• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
wau távado to je na metál :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
no to je, já slyšela jen jedinkrát v životě taťku prásknout dveřmi a asi 30 minut na to už byly zase v objetí :grinning: Jinak jsou naši neskutečně pohodový :dizzy_face:
27. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
rozpracovaná čepička po které mám křeče v rukou, pro kamošku, vždycky jí mrzly uši :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3576372&vReferer=
27. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
pardon pohodoví :grinning: ten češtin :sweat_smile:
27. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz
renatko ty jsi fakt pletací kouzelnice, ale zvolni holka ju?
To je krásné takové manželství
27. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
už volním Luci, ale je to škoda, mě to moc baví :sweat_smile:

a takové manželství je fakt super, měli jsme pohodové dětství :dizzy_face: když jsem poprvé slyšela u kamošky, jak se její rodiče hádají, byla jsem z toho v šoku :confused:
27. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz
no u nás to taky bohužel bylo o hádkách a bití..jako malí jsme s tím nic nemohli udělat :cry: hnus fialovej nikdy více...proto takové dětství závidím všem :dizzy_face:
27. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
Ahojky...

Reni, na jaře jsme si pořád předávali s Adým rýmu a chrchel, tak nás mudra poslala na alergo, tam vzali krev a vadí mu asi nějaké trávy :confused: Ani nevím, ale ty kapičky mu mají pomoct poprat se s tím, co mu vadí, aby se to nerozjelo v alergii, tak snad to dopadne :slight_smile:

Jinak mám sbaleno a ráno frčíme. :dizzy_face: teda ráno ne, naši dorazí kolem desáté a pak už pryč :dizzy_face: Těším se :dizzy_face:

Jinak my měli naprosto úžasný dětství :dizzy_face: Taky u nás nebývaly hádky, když se mi povede aspoň z poloviny takové udělat Adýmu, tak budu spokojená :wink:

Jdu se pokusit ho uspat, ať splním ještě manželské povinnosti, než odjedu, ale nevím nevím...mládě se netváří :sweat_smile:
27. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
Luci to je mi líto, co jsi musela prožívat :frowning2: ale je to za tebou a gogynce dáš to nejkrásně dětství a ještě taky sestřičku :grinning: budeš mít totiž zase holčičku :grinning:
27. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
Já teda Lucince přeju toho klučíka...třeba to i vyjde :sweat_smile: :grinning:
27. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
renatko já vímm, že to bude holka :grinning: :grinning: :grinning:
každý chce dát dítěti vždycky o chluo víc než měl sám...u mě to bude milion chlupů
Marky tak si to užij u vačich...a spočni si
27. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
Marky my dneska už máme splněno přes poledne a bylo to fakt mega super super super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

rodiče pozdravuj :wink: a snad malý nebude mít alergii :fearful:
27. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
Luci určo užiju, prostě odsud musím pryč :pensive: už mi to leze přes hlavu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
týjo vy zas šukáte? a mě se nechce...sem furt unavená...a hany šílí no co..budu muset
27. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
Reni snad nerozjede, i když Romeo je taky alergik, tka je to 50 na 50 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A naše pozdravovat budu :wink:
27. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
Já pro Luci vidím druhou holčičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a dneska mám holčičkový den, tak i pro tebe Marky :grinning:
27. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
Luci doufám, že to "zase šukáte" není na mě :sweat_smile: u nás je to těžce sváteční :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: jsem off :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
Reni tak to potom jo, když ji vidíš i pro mě :grinning:
marky pro obě :grinning: já kdybych nemusela tak si klidně měsíc nešuknu :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
renatko a vy třetí ee?Jiřo prej jo :grinning:
27. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
Luci bejt to na mě, tak to taky bude jen na výročí svatby :grinning: myslím měsíční :grinning: Furt bych chrápala :pensive:
27. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
No marky počkej až půjdeš dopráce...vstávat, Adýsek, práce, domácnost a pak večerbude otravovat chlap s pinďourem venku :grinning: to je rposím u nás doma :grinning:
27. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
No my tak spíš víkendově :grinning: dneska to bylo nad rámec a stálo to za to :dizzy_face:

Anička šla spinkat a zjistili jsme, že má v posteli celý vozový park, pod prostěradlem :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
Luci i teď? :grinning:
27. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
Luci tak to Romča by si zase nedovolil prudit kvůli sexu :slight_smile: to bych ho hnala taky :grinning:
teda co ti prcci nenatahaj do pelechu co? :grinning:
renat včil ee ale ránoklečel na kolenou s bambánem naboku...prej pooooojd :grinning: :grinning: :grinning: variot :grinning:
27. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
holky, když jste byly v pubertě měly jste nějkou divnou řeč??teda my jo, když jsme nechtěli at nám jiní rozumí mluvili jsme takto:
já se z toho poseru
Japa sepe z topohopo poposeperupu :grinning:
27. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz
jsem četla s bambákem nahoru :grinning:
27. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz
renat nahoru až pak nejdřív vyvalí bokem z trenek :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
covro tovro řívrykavraš, myvry mluvuvivrylivry tavrak tovro :grinning:
27. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.