• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Reni u vás se taky nespalo? :grinning: vánočka se peče.. hodím fotku před a po.,. ale nějak se maximalizuje v troubě..skroo není vidět svetlo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
no snad splaskne
jinak čepulína je snad taky už u babi, pač tam mi chodí pošta tak zítra tam jdu ještě si musím dneska dopřipravit podklady pro tu kontrolu na zdravotce a zítra v 13hodin ji mám :wink:

jo nakonec jsem vám to asi nepsala mi práce nevyšla, spíše kvůli mě, než z jejich strany dozvěděla jsem se že bych měla chodit vyřizovat reklamace, a jiné služby po domech a zvonit na zvonky tak sem se jim na to vykvajzla..ale jdu ve stredu a ve četvrtek hárovat jirkovi na zakázku malují správní budovu a potřebujou i úklid tak si dám za 2 dny umýt asi 20 oken a podlahy no mě asi cip střelí :sweat_smile:
30. lis 2009 v 19:02  •  3 děti  • Odpověz
jiři no to je na pikaču to podomní zvoinění to je fakt
30. lis 2009 v 19:07  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3584948&vReferer= kuk
jinak Jirka právě šel kolem trouby a řekl ty vo.e Jířa to je nějaká mega bábovka,ne?? :grinning: :grinning: :grinning: pomalu se vrch dotýká grilu :sweat_smile:
30. lis 2009 v 19:10  •  3 děti  • Odpověz
luci je to není práce pro mě. :frowning2:
30. lis 2009 v 19:10  •  3 děti  • Odpověz
tývado sem zvědavka....
Jiři to nemám ráda....lidem co tak zvoní zavírám dveře....
30. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
np já právě taky :confounded: :grinning:
30. lis 2009 v 19:20  •  3 děti  • Odpověz
ser pes bude lepší džob :wink:
30. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
Jiři, ta je :slight_smile: vypadá dost dobře

s tím zvoněním po domech, to by taky pro mě nebylo :sweat_smile: a těch 20 oken a úklid, to je teda na ojeb :sweat_smile:
30. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
no meje nervy 20 oken bych se pos..alke zase plasťáčky se mejou jedna radost a je to rychlovka, nešroubuješ, nic ti neodpadává
30. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
jiřo ty seš hotová pekařka
30. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
díky holky ale řeknu vám to bude spíše troubou :grinning:
30. lis 2009 v 19:34  •  3 děti  • Odpověz
no jo Jiři, to se máš, že ti trouba plete vánočky :grinning:
30. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
jo to jo :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
Jiři, voní to až sem a vypadá úžasně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hned bych si dala :grinning: a křesílka jsou skvělé :slight_smile:
30. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
no yluci jsou to plastáky ale mají z venku ty cipaté rámečky takže každý rožek musíš vyleštit páč já mám v rohách nejvíc šmuh no doufám že bude fest pršet :grinning:
30. lis 2009 v 19:46  •  3 děti  • Odpověz
ajaj právě ty cypaté rámečky bych nechtěla
30. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
kočky, mám campari s džusem, půl litra, tož kdo si dá se mnů :grinning:
30. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
renat já ee
30. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz
ty jsi v pracovním procesu, ty nemůžeš :grinning: ale já zjistila, že mě to celkem uspává :grinning:
30. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
že by nové uspávadlo? :grinning:
30. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
Ahojky...hlásím se při večerním klidu :sweat_smile: Adýs konečně padnul a já půjdu brzy za ním. :slight_smile: U našich je fajne :dizzy_face: cesta domů bude asi ve čtvrtek, tak uvidíme :slight_smile: Mládě je živel, oběma nám prospěla změna místa :slight_smile:

Nedočítám, páč jste ukecaný, ale snad je vše v pořádku. :slight_smile: Mějte se krásně a já se pokusím zase zítra nahlásit :slight_smile: pa berušky :dizzy_face:
30. lis 2009 ve 22:35  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:

Marky, to se máte, že se tam tak máte :grinning:

já posnídala a jdu uklízet a žehlit a věšet prádlo, vybuchla tu atomovka, tak to tak nemůžu nechat :sweat_smile:

k obědu bude uzená polívečka a jestli něco k tomu, to se ukáže, jak vyjde čas :wink:
1. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
tak jo, ještě jsem si uvařila kafe, než se dopere prádlo, usím nějak vymyslet, kam ho pověsím, na malý sušák se skoro nic nevejde a venku je hrozně vlhko, tam to neuschne :confounded: zkusím to pověsit do průjezdu

ale teď musím .... :astonished:
1. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
1. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
Hoj, zdravím při úterku! Včera jsme byly s Ančí zase rehabilitovat a budeme dnes cvičit po 4denní pauze, tak snad to bude bez křiku.

Reni, Kubík už je veliký chlapák, strašně to letí.

No my už částečně výzdobu máme a zbytek dozdobíme, až ošudlíme okna.

Mám tu práce kopec, tož jdu na to, páč jsem zjistila že samo se to jaksi nechce udělat :angry: :angry: :angry:

Tak pá.
1. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
čauky se chystám na kontrolu, půdju pr odnru odvezu kluky k babi a jdu na to tak držte pěsti,ale myslím že to bude v pořádku :sweat_smile:
1. pro 2009 v 10:58  •  3 děti  • Odpověz
Ty jo Reni fakt je KUbíček chlapák a roste nám do krásy, jenom by to chtělo naši dcérušku a můžem to spárovat, byli by z toho možná hezké mladé :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 10:58  •  3 děti  • Odpověz
Jiři, pěsti držíme a myslíme na tebe :wink:

Kuba je chlapák :grinning: a na malou Malecovou si rád počká :grinning: Když teda Ondrášek nechce Aničku :grinning:
1. pro 2009 v 11:37  • Odpověz
týjo renat Kuba strašně vyspěl v obličeji takový rozumný výraz má.....
jinak jsme po N a po debilním 2,5h školení, furt cosik..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ppeču brokolici a ahynmu jsem upálila chlupy na ruce....borok....
poo zajdem do MC do herny prší tam tak se nedá nič dělat
1. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
tak jiřo tfuj tfuj my jdem do Mc pá
1. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.