• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
no hoj ženská tak házej fotos chci vidět pokojík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
Lucíku vyklep mi foťák, takže fotos není :frowning2: ale dobiju baterku na kameře a zkusím fotnout :wink:
29. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
tak nafoceno ,jdu to stáhnout, chcete vidět? :dizzy_face: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
né asi honééém
29. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
ok staženo, zmenšeno, jdu to hodit na koně :wink:
29. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
jé simií jen tu postel otoč pak ju? já chci taky dělat pokojík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
už je otočná, jen jsem čekala, až se mi uloží fotos :wink:
29. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
jo krása krása, jste se nadřeli co generální pklid a co terinka??? Juchala radostí?
29. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz
Simí v kolika m začala terka chodit sama??
29. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
Luci docela jo, kdybys to viděla, skříně jsem přestěhovala sama ve čtvrtek :grinning: :grinning: jsem šílenec ale prostě chlapske práce mě berou, v pátek jsme s mojím taťkou složili postel no a pak mě čekal v sobotu úklid. Ale stálo to za to :dizzy_face: :dizzy_face: je to krásně barevné a přitom na tak malý prostor i docela prostorné :dizzy_face: :dizzy_face: tak mám radost :slight_smile:

Terka začala chodit v necelých 14 měsících :wink:
29. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
No a Terince se to docela líbí. Na postýlku si teda teprve zvyká, ale nevím jestli se budí novým prostorem nebo zubama.

Dneska jsme totiž objevili 13 zubisko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
Simií věřim já jsem nedočkavec taky bych smýčila sama.....a ty jsi teda rambo jako ti povim toto smýčit :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
no gojgadlo furt nic, ale včera po šuchtě jsme si malou posílali a udělal 4kroky sama, ale ona padá hned dopředu prostě vypne pupan řechtá se a jde a padá
29. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
Luci - to dělala Terinka taky, udělal pár krůčků a šla vpřed a nachytávali jsme jí na klíče. Držela jsem kousek před ní klíče a rachtala s nima a ona na ně koukala a šla a neuvědomovala si to.

Jdu za manželem, zbývá nám posledních pár hodin společných. Takže se nezlob :wink: Dobrou

A neboj když už Gojgy dělá pár samostatných krůčku, tak už je to za pár :wink: Myslím, že budete mít krásný dáreček k Vánocům :dizzy_face: :dizzy_face:
29. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz
Jasně utíkej ty snažilko :dizzy_face:
tak pá zítra
29. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
čus busmáme v plánu grunt :slight_smile: kdi se přidá?
30. lis 2009 v 07:53  • Odpověz
mám cafito a tu zas nikdo klasika, tak si budu brblit sama :grinning:
30. lis 2009 v 08:22  • Odpověz
no ták děvčata :grinning:
30. lis 2009 v 08:34  • Odpověz
Dobré ráno! :slight_smile:
Holky já zažila noc v kuse!!!!!!!!!!!!!! Skoro po 2 letech!!!!!!!!!! To je tak báječné!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci jak děláš znojemskou? :wink:
30. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
já toho dnes moc nepogruntuju, Romča spí po noční.... :wink:
30. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
tak jsem tu zase pro změnu sama já! :confused:
30. lis 2009 v 09:03  • Odpověz
Dobré ránko,

taky hlásím noc v kuse :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a poprvé na velké posteli, čekala, jsem že ten přechod bude horší.A kor když se ještě dere zubisko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci vedle manžela jsem tak maximálně padla, snažilka nesnažilka, p 3 dnech různého lomcování s nábytkem, smýčením, vařením a staráním se o návštěvu a o Terku, jsem na snažílkování prostě neměla :sweat_smile:
30. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahojky Simi! Postel je nááááááádherná!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ten pokojíček je opravdu úplně jiný! Krásný!
Myslím, ž e ce vám to mooooc povedlo! Už se s Adámkem těším, jak si příjdem pohrát! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A Terinka spinkala v pohodě na postýlce? Neutíkala :wink: :grinning:
30. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
Dani - děkuju, taky jsme nadšený, je tam mnohem víc prostroru než předtím. Nechápu to ale je to tak :dizzy_face: :dizzy_face: a malá vůbec neutíkala, jsem se divila, ani ráno neslezla a nešla za náma ale čekala v posteli až si pro ní příjdu a já přišla až o půl deváté :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
Jo a pohrát si příjďte jste zvaný :wink:
30. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
Díky!
Vyleze si na ni sama? A má tam deku a polštíř z postýlky nebo jste už daly veliký? :slight_smile:
Terďa je šikula :dizzy_face:
30. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
musím něco navařit! Vytáhla jsem si kuřecí.... asi udělám roládu.... :unamused:
30. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
nemáte někdo zaručený recept na měkké perníčky? V životě jsem je nedělala a letos bych chtěla! Mám je tak ráda a Adámek by si určitě taky dal :slight_smile:
30. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
JO já gratuluji k první prospané noci. už jsi měla teda sakra nárok :grinning: :grinning:

A co dělají zubiska?

A na postýlku si vyleze v poho sama i slézt umí jen po spaní to nedělá, je zvyklá že jsme si pro ní do postýlky přišli :grinning: :grinning: taky dobře že ještě nepochopila že může :grinning: :grinning:

A peřinu má zatím malou. Těma dekorativníma polštářema jí tu postel zmenším na velikost postýlky aby tam tolik necestovala a až si zvykne bude mít velkou peřinu. Už je doma. Jen ještě nevyužita

u nás bude taky kuřecí asi nějaké nudličky s rýží
30. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
hojá my trochu začli s uklidem
jinak dělám dle renatky, maso na plátky naklepat osolit potřít hořzicí a zprudka osmahnout na pánvi, do hrnce dát cibulku po osmažení všech plátků masíček do té pánve naliju hrnek vody a dám masox rozpustit, pak to vleju do toho hrnce s masem a cibulkou a podlívám a podlívám cca 2h nakonec před koncem dodám nastrouhané vajco natvrdo a okurky (počet dle tebe, obecně stačí 1vajco a 4větší okurky), trošku láku kycnu do hrnce zavařím a pak zahustím :wink: příloha těstoviny
30. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.