• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Jani :grinning: tak hlavně že máte nové, to je fajn

já mám novou webkameru a ne a ne tam zprovoznit ten mikrofon :angry: se z toho pos... na co to mám :angry:
22. čer 2009 v 17:54  • Odpověz
Jani a doufám, že tu s náma budeš častěji :grinning:
22. čer 2009 v 17:56  • Odpověz
Simi asi do toho našeho jo, ale teď je marod....
Jani tak nám je pak blikni, ať se můžem taky pokochat :slight_smile:
22. čer 2009 v 17:58  • Odpověz
No možná je to tenhle a nebo úplně jinej :grinning:

http://www.nej-kocarky.cz/dema-step-easy-2009/
22. čer 2009 v 18:02  • Odpověz
Jani ten vypadá dobře!!!! :slight_smile:
22. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
holky, já třeba dodnes nevím, jakou máme značku židličky, mně stačí, že jsem s ní spokojená, že má zelenkavou barvu... no nikde na ní není nic napsáno, ani v návodu, byl jen ruskej či co, na netu jsem jí nikde neviděla, a tak když nemůžu spát, hluboce nad tím přemýšlím :sweat_smile:

schválně jí někdy vyfotím, vy jste takový odbornice, třeba to poznáte :sweat_smile:
22. čer 2009 v 18:06  • Odpověz
díky, uvidíme, jestli to jsou ony

holky, mám trochu výčitky, vyslala jsem je ven, že se musím hrozně učit a protože prší, mé svědomí mě donutilo odejít, ale já zase přijdu :wink:
22. čer 2009 v 18:08  • Odpověz
jani teda tem měla kámošla a děsně spokojená.....
jani mmt
22. čer 2009 v 18:26  • Odpověz
Jani napiš třeba kyfoskolióza III stupně
22. čer 2009 v 18:34  • Odpověz
zas mě to bere... :frowning2: nu co od 11h byl klid
jdu rozžvýkat další hnusné imodium
22. čer 2009 v 18:35  • Odpověz
jdu se nahřát do vany je tu kosinec
22. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
ahojky... byl ajsem celý dne na baráku a kluci ve školce a u babi, no jsem docela uhoněná,ale nahoře v 1.úatře to krásně prokouklo, drhla jsem okna, no hruza jde to jak mravencovi děsně pomalu.,. pak jsem vysávala podlahy

Luci bobe ty jsi marod? tak se hezky uzdravuj...
22. čer 2009 v 19:27  •  3 děti  • Odpověz
hoja jiři jo seru kudy chodím...teda ted už tak moc ne
22. čer 2009 v 19:36  • Odpověz
nekecej-- to je hnus hlavne ze neblujkáš.. to je pak větší mazec.. :confounded: jo a budes aspon hezky šlangovní a co mladá jak to zvládáš... :wink:
22. čer 2009 v 19:41  •  3 děti  • Odpověz
jo blula jsem taky to byl maras
gojgy je zcela na hanym....páč já su off takže pohoda jen ji nemůžu pusítkovat gojgynku moji nooo
22. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
autor
Ahojky...tak jsem pojedla, co dům dal, mládě spinká a velkej mě točí :rolling_eyes: už nemá depresi, jen je línej jako prase :rolling_eyes: :angry: asi z něj vykvetu. No naštěstí zítra jdeme s Adíkem na tu alergologii, tak vypadneme na chvíli ven :sweat_smile: Zítra bude sekaná a brambůrky, tak si to připravím hned ráno, ať to pak jen frknu do trouby a brambory vařit, máme tam být v 10:30 :slight_smile: No uvidíme...vyplnila jsem ten 4!stránkový dotazník tak jsem zvědavá. Stejně si nemyslím, že by u nás šlo o nějakou alergii, jen jsme si prostě tu nemoc tehdy furt předávali, ale což...pro lepší pocit :grinning:

Jinak moc nedočítám, páč nestíhám. Pořád mě bolí záda, tak se snažím moc nehýbat a jen sedět :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je to opruz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
hoja, u nás to vypadá, že se už spinušká :dizzy_face: , takže půjdu žehlínkovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
Marky, jistota je jistota :wink: Romani mají asi celkově krizi né :angry: :grinning:

Co Lucidka? Si ji tam snad nechali, bo co :confused:
22. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
Dani asi jo...tomu svýmu bych zakroutila krček jedna báseň :angry: :grinning:

Snad si ji tam nenechali, žádná zprávička mi nedošla :confused:
22. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
Marky musíme, doufat, že to přejde :grinning: :wink:
22. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
dámy loučim se usla jsem u tv.... už to vypínám§marky no hurá, že se nahlásíš...
lucks by měla dát echo neb si myslím, že již rodí
tak pá pá kočky
22. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
Zdarec, jdu se nahlásit zatím z domu, mudra se ve mně pohrabala a uvolnila mi obaly či co, no byl to hnus - myslela jsem, že porodím do 35 pikovteřin. Prý to může být každou chvilku, tak uvidím, zbytek sdělím ráno. Zatím páááááááááááááá
22. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
No Lucidko sláva!!!! Tak to budem už vyhlížet!!! :dizzy_face:
To teda muselo být nepříjemné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
autor
Přeji krásné ráno :slight_smile:

U nás opět noc na pikaču :stuck_out_tongue_closed_eyes: večer se brouček ještě probudil a udolali jsme ho až skoro ve 23hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: no měla jsem fakt dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: a noc zase stála za pytel...a ráno už chtěl vstávat kolem 5.hod, což jsem mu odmítla, tak ještě s převalováním dospal skoro do 7, ale já už z toho jeho převalování moc nezaspala :stuck_out_tongue_closed_eyes: on mi to dělá určiotě naschvál :angry: :grinning: Doufám, že to dneska nějak klapne časově...vstával dost pozdě a u mudry máme být v 10:30 tak snad si po cestě dáchne a nebo to tam nebude trvat tak dlouho a prospí se potom...bude ještě legrace :zipper_mouth: :sweat_smile: venku je hnusně, skoro tma a fičí :stuck_out_tongue_closed_eyes: nikam se mi v tom nechce, ale co nadělám :confounded:

Holky mám prosbu...malýmu se udělala ošklivá opruzenina a nijak nic nezabírá...co pomáhalo vám??
23. čer 2009 v 07:14  • Odpověz
ahoj Markétko,

snad se malej brzo dospí a ty třeba odpolko trošku s ním.

Ad opruzeniny - malé jsem je teď vyléčila, pomohl nám na to krém babybalm - v lékárně. Je hodně tuhej, takže se ta močovina nedostávala zpátky na postižená místa. Ale je dost drahej 150 kč za 200ml ale vydrží dlouho,nebo mají od nivei taky na opruzeniny, ten je stejně hutněj a stojí kolem 90,- kč ale je to jen 100 ml.

Na rychlé vyléčení nam zabral otírat odvarem z heřmánku, krásně rychle se tozhojilo a už se to nevrátilo :dizzy_face: :dizzy_face:

Lucidku - au au kontrola,ale třeba to pomůže k urychlení rozjetí porodu a ty budeš mít broučka nebo berušku už brzo u sebe. Hlas jak to s tebou vypadá :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2009 v 07:36  • Odpověz
autor
Ahojky Simi. Moc děkuju...my teď zkoušeli Johnson, bepanthen (běžně nám zabírají) a nic :confounded: tak zkusím ten heřmánek a snad to zabere :slight_smile:
23. čer 2009 v 07:40  • Odpověz
maky - není zač, nám bepanthen taky nezabíral, ani rybilka či jiné. Ať to má Adámek brzo v poho.

Ad to spaní to ti teda vůbec nezávidím, mě už začíná štvát když musím vstát jednou za noc. Natož aby se mlela skoro f urt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 07:50  • Odpověz
autor
Děkuju...nám to běžně za den dva zabere, ale teď nic :unamused: Tak snad tohle :slight_smile:

A spaní je teď poslední noci fakt na pěst :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to u našich spal tak pěkně...max 2x za noc se vzbudil, jinak spinkal a doma zase boj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už delší dobu má oteklou dásničku a čekáma ne proříznutí zoubku, tak to přikládám k tomu :confounded: teda doufám v to, že až se vyklube, tak bude trochu klid :sweat_smile:
23. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
Markét - tak je to možná tím zoubkem, taky se budíme často když máme bolení. Teď čekám taky na proříznutí stoličky.Ale zatím to mladá zvládá dobře.

a ty uvidíš zoubek se třeba prořízne každým dnem a ty už budeš mít doma zase pohodáře :wink:
23. čer 2009 v 08:24  • Odpověz
hoja marketku
jak píše simírek, musí to být pastovité, bepanthen je krém...čili je proti opruzeninám, ne na opruzeniny, já mám niveu sos tu kulatou plechovou krabičku, ale ještě ji nebylo třeba tak nefim
23. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.