• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
díky moc holky, je to pravda Dani, bude to dlouhé,ale zase si to možná budu moct nějak naplánovat, když si vezmeš Ondra i přes léto je ve školce takže o děti a jejich vyžití přes léto zase taková nouze snad nebude no a co se týká mého vyžití tak od toho jedině víkendy, nebo svátky :pensive:
budu tady ale jdu si nachystat podklady pro kontrolu na zdravotní pojištovně.. mám ji v uterý a moc doufám že nebudu muset nastoupit už v úterý páč bych potřebovala na hodinu čas.. ale na druhous tranu místo kde mám mít práci a kde je zdravotní pojišťovna je od sebe vzdáleno zhruba 2 minuty pěšky tak snad bych to nějak zvládla :zipper_mouth: :grinning:
27. lis 2009 ve 12:11  •  3 děti  • Odpověz
jiřo vau to je fakt super...hned símtě písni moc ti přeju ať ti to vyjde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
díky moooccc holka moje.. mě to fkat neskutečně nabíjí, ten pocit když mi to někdo přeje, a navíc když se Vám ta práce zdá tak dobrá. Prostě Váhám a vy mě krásně podporujete. Díky za to že Vás mám holky :dizzy_face:
27. lis 2009 ve 12:35  •  3 děti  • Odpověz
jioři fakt je to super, ono všude chleba o dvou kůrkách, ale na to holt přijdeš jedině časeem a ty jsi kecka. výborně se hodíš
27. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
Joráno nabělhla staničí s očkováním, a dalal každému tři papíry, souhlas, nesouhlas a příbalový leták pandemixu jak se ta vakcína jmenuje. Je tam psáno, že dosud nežádoucí účinky nejsou prozkoumány, ale jakmile budou, předá je firma ministerstvu, obsahuje to usmrcené viry prasečí a španělské chřipky, a jo...šarže na krabičkách byly začerněny fixem...do toho fakt nejdu
27. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz
Luci to jsou svině takže jakop pokusní králíci..to se ti fakt nedivím.. :frowning2:
27. lis 2009 ve 12:51  •  3 děti  • Odpověz
jo hnus fialovej, já varuju všechny ne ne ne....fakt ne.....
27. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
Hojec, zdravím všechny! Jiři, gratuluju k prácičce!!! Luci, do toho bych asi taky nešla, když to nechcou ani doktoři :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
maras....fakt a stejně je pozdě pandemie tu je, tak co..a kdo ví esli už sem se s tím nestkala, pak následky očka můžou být drastické že..tělo oslabené prvním kontaktem s virem, pak očko do toho a rozjede se to naplno....
27. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ančí táboří venku v kočáře a já si jdu dát něco k obědu a půjdu dodělat to žehlení. Taky už 3 týdny plánuju udělat pořádek s fotkama, ale jaksi ten plán neustále selhává :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry:
27. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
Lucie to znám já to dělala v roce..po narozkách a vyvolávala přes 200 foitek cena taky luxusní..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
No právě, člověk nikdy neví!
27. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
no třeba oak bude větší motivace....
27. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
Ani mi nemluv. Když jsme fotili na klasický foťák, tak se to dalo vyvolat a bylo to hned. Teď u těch fotek z digitálu člověk stráví mládí jenom než to promaže a povybírá :rolling_eyes:
27. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
jo jo jo to znám, ale fotky jako fyzicky prostě maj své kouzlo
27. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
Já jsem ještě ani nedodělala popisky u alba z Paříže, jak jsme byli loni a předloni fotky z Dánska ještě ani v albu nemám :pensive: No stydím se, ale fakt se mi do toho nechce. Nejhorší je se do toho dokopat, pak už se to nějak splácá. No a já když dělám album z dovolené, tak je to skoro jak diplomová práce, takže to zabere času kopec. :angry: :angry: :angry:
27. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
Luci to je fakt chce to čas a vrhnout se do toho, tak počkej až budeš mít náladu no :grinning:
27. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
Já mám taky radši fotky fyzicky. Přiznám se, že mám radši i normální foťák než digi, protože to je pak aspoň překvapení, až se to vyvolá. Na digitálu to vidíš hned a co, no. Kouzlo žádné.
27. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
no...to je fakt ale jak zkurviš všechny a ještě zacvakáš tak to je na pytel..já jsme ten typ že vyvolávám všechny :sweat_smile:
Luci, ono mi asi ani nic jiného nezbyde :grinning: :grinning: :grinning:
No my taky vyvoláváme všechny. Ale choť si dává hodně záležet než nějakou fotku vyfotí, protože je to jeho koníček, takže ony jsou vždycky pěkné skoro všechny. Akorát on si je vždycky zkritizuje :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
HAny jel na ryby, chtěl odpo kočárkovat at se vyspím, neb jsme spala po noční 5h , ale zas bych v noci neusla a ráno jdu na denní, takže mám cafíto, gojgy nyná a pak razíme do přírody
27. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
A co tvoje nové fáro kočík? Já se modlím, aby Ančí vydržela zimu v hlubokém. Ona už tam má teď jenom pár cenťáků a to mají Inglesiny jedny z největších korbiček :unamused:
27. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
Lucie super nechávám na druhé jen dokoupim korbu a ukážu kterou vydrž
27. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
Tak to je super. U nás je zataženo, tak čekám, kdy začne pršet. Je šílené vlhko, silnice je jak po dešti :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já si jdu udělat meltu s mlékem neb jsem od rána ještě nic nepila a jdu si ulovit něco k obědu. Taky jsem Aničce koupila šatičky na MMB a paní je posílala ve středu a zatím nedošly :angry: :angry: :angry: Tak se mějte pěkně a ať se vám vydaří prochajda. Zatím pááá.
27. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
http://www.myspulinek.cz/detail.php?zbozi=1614961
tuhle lila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sem z ní hotováááááá
27. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
No já mám ty golfky zippy, tak na to by se taky dala koupit ještě hluboká korbička. Inglesina je fakt super, jsem s ní megaspokojená
27. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
zippy jsem původně chtěla váží jen 6,5kg ale cena no.... :frowning2:
27. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
Taky pěkná kára :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už aby bylo to druhé dítko, co? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Bys mohla drandit :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
jo jo jo......jeste kopupim fialovou zavinovacku a je to :grinning: :grinning: :grinning: sem magor no..dost veci jsme prodlala, ney hany rekl jo chci druhe ted nenprodavam
)
27. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.