• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
tak bacha Dani, ať si ty zuby pro změnu nevyražíš :wink: to bude asi suma :confused: a před vánoce :astonished:

Luci, ale ty máš hezké zoubky :wink:
4. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
No to asi bude.
V ledenu mě čeká jěště doplatek 5200,- za nasazovačky na noc a 800 tam mám dluh z minule.... Za dráty a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz
týjo tak to pak napiš koli...to bude mastné zubáci jsou fakt za vodou
Luci před 3 rokama byl rozpočet na 35000, typuju to tak na 40 000
renat no srovnat by to chtělo :grinning: a co narobím hafo peněz to stojí a musela bych jít sekat jednu 8 ta mi leží v čelisti a pak trhat dvě...tak to asi vlasy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
jsou vyřehtaní... proto Adík bude zubařem :grinning: :wink: :grinning:
4. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
obídek mám hotov :dizzy_face:
4. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
Já jsem nažraná jak prasátko¨
Reni nech si chutnat
já si jdu uvařit cafíto :wink:
4. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
no, taky to vidím na zubní ordinaci tady v dědině, myslím, že by se Anička i Kuba uživili :grinning:
4. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
jo zubařina je kšeft
4. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
Luci, mě by se taky srovnání hodilo, ani jak říkáš, není peniz :sweat_smile:

Dani díky, po jídle si dám taky cafo :wink:
4. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
tývado to je jako dovča v řecku all in exclusive na 10 dní :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
a ještě je to příjemnější :grinning:
4. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
Luci to jo.... ale kdyby jsi viděla můj chrup před a po, tak by jsi taky usoudila, že to za to stálo :wink: :sunglasses:
4. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
jj fanuš mě by ta rovnací kůra bodla takejc
4. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
jako jsem na to sundání strašně zvědavá.... říkala mi, že bude radosta se na mlje zuby koukat, že mám pěkný tvar i barvu. tak hořím nedočkavostí :dizzy_face:
Luci ty máš pěkný zuby! :wink:
4. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
aaa něco se mi vedle hýbe, asi bude stávačka :slight_smile:
4. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
no fanuš nemám, jako ve 12 ti jsme nosila rovnátka ale ty mi než tlačili zuby dozady předsouvaly spodní čelit takže brutál bolest držky a ještě piča doktor, nemyslím že bych měla spodní čelist natolik vzadu, že by bylo třeba ji sunout dopředu takže já to jakože už vzdala
4. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
Jo jo zuby jsou svinstvo....
4. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
Nevíte kam se zase poděla Simírek? :confused:
4. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
to radši rodit co?
gohgy usla až kolem půl 1 až dojde hany chci se jít podívat na tretky, potřebuju něco na krk k ohozu dnešnímu
4. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
Luci a kam vyrážíš? hodit kyčlí? :grinning:
4. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jo fanuš hodit kloubem máme Mikulášskou i z práce...pronás zadáčo vše...včetně programu to bud epajada :grinning:
nevim kde je Simča
4. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz
tak gojgy po sváče a kolem 4 razíme na mikulajdu už jsem se jakž takž dala dokupy, pak se jen dokreslim a obleču já se babuchy tááák těšim :dizzy_face: :dizzy_face:
4. pro 2009 v 15:12  • Odpověz
brrr, jsem zmrzlá jak sobolí bobek :confounded: to je tím nevyspáním, ale už jsem si uvařila groga :grinning:
4. pro 2009 v 16:54  • Odpověz
no to je účast :sweat_smile: kde je Jířa? Markétka mi ráno psala sms, ale nebylo tam nic o neúčasti, tož kde jste?????
4. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
Reni :grinning: Moje neúčast je omluvena dlouhým spánkem a zabavