• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Dobré ránko,

Evitko - gratuluju moc k druhému těhulkování. Ať je vše bez problémů. A v srpnu se dočkáš druhého krásného drobečka :dizzy_face: :dizzy_face:
3. pro 2009 v 08:13  • Odpověz
zolik dakujem....ak to dobre pojde tak budem mat super darcek k narodeninam, lebo aj ja som srpnova :grinning:
3. pro 2009 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz
Evi to je fajn, u nás to nejde :grinning: Sára je čertík
3. pro 2009 v 08:33  • Odpověz
Simií ahoj
jo renatko, doufám, že ses napila :wink:
3. pro 2009 v 08:40  • Odpověz
Tak to já bych taky nestíhala jsem ráda, že s ní obstarám úklid a vaření, je to taky zlobidlo :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 08:40  • Odpověz
asi tak dopiju cafito a jdu luxovat
3. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
Bré ráno!
No to zase byla noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nesnáším úplněk! :angry: Adámek se o půl 1 vzbudil a plakal a plakal.... tak jsem si ho snad po 100 letech vzala do postele a on tam kupodivu usnul! Spal tam s náma až do rána..... Jenže problém je, že na mě úplněk funguje opačně, spím jako poleno! Romča říkal, že ho vnoci sbíral spátky do postele, že sjel dolů :sweat_smile: , já o tom aani nevím :zipper_mouth: :sweat_smile: . Ani neplakal. Tak mám zase na měsíc kid..... :wink:

Evi obrovská gratulace k těhulkování, ať jde vše tak, jak má!!! :dizzy_face: I já jsme srpnová, tak třeba to výjde i na moje narozky :wink:
Reni pak se pochlub, co jste pořídili :wink:
3. pro 2009 v 09:01  • Odpověz
no tak u nás noc luxus - jo jo úplněk :dizzy_face: :dizzy_face: ten mi rádi. Spíme obě jak nemluvňata :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
danda dakujem a kedy presne si? ja 2.8.
3. pro 2009 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahojky, u nás noc napikaču :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malej se od 3 furt vrtěl, fakt jsem fresh :stuck_out_tongue_closed_eyes: navíc byla nechutná zima...tady když je zima, tak je fakt zima a babička navíc šetří na topení, čili kolem půlnoci vyhasne kotel a zatopila až kolem 7ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdybysme spali, tak mi to neva, ale že jsem byla pořád vzhůru, tak nic moc :confounded: no dneska už domů a užiju si ústředního topení, který jede celou noc :grinning:

No skončili reklamy, tak jdu bavit dítko...zatím pa a nahlásím se z domova :slight_smile:
3. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
Evi 17. :wink:
3. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahojky Marky! Vím o čem mluvíš! Taky máme topení na pevná paliva a když to chlapi zapomenout pak přepnout na plyn, tak ráno to je pak mazec :wink:
3. pro 2009 v 09:53  • Odpověz
tak gojgy šla dřív nynat vzhůedem k budíčku v 5
3. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
tak jsem z5 :wink:

holky, šperky nakoupeny, jen teda je má segra, takže teda nevím, ale mrknu na netu, jestli na ně nenarazím :wink: padly nám hned do oka, byli jsme v 5 stříbrnicvích a nic :angry: tak nás čekalo poslední, potkali jsme tam dceru od sousedky :grinning: ta tam prodávala a ptá se, co by jste chtěli, já přišla k pultu a říkám, my jsme chtěli , padl mi zrak na sadu naušnic a přívěsku a říkám, toto by jsme chtěli :grinning: a bylo vybráno, ještě to měli i v akci :grinning: takže celá sada i s řetízkem vyšla na 600kč :wink:

u nás se otevřel nový obchůdek, květinářství, holky, co ona tam má za krásy :dizzy_face: já z toho umírala :dizzy_face: ale jela jsem už z města, tak není peníz, jen na účtu a karty samo nebere :grinning: tak jsem zakoupila jen svíčky a budu tvořit svícen :wink:
3. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz
Luci, dobře že jsi připoměla, ještě jsem dneska nepila :pensive:
3. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz
Evitko, moc ti gratuluji k těhulkování :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz
Reni zkus nafotit a nebo najít odkaz, jsme zvědavky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já stříbro miluju :dizzy_face: :dizzy_face:

