• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
renat tak já tě budu prudit, hele udělej to co dělám já...ráno chystám gojgy pití na celý den...flašku čajík a pak si to hlídám, ty asi musíš taky vyštrachat někde petku a holt se nutit no
2. pro 2009 v 18:01  • Odpověz
musím si na to hlavně myslet :wink: potřebovala bych si pití přivázat na krk :grinning:
2. pro 2009 v 18:10  • Odpověz
anebo ale s 1,5l petkou se ti odrovná krk
2. pro 2009 v 18:24  • Odpověz
a nebo se na ní někde oběsím :grinning: to je fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes: už mám v sobě asi litřík a cítím se kapku líp :wink:

teď by to chtělo, aby mi někdo udělal baštu :dizzy_face:
2. pro 2009 v 18:30  • Odpověz
Reni - taky jsem toho moc nevypila, jdu to napravit.

A kdybych náhodou za 4 dny zapomněla tak všecičko nej nej k Tvým jmeninám a sladkou hubinku posíláme
2. pro 2009 v 18:35  • Odpověz
Simi renat má svátek říjen myslím 13..... :sweat_smile:
2. pro 2009 v 19:04  • Odpověz
já myslela narozeniny, asi jsem to popletla :sweat_smile: ale snad mi Renča rozumí
2. pro 2009 v 19:05  • Odpověz
jo narozky ty má 6.12 tos trefila správně :grinning:
2. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
HOLKY GOJGY JE NAPROSTO FASCINOVÁNA KARTÁČEM NA VLASY
dneska jsem jí kouúila dětský kartáč, na to její páčo a jakmile jsem ji tím učesala vzala mi ho a od té doby ho drží, nedutá je tam ticho jako při písemne a ta čavera nespí furt se ho prohlíží, chtěla jsem jí ho vzít, ale narazila jsem na tvrdý odpor :grinning:
2. pro 2009 v 19:24  • Odpověz
Luci - no tak to bude rozená kadeřnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
simí fákt kdybys viděla ten její fascinovaný výraz a nepustí čavera jedna :grinning:
2. pro 2009 v 19:40  • Odpověz
to musí být čupprrrrrrrrrrrrrrrr :grinning: :grinning: škoda že to nevidím, bych se od srdce zasmála :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
Luci, taková super hračka :grinning: vánoce máš vyřešené, kup jí celou sadu kartáčů a hřebenů a máš klid :wink:

Simi, děkuji :grinning: :dizzy_face:

Luci, já jen žasnu nad tvou pamětí :astonished: :dizzy_face:
2. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
renat ty si hototvá kadeřnice :wink: kubíkovi sluší
fakt vám jí fotnu zítrsa zas jí to dám :wink:
2. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
tak konečně to všechno spinká :grinning:
2. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
Reni ty se máš, Adýsovi se nějak nechce a navíc se teď zlil pitím, tak jsme převlíkali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
Marky :grinning: já se sama divím, Kuba spal po obědě přes 3 hodiny, načež jsem ho musela budit a moc se mu teda vstávat nechtělo :wink:

Ale Adýsek je tam spokojený, že jo?! :wink:
2. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
My dali po obědě 2,5 :grinning: takže se nedivím, že se mlaďasovi nechce :grinning: Adýs je tu ve svým živlu, furt se mu někdo věnuje...asi se doma zblázním :astonished: :grinning:
2. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
No nič, kočičky, jdu si fňuknout. Tak jsem měla v 5tce nahoře megakaz (je tam totiž už od roku 2006, kdy mi dělali snímeček rentgenový, ale jaksi ho neopravili :angry: :angry: :angry: ). No už je zaplácnutý, ale stálo mě to 1630 kačí :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tož mám dárek ke svátku :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Jdu to zaspat, tak se mějte pěkně. Pá
2. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
Tý jo Luci, takových peněz!!! :astonished: Ale ať nebolí :wink: dobrou :slight_smile:
2. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
Lucidko, tak to je au au i na prašule :sweat_smile:

Já jdu hají k televizi, jsem unavinkaná :wink:
2. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
dobré ránko, tak já hloupá šla spát v 1 v noci a malý díky měsíčku vstává v 6, ale zatím se cítím ok :grinning: takže se obleču, namaluju si obličej, odvedu Aničku do školky, Kubu k našim a jdeme se segrou kupovat stříbrný šperk :wink:
3. pro 2009 v 06:55  • Odpověz
dobre ranko kocky....ako sa mate?
3. pro 2009 v 07:35  •  2 děti  • Odpověz
dobré ráno...renat ty jsi dílo...
gojgy dneska dělala striptýz....aj plína letěla..... :grinning:
jdu na noční ale spala jsem do 5 kdy se mladá rohodla, že spát se jako nebude

Evi ahoj jakpak se máte?tývado nekecej že jsi těhu a mlej má rok????ježiš to je fičák
3. pro 2009 v 07:39  • Odpověz
luci ahojky, mame sa super a tehu sme planovali takze sa velmi tesime....a co vy? vy este neplanujete?
3. pro 2009 v 07:43  •  2 děti  • Odpověz
Evi plánujemem, ale je nepřáznivá situace, manžel je bez práce,m takže já pracuju v nemocnici na polný úvazek a manžel má na sebe rodičák...ale tak 2-3roky a chceme druhé, úplně ti těhu závidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2009 v 07:45  • Odpověz
luci ja tiez pracujem, ale doma som zivnostnik
3. pro 2009 v 07:47  •  2 děti  • Odpověz
jo ták to máš fajn...aleobčas když musíš a jsi hyn tak to je taky záhul co......
3. pro 2009 v 07:50  • Odpověz
luci da sa to, ja som sama sebe panom takze ked sa mi chce pracujem a ked nie tak nie a okrem toho este peciem torty a kolace na zakazku, kedze je Adamko take dobre dietatko a je dost samostatny tak sa to da stihat
3. pro 2009 v 07:52  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.