• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
No já jsem ji sehnala v akci o 2 tisíce levnější a vzhledem k tomu, že já jezdím autem s Aničkou pořád sama, tak jsem potřebovala něco praktického, co se mi bude dobře skládat do auta
27. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jsem si všimla, že už delší dobu nemáš nic nového na mmb. Já si taky věci nechávám
27. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
jj Lucie no už fak nedávám věci ty pěkné jsme smazala a prodat to můžu vždycky, kdyby nesedělo pohlaví nebo velikost a sezona
27. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
jo ten mela myslím i Janča z plzně s verunkou tu Inglesinu, taky spoko, ale moc těžký..talk šla do chipolína
27. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz
No právě, já jsem těch menších věcí do těch 3 měsíců taky moc neměla, protože jsem měla většinu půjčených. Taky mám nakoupené věci od jedné maminy po jednom dítěti a ty svoje nové nedávám z ruky.
27. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz
Luci simtš mi to e tam furt skáče...to mám z toho jak furt píšu svoji adresu, když něco kupuju :grinning:
27. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
No jo, už fakt letím, ať se stihnu naobědvat, dokud Ančí spí. Tak se opatruj a ať máš pohodovou šichtu. Pá.
27. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
jj pá luci :slight_smile:
27. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
To je v poho :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
Ahojda děvčata...jak se máte? My fajn, jen jsme měly teď dost práce...2.7 nás sousedka komplet vytopila, po 3měsících jsme dostaly od pojišťovny prachy, tak každou volnou chvilku makáme a s holkama už to zrovna moc nejde...plazej se všude po zemi...přes den moc nechtěj doma spát tak 20min na střídačku, takže odpolko chodíme na 2h ven. Jinak zatím sami neseděj ani si nesednou, na čtyřech se jen houpou, Nela pořád volá mamama, tak snad to volá mě :grinning: a Verča
27. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
27. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
juva to by mě jeblo....co vše musíte dělat? Holky jsou šikovný, hlavně jak se krmí :slight_smile:
27. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
No taky nás mohla vytopit když ještě nebyly holky..chvíli před tím nám ukradly skútra a dneska v tomhle týdnu po druhé vykrádaly sklepy...
No niic musím je oblíknout a jdeme ven, koupit dárek po jídle jedem za kámoškou v pondělí porodila holčičku Zoe, tak zatím pa brzy přijdu na pokec....
27. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
pa zany a určo zase dojdi :slight_smile:
27. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
tak brouku jedu si pro ně po 16hodině.. :grinning:
27. lis 2009 ve 13:51  •  3 děti  • Odpověz
jiři lucek uiž písala :grinning: :grinning: :grinning: tož a´t slouží
27. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
jooo segra volala že včera vyhrála Bavoráka na vákend s pplnou nádrží :grinning: :grinning: :grinning: byli na fashion show a losovali se vizitky a mašlíková je vytáhla...tak asi do olmiku pojedem 12.12 a bavorem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
ty vole!! Luci super :grinning:
27. lis 2009 ve 13:59  •  3 děti  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: super fajná zpráva..škoda že ne na furt :grinning:
valíme ven páááááá
27. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz
autor
Ahojky...tak já osiřela, kluci šli ke tchánovcům a uklízím a mezitím balím :slight_smile: Zítra mají přijet naši na návštěvu (jsme furt bez auta, tak musí jezdit oni :frowning2: ) tak jsme se dohodli, že pojedeme na pár dní s Adým k nim :dizzy_face: Těším se jak malá, potřebuju odsud vypadnout už mi z toho všeho hrabe :stuck_out_tongue_closed_eyes: navíc jsem dneska vyzvedla Adýmu nějaký kapky z alergologie, že mu pomůžou, aby pak nereagoval na to, co mu vadí (nějaký trávy na jaře :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) tak budeme kapat a kapat a ještě nás čeká odběr krve, tak to bude zase řev :confounded: Ale to až ten další týden, ted budeme relaxovat u našich :dizzy_face: Oni sice budou přes den v práci, ale my si aspoň užijeme klidu a večer si oni užijou nás obou...s tím jak Adýs chodí spát si ho užijou až až :grinning:
27. lis 2009 v 17:21  • Odpověz
Marky a Adýsek trpí nějak na rýmy, nebo proč ty kapky? :astonished:

Holky, normálně si musím dát pár dní bez háčkování, já chytám v noci křeče do ruk a dneska mě ty pracky tak bolí :sweat_smile:

Ale zrovna dělám kamošce čepuli, dlouho jsme se neviděli a chtěla jsem jí něco dát, tak bych ji ráda dokončila, ale asi to odložím, protože skoro nemůžu ani psát na počítači :astonished:
27. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
Renatko ajaj.brouku spočni od toho faktickjy
27. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
čauky holky.. Reni spočni kočko.. páč si uženeš nejakou nemoc,,to jako bez keců
)
LUći křesílka superňácké.. za denního světla hodím fotos.. no dětičky nadšené, a s Luci jsme si potykaly,no myslím , že je to stejná krevní skupina :grinning: :grinning: :wink:
jdu péct mátince dortík, a pro kytku do auta páč nemá vodu a asi by zdochla.. :wink:
27. lis 2009 v 19:23  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj, tak jsem jsi zašla k mudrovi a mám zánět průdušek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 v 19:24  • Odpověz
marti to jsi šikovná :frowning2:
27. lis 2009 v 19:26  •  3 děti  • Odpověz
jIŘI JE...ONA JE BÁJEČNÁ BABUCHA :grinning:
sorry platila jsem plavky, hanymu litex za 345kč :grinning:
jo vy budete slaviti že? :grinning:
marti spočívej a lež i když u dvou dětí to asi moc nejde co
27. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
Ty brdo bys nevěřila ale jak jsme hodily to mega křeslo do háje tak máme v obýváku zase hned více místa a je to najednou tak o 30% větší..
no nic holky lae já už fakt musím, jak budu šlehat vajca na korpus tak musím rychle at nevzbudím kluky :grinning:
27. lis 2009 v 19:28  •  3 děti  • Odpověz
jiřo to věřim hele mám víkoš volný teda sobota jdeme k segře na 15h na mikuláše do cukrárny chceš rezervovat dvě místa jako pro kluky? vlezné jedno dítě 50Kč v ceně balíček
27. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
Marti, tak se koukej vyléčit, i chvilku vyležet :wink:

Křesílka jsou úžasné, tady by se mi líbily, ale to by chtělo úplně jiné zařízení bytu než máme :grinning:

vzala jsem si prášeček a musím fakt chvilku odpočívat, budu se věnovat televizi :grinning:

Perníčka asi taky odložím :fearful:

Luci plavečky budou vánoční?
27. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.