• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
to jo musím cosik našetřit
26. lis 2009 v 15:59  • Odpověz
autor
JJ :slight_smile: Já zatím nešetřím, ale potřebujeme jíst :grinning:
26. lis 2009 v 15:59  • Odpověz
marky já totiž neumim šetřit tak chci trochu začít
26. lis 2009 v 16:06  • Odpověz
autor
Luci já to taky neumím a ani nemám v plánu s tím začínat :sweat_smile: až se jednou zbavíme dluhů a bylo by z čeho šetřit, tak to už se na to může vyprdnout :grinning:
26. lis 2009 v 16:08  • Odpověz
uvidím jak mě to půjde chci na dovču u móře naškudliti
26. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
autor
Hele já byla u moře několikrát a nic extra na tom nevidím :sweat_smile: to jsem si mnohem víc užila dovču pod stanem :wink: Kvůli tomu bych se nenutila ke škudlení :sweat_smile: :grinning:
26. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
marky já nebyla víš, a chci prostě písečná pláž , slaná voda, hotel, žrádlo...sluníáčko :grinning:
26. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
autor
No dokud jsem nebyla, taky jsem chtěla a teď na tom fakt nic nevidím :grinning: U nás je mnohem líp :slight_smile:
26. lis 2009 v 16:15  • Odpověz
uvidíme sem zvědavka
26. lis 2009 v 16:36  • Odpověz
autor
Hele já tam jela poprvé ve 4.třídě a moc si to nepamatuju...až pak v 18letech to bylo super, jela jsem tam neskutečně natěšená, tak to chápu :wink:
26. lis 2009 v 16:44  • Odpověz
holky, balíčky už k vám fičí :wink: :grinning:
26. lis 2009 v 17:08  • Odpověz
nevím přesně kočky, ale ona byla vyhlášená nějakou super prodejkyní :grinning: dostala od nich nějaké ocenění, tak jestli to má s tím souvislost nevím. Koupila by to asi na sebe :wink: pro rodinu, musela bych říct, že to mám pro sebe :grinning:
26. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
čauky kočky
Reni díky poklade samo že jedu na revanž
jinak jsem si teda koupila ohozek na sebe, budu mít kozajdy,káro sukni takovou tu šedivou s velkýma pruhama na skrz že to udělá kostky, pak tyrkysovozelené tričko a navrch pletenou vestičku.. no mazec.. ale nakonec to vypda i hezky.. :grinning: bych vám to fotla ale já se celá sama navyfotím a nejsou lidi :grinning: možná zítra.. :grinning:
26. lis 2009 v 18:50  •  3 děti  • Odpověz
jo ale pruser je že nemůžu najít svoji kabelku :rolling_eyes:
26. lis 2009 v 18:51  •  3 děti  • Odpověz
hojec hlásí se z práce.....
zase poražených autama....no moje nervy
tp bude dlouhá noc.......
26. lis 2009 v 18:56  • Odpověz
luci hlavu vzhůru bobe a přeji klidnou směnu :frowning2:
26. lis 2009 v 19:05  •  3 děti  • Odpověz
autor
Luci klidnou službu :wink:

Jířo všechny palečky držíme :dizzy_face: To zmákneš :wink:

Mě tu točí Adýs, Romeo musel k rodičům a navíc mě bolí žaludek :confounded: Fakt super :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
díky Marky.. dej si čajík na žaludek to ej svinstvo jak bolí :pensive: no nic splašila jsem kabelku do sousedky a dala si u ní kafíčko :sweat_smile: a je mi fjan
26. lis 2009 ve 20:31  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky, návrat do počítačového světa je tu :grinning: .

Dneska mě přišla podprsenka a sedí a dělá mě super prsa do šatiček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak Tomík chodí do školky a zatím dobrý, Zítra mají focení tak Pavla se jde také vyfotit v šatičkách :sweat_smile: Už se těším na maraton :zipper_mouth: .
Já s babi už 2 dny zdobím věnce na vánoční čas a Pavla samo pomáhá.
A míry Toma 20kg a 115cm
Pavly 13,2kg a 91cm
Ale koukala jsem na foto Toma ve 2 letech a buřtík jako Páva :grinning:
26. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
tak se hlásim v mezičase je čas se najíst tak pak už tu asi nikdo nebude tak dobrou
26. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz
dobré ránko :wink:
27. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
Dobré ráno :dizzy_face:
Tak snad už se to spaní zase rovná! Adámek usnul v 8 večer a probudil se v 6 na čajík a v 8 stávačka :dizzy_face: Takhle by to šlo :dizzy_face:
27. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
ahojky holky. tak pohovor nevím asi úspěšný,páč jdu do 2.kola v pondělí.. no akorát časově je prac.doba od 9.00 do 18h.. z kancelářské práce jsou práce terenní(převážně) budu vyřizovat reklamace,služby pro spol.T-mobile :sweat_smile: údajně na nikoho nebudu pořvávat a nabízet mu služby už budu chodit za smluvními partnery...no a platově 15tis čistého + po zaškolení 30% tj.4500Kč takže bych měla mít pak 19500Kč stím, že svátky a víkendy volné.. no myslím že by to nakonec snad šlo.. :wink:
27. lis 2009 v 10:17  •  3 děti  • Odpověz
zpátky do reality jdu vařit, dneska jenom ryhćhlovka..kubíček je zlatucky a kouká se na kouzelnou školku.. :grinning: tak mám asi 30 minut,, pá zatím
27. lis 2009 v 10:21  •  3 děti  • Odpověz
Jiři takto je paráda!!!!!!!!! GRATULUJU!!!! Jsi šikula! PAlt moooc pěknej, jen ta prac. doba do 18, no v létě to bude dlouhý! Tak ve 2. kole zlom vaz! :dizzy_face:
27. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
ty bláho, tak za ty prašule, já chci takyyyyyyy :astonished:

Jiři, ale gratuluji ti, to je super, když k tomu připočítáš mateřskou, tak jste těžce za vodou :grinning:
27. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
Ahojky, tak se hlásím :slight_smile:

Předně gratulace Jíře :dizzy_face: Fakt paráda

Já se ráno oblíkla a že pofrčím, ale narazila jsem na odpor :sweat_smile: nakonec to dopadlo tak, že jsem si Adýho vzala sebou, páč by mě asi nepustil :sweat_smile: Ale zmákli jsme to a zítra přijedou naši :dizzy_face: nakonec jsem se rozhodla, že se jim s Adým narveme do auta a pojedeme na pár dní s nima :dizzy_face: :grinning: potřebuju změnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
Jo a právě jsme dojedli gyros a dneska nevařím, páč tchýňka dělala na paprice :dizzy_face: tak mám i uvařeno :slight_smile: takže pohoda klid...noc byla taková divočejší, páč malýmu se ucpával nos, tak funěl, vždycky jsem ho dala na polštář, tak se to zlepšilo, jak byl výš, ale jak se hnul, tak zase pořád dokola :stuck_out_tongue_closed_eyes: čili jsem fakt fresh, ale neva, doženeme :slight_smile:
27. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
Marky, tak ty nám zase utečeš? To by mě zajímalo, kdo sem bude chodit, všichni utekli :cry:

já myslela, přijde zima, přijdou holky a je to čím dál horší :angry:

no ništ, já musím pro Aničku :wink:
27. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
hoja sem tu
jiři gratulace...teda to je super džob
gojgy spí po obědě je luxusně utahaná z plavča a pak porazíme ven :wink:
renatko já tu budu se tebou nebuj
27. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.