• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
já nedráždím já jím :grinning:
A ještě babi dneska přinesla zavináče a dělala jsem salát hami nami
1. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz
stáhnout zavináče s kůže pokrájet na kostky a přidat zelí v něm a zakysanou smetanu a majonézu a je super
1. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
tak to věřím, ale já bych to mohla i s tou kůží, jsem jsem na kůže :grinning:
1. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
našla jsem si sušenky :grinning:
1. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
dobrý večír babule,

teda nedělejte chuťě, já mám hlad, že okusuju písmenka na klávesnici :sweat_smile:

A okna mě taky teprve čekají, budu je měnit snad příští týden, tak pak vydrbat a nachystat na Vánoce i s Vánoční výzdobou aby to tady trošku vypadalo a Terinka má koupenou i novou záclonu do nového pokojíčku :dizzy_face: :dizzy_face: je úžasná
1. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
Babička stahuje všechno, ale při její asistenci jsem to musela stáhnout. Jinak by tak kůže zůstala, kdyby neastitovala :sweat_smile:
1. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
tý jo, já snad půjdu do tý lednice ještě něco najít :sweat_smile: :sweat_smile:
1. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
zapí to
1. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
to nepomáhá, voda není jídlo :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
Já dneska taky nepomohla usínajícímu žaludku. Ale snažím se ted hodně pít
1. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
já žeru dámy a hans taky dělá staeka vepřového...nesmíme čumět na Ano šéfe...no
1. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz
cholky jdu chrápat čauec zítra
1. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
Hoj dámy! Že by dnes první? :confused: Se jdu nahlásit. Jsem včera volala svému zubaři, že bych se chtěla objednat na preventivní prohlídku a on na mě vybafl, ať přijdu dnes :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Na to jsem teda nebyla psychicky připravená a ještě teď to rozcházím, nehledě na to, že mám jeden zub citlivý, takže počítám s kazem :frowning2: :cry: :cry: No nic, jdu se umýti a chystati. Tak se mějte krásně a nezlobte, jo? :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
Lucidku - ahojky - držím palečky ať to dobře dopadne a moc to nebolí jestli je tam kazisko :wink: ale aspoň bude zoubek spravenej a nebude už zlobit. Za tu chvilku bolesti to stojí :dizzy_face:
2. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
Luci, teda steak, to bych si dala :dizzy_face: já za chvilku frčím k našim, zítra jedem se segrou do města a koupíme mamči stříbrnou sadu šperků :slight_smile: k narozkám, ona je zimní typ a nosí zlato, tak jí chceme koupit stříbro, aby viděla, že jí sluší :wink:
2. pro 2009 v 09:01  • Odpověz
Ježíš Lucidku tak to taky držím palec, já se taky musím objednat, furt to odkládám a zase to dopadne tak, že mi vytahají nervy, no jsem blbá, ale mě se tam tak nechce, radši na gyndu, než tam :sweat_smile:
2. pro 2009 v 09:03  • Odpověz
no ale na gyndě jsem taky rok a půl nebyla :sweat_smile:
2. pro 2009 v 09:04  • Odpověz
REni takže jedno lepší než druhé. Ale v gyndě mám taky resty :unamused: ale zvládnu to ještě před Vánocema ať mám klid
2. pro 2009 v 09:08  • Odpověz
Hoja babuchy!
Lucidku držíme palečky, ať to nebolí :wink:
Reni pak ji fotni, co jste vybrali! :wink:
2. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
Holky, díky. U něho to nebolí, páč mi pichne injekci a ani to pichnutí nebolí, páč to předtím lokálně umrtví. Ale je neskutečně drahý, ale moje zuby za to stojí.

Jo a dnes právě rodím, za hodinu a 6 minut bude Ančíčka venku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
Jééé Lucidku tak to gratuluju! A Aničce posíláme pusinu! :dizzy_face:
2. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
Danuško, moc děkujeme, pusinku předám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: No nic, jdu se chystat k tomu zubákovi. Tak zatím páááá.
2. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
Teda mě dnes bolí zase držka! :confounded: Dala mi tam ten nejsilnější drát, kterej je a prý to pocítím! NO nekecala :rolling_eyes: . Ach jo.... ale tohle je už vážně naposled :slight_smile:
2. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
Lucidku - gratulace obrovská :dizzy_face: :dizzy_face: a u zubáka se drž :wink:

Dančo vydrž - budeš už brzo odměněna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz
hojte ženský Danuš fujtajbl boroku soucítím s tebou....už by ti to mohli vytáhnout ne?
Luci
já taky každý měsíc rodím :grinning: krása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2009 v 17:09  • Odpověz
autor
Ahojky jen se hlásím ve chvilce volna :slight_smile: jsou reklamy, tak si užívám klidu :grinning: Je tu klídek a pohodička :dizzy_face: Snad se máte dobře a my zítra nebo v pátek už pojedeme domů, tak se pak ohlásím :wink: zatím pa berušky :dizzy_face:
2. pro 2009 v 17:40  • Odpověz
achoj cholky :wink:

jsem totál off, já blbec skoro celý den nepila a teď jsem jak přejetá parním válcem, měla jsem jen dva kávy :confused: což ještě odvodňuje. Bohužel se mi to stává často a jestli s tím něco neudělám, tak na to dojedu.
Bolí mě celý člověk, jak to zavodním, tak se to spraví, ale dýl to trvá, jedno napití na to nestačí :fearful:

Děti pojedli a číhají na pohádky, já relaxuju tady a chce se mi děsně spát :sweat_smile:
2. pro 2009 v 17:40  • Odpověz
renatko holt ty si musíš postavit flašku s pitím na oči, nedá se svítit trpí ti ledviny bobe....tož pij :slight_smile:
hoja marky to je fajn relax že?
2. pro 2009 v 17:43  • Odpověz
Luci to musím, jsem blbá :angry:

Nazdárek Marky, ty máš ale dovolenou :grinning:
2. pro 2009 v 17:58  • Odpověz
Jo holky a musím se pochlubit, kamoška mi dneska dala růžičku, už k narozkám a ty mám až za 4 dny a babička Jirkova nevlastní mi dala bombošku :grinning:
2. pro 2009 v 18:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.