a s tou Mary - v poho snad se ozvou :wink:
3. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
čau babuchy renat super kup :wink:
došly jsme z venku je tam kosinec namrzlec tfuj..ale gojgy byla v teplíčku jen nmos jak pimpulák má
dám sprchu a letím do rachoty ráno zasek plavčo pak spát a odpo jdem na řeckého mikuláše večer jdu pařit a v sobotu jsme s jiřou domluvene na mikulase u segry v cukrošce....takže hard víkoš
3. pro 2009 v 16:53  • Odpověz
bože Luci, ty se nalítáš, to ani spát nepůjdeš :confused:

jak vypadá řecký Mikuláš? :confused: :slight_smile:
3. pro 2009 v 18:30  • Odpověz
autor
Ahojky, jsme doma :slight_smile: Pokusím se nakouknout až malej padne, i když jelikož mi usnul na 10minut v autě :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to bude bůh ví kdy :slight_smile: Pak dodám i nové fotečky :slight_smile:
3. pro 2009 v 19:10  • Odpověz
Teda LUci, ty máš víkoš sakra nabitej :dizzy_face: :dizzy_face: ale až na rachotu, samé příjemné věci :dizzy_face: :dizzy_face: tak si to moc užij :wink:

Marky - vítej zpět doma a na fotečky se těšíme :dizzy_face: :dizzy_face:

Já teď uložila malou, chuděrka měla dneska zas leteckej den, slítla mi na roh dveří a rozsekla si čelo, má tam pěknou modřinu dlouhou asi 1,5 cm a docela rozseklé, no vypadá to jak otvor na kasičku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: bobinka moje malá, maminka foukala co to šlo
3. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
Simi děkuju :slight_smile: Doma je hned dobře :slight_smile: Malej mě pustí i za dveře :grinning: u našich jsem nemohla nikam a nejlíp, když šli s náma i všechny babičky a děda :grinning: Právě jsme si objednali pizzu, nic tu nejni, tak si dáme do nosu :slight_smile:

Jinak malej měl leteckej den v sobotu u našich, i když bez krve, tak na všech fotkách má moncla :sweat_smile: dal si o stůl do obočí...hrča jak blázen a boule ještě větší...druhej den menší oko a obří modřina :sweat_smile: Byla zábava :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
:wink: hojte
renat jak vypadá řeckej mikulajda nevim, to zjistím, a pospím ráni asi 2h a pak po :wink:
abych bya fresh
3. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz
achoj spíte co?
4. pro 2009 v 01:00  • Odpověz
No nazdar, tak co je tady? :astonished:

nikde nikdo, to jsou mi moresy :angry:

teda, ty dětičky mají letecké dny, to je síla, u nás zatím dobrý, ale jak říkám, zatím :wink: Právě jsme přišli od našich a z obchodu, tatínek řezničí u dědy, já uklidím, upeču buchtu a budu čekat, jestli se na nás dostane ovárek :grinning:

Jo Dani, úplně jsem ti zapoměla říct, že penízky přišly :wink: děkuji :wink:

Teď jsem pár dní odpočívala od háčkování, ale vrhnu se na Marťu a Lucidku, další vlna už ke mě putuje, oblíbila jsem si jeden druh a ta je fakt úžasná :dizzy_face: takže, už aby tu byla :grinning:
4. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
Jdu na to zlatečka :wink:

Luci a ty se pořádně vyspi :slight_smile: já spala zase jen 5 hodin, už asi 4 den a asi se to na mě začíná podepisovat :sweat_smile: po ránu mě bolí děsně svaly, než se rozhýbu a záda furt, ale to mám z toho, že spím obložená dětma, musím s tím něco udělat :confused:
4. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
Hoja hoja!
Teda dítka jsou opravdu mrštná a velice rychlá :unamused: :wink:
Reni díky za zprávu :wink:
Obídek se dělá, kluci chrní.... dnes jsdu fakt spát brzy! Slibuju.... Reni jsem na tom obdobně :wink: , poslední dobou chodím spát po půlnoci :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musím to zase trocha dohnat...
4. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz
no Dani taky tak, jsem grogy :sweat_smile: teď budeme dělat s Aničkou medvídky, jsou super, už jsme udělali 4 a dali našim a paní učitelce :grinning:

taky zkuste :wink: http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=2378
4. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz
no, ale teď si dám cafo, furt čekám, že mi Jirka přinese maso, slíbil to :astonished: a maso nikde a já hlady šilhám :angry: asi si udělám hranolky, nebo sežeru tu klávesnici :grinning:
4. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
bré poledne...dneska jsme nešly na plavčo přišla jsem zbitá jak pes...takže mi propadla lekce no cono.....
gojgy právě usla a já dělám obídek pak půjdem ven, na řeckého Mikuláše a sem zvědavka vám pak sem stáhnu fotos
4. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.