• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
zítra chci Kubu ostříhat, tak bude zase jako drobeček :grinning: pak ho fotnu, ale jestli je ten výraz rozumný :grinning: teď tu žádí na odrážedle, furt tam a zpátky, jezdí jak drak :grinning: Začalo ho to děsně bavit, tak mám radost, naučil se i couvat :wink:

já piju cafo, ale pak ještě dožehlím, sklidím a pověsím prádlo, dám mít nádobí a pak chci dělat nějaké ozdůbky na vánoce :grinning:
1. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
tak my jsme doma...došel dneska nánožník na golfiny takže drandíme o sto péro
ráno jdu do rachoty, ale máme sanitárky, čili úklid všehotakže to bude v poklidu :wink: a jdu na 7 :grinning:
1. pro 2009 v 17:25  • Odpověz
vařim na 2-3dny kdo se přidá????vyžehleno mám, ale čekám zas tři pračky mi schnou
1. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
čauky tak jsme doma, jinak kontorla dopadla na výbornou.. :grinning: tedka jdu nachystat nějaké to úklidové náčřiní na zítřek, vezu Kubíka mojí mamce a budu hárovat tak tu zítra budu až večer.. tak na mě myslíkujte.. páč kdýž mi neupadnou ruce tak budu fakt dobrá :grinning:
1. pro 2009 v 19:21  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky, Snažím se marodit. Ale jde to těžko. Dělám normální věci co dědělám nornálně a ještě samo navíc co nemusím. jinak v sobotu nas tu bylo 7 lidiček byl výborný tatarák a panenka nakládaná :grinning: a v neděli už jen 6 lidiček. Včera jsem padla už 19,3O a Milan mě i na antíky budil.
Jinak vazbu věnce jsem nedělala jen zdobila.
Jiří tak to držím
1. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
jiřo tak pak fot ty sparovatelko jedna :grinning:
1. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
Luci tedka nechápu spárovat budu až v pátek po tom co umyju těch 20oken :grinning:
1. pro 2009 v 19:29  •  3 děti  • Odpověz
marti ty ses ale dorbý marod, ale na druhou stranu ženské neumějí marodit :sweat_smile:
1. pro 2009 v 19:30  •  3 děti  • Odpověz
jo ahá ty deš mejt okená tak tfuj tfuj :wink:
marti já bych se na návštěvy vykvákla
1. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
díky Luci budu to pořebovat..to bude asi mojeposlední hodinka okna nesnášííímm..udělám cokoliv jenom ne okna,,ale zase na druhous tranu co bych pro toho mého drahouše neudělala :confounded:
1. pro 2009 v 19:37  •  3 děti  • Odpověz
mě okna neva..ale až vyhrajem ve sportce, tak si do baráku nechám okna bez mřížek :grinning:
1. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
Dneska jsem tak ráda umyla auto( už bylo nejšpinavější s Jihočeského kraje) ted jen vysát, ale prší tak až jindy zase :rolling_eyes:
1. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
Mě čekají taky okna a nechce se mě do nich, mám jich jen 8 :rolling_eyes:
1. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
já jen lituju, že jsme si nedali větší okna, máme tady tmu :angry:

Jiři, ale z toho co budeš zítra dělat, by mi ruce upadly :sweat_smile:
1. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
já okna sfrknu kolem 10.12 dám nové záclonky a bude
1. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
k večeři budu mít chleba s rajčátkem a pepřem, od oběda mě bolel žaludek, tak snad už bude dobrý :sweat_smile:
1. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
mňam to je dobrá veča renatko :dizzy_face:
1. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
Luci to budeš mít krásné s novýma záclonama, já je sfouknu s malováním, které mělo být tento víkend, ale zase to nevypadá, v pátek Jirka zabíjí a přijede jeho švestra :wink:
1. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
Luci, konečně trochu lehčí :grinning: ale jinak jsem k večeři dělala kuřecí prsíčka na zelenině s kuskusem a okurkový salát, dneska prostě zdravě :grinning: já to teda nejedla, protože mi nebylo dobře, tak zbylo zítra k obědu, aspoň nemusím nic vymýšlet :grinning:
1. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
jo okurkový jsem dělala ted na zítra teda tzaziky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no mám jen 2 do ložnice a do kuchyně do obýváku operu stávající, neb gojgy večer při kaši ráda pšikne a to je pak fakt všude :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
já mám v pokojíčku zase čokoládové záclony, Kuba se činil a je to i na zdi :grinning:
1. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
no a Anička měla přilepené lízátko v posteli, taky Kubíček, kdo jiný, že :grinning:
1. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
teda to jsou mi věci na toi se musím psychicky připravit
1. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
Luci připravuj se :grinning: já taky byla číslo a vymalovala čerstvě vymalovanou zeď, ale takovým tím fuj z plenky :sweat_smile:
1. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
Reni ty jsi číslo :grinning:
1. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
Marti no, podařilo se, ale už to nedělám :grinning:
1. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
bag bag renatka :grinning: :grinning: :grinning:
co včíl, honí mě mlsná, ale krutá :confused:
Reni upekla jsem Margot řezi v 17,00 a je už pryč. Na snídani nezbyde
1. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
Marti nedráždi :angry: :sweat_smile:

Luci sakra bag :fearful:
1. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.