala, že to teda nee, že bude spát tady a hotovo
22. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
jééé, ti chlpi :angry:
22. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
# # # Syn arabského šejka se, Aláh ví proč, rozhodl studovat v ČR.
# # # Po měsíci píše domů: "Čechy jsou krásný, lidé jsou tu
# # # příjemní a vůbec moc se mi tady líbí. Jen se občas trosku stydím,
# # # když přijedu do školy se svým pozlaceným mercedesem, zaparkuji u školy a
# # # potkám některého ze svých profesorů, jak vystupuje z tramvaje...
# # # tak je to docela trapné.
# # # Za pá dní mu přijde šek na milion dolarů a krátká zpráva od rodičů
# # # Nedělej nám ostudu a kup si taky tramvaj!!!"
# # #
22. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
22. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
renat žlučník mě nebolí vůbec
22. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
cholký já už 4h nebyla na hajzlu...kaj to napsat na véču mám zase rýži suchou a chlematám minerálku magnesii, jaksi jsem měla křeče do lýtek..holt vyblitá a vysratá z podoby....
Jo fanuš objedvila jsem ty moje crosíky malované tady v Ov v obchodě, ale stojí 290Kč, nejsou to ťamíci....chceš je koupit????
22. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz
Luci no neke!!!!! Za kolik jsi je měla ty?
22. čer 2009 v 16:13  • Odpověz
169 přes mimáč pluš pošta takže asi za 220kč
22. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
Jako dvě kila bych za ně dala, ale tři.... za gumáky :grinning: ale zase se mi teda děsně líběj :grinning: já nevím :grinning:
22. čer 2009 v 16:20  • Odpověz
no právě....ale zas mám oranžový druhý rok a sou oká vypadaj furt stejně
tož jak chceš, sem si na tebe vzpoměla když jsem jen viděla :slight_smile:
22. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
Lucinko to jsi hodná :dizzy_face:
22. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
já to ještě promyslím, jestli bych je unosila. U jedny mám a lítám v nich okolo baráku :wink:
22. čer 2009 v 16:36  • Odpověz
chojky, tak jsme doma z nákupu a malé procházky kolem baráku, fuj je tam vlezlo a hnusno :frowning2: to je teda léto, snad se to spraví tohle je na depku

Luci jak je? čtu tu pozitivní zprávy že máš dlouhou pauzu v serouchání :grinning: :grinning: bezva

jsem zvědavá s čím příjde LUcidka

No počkám na manžu a asi vyrazíme zase do bazénu v tomhle se nedá nic moc dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a malou tím odrovnáme a bude zase krásně spinkat celou noc :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
Simi - provokatére :angry: :sweat_smile:
22. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
jj fanuš já taky se psem do hrušky a tak
sim i to je tou zasranou sopkou z aljašky......
je to fajn sice ve mě žbrundá a není to oká úplně...ale daleko líp mi je
22. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
to nebylo myšleno zle - jenom víme že to na ní funguje :grinning: :grinning: :grinning: takže unavit unavit unavit každodenní heslo dne :grinning: :grinning: :grinning: nevíme kdy to skončí , včera jsem objevila totál probělenou dolní stoličku - za pár dní bude venku - ale zatím se chová normál tak doufám že by to tentokrát mohlo být ok a bez výkyvů
22. čer 2009 v 16:42  • Odpověz
mám bazén za rohem ale je tam brutál kosa
22. čer 2009 v 16:43  • Odpověz
no a my si obazénu můžem nechat zdát :frowning2:
22. čer 2009 v 16:44  • Odpověz
Luci - tak tady to jde vzduch mezi 28 -30 stupni a voda těch 28 tak to jde a když je malá prochladlá jdeme do relax. centra tam mají bublinky a ty mají okolo 35 stupňů

A Dani nemůžete ani do toho našeho na bázi mořské vody? myslíš že tam je to taky přechlorované? :frowning2:
22. čer 2009 v 17:01  • Odpověz
no tak tady je jen kionder s vodou 26C a studeným vzduchem, jednou jsme tam byly a drkotaly zubama
22. čer 2009 v 17:48  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme dneska koupili golfky, ale než jsme dojeli domů, tak nevím tu značku :grinning: já je neznala, ale v jediných mi přišlo, že se tam Tánička vejde, no takže jsou větší než jsem chtěla, ale snad vydrží. Dneska mi totiž cestou z města ruplo v kouli, ten kočár mi najednou přijde tak dlouhej, ale měla jsem ho ráda :sweat_smile:
22. čer 2009 v 17:49  • Odpověz
Lucko, mám na tebe obr prosbu. Píšu seminárku o jedný holčině, byla jsem na praxi u mentálně postižených, jsem se vám určitě ani nepochlubila co. No ale o co jde. Ta holka měla berle, protože jí šla každá noha jinak, bez berlí jen lezla po zemi. A já ted o ní píšu a nevím co je to za nemoc :sweat_smile: můžu napsat porucha páteře, není to velká kravina? :sweat_smile:

holky, začíná mi poslední týden ve škole a pak přestanu otravovat :grinning:
22. čer 2009 v 17:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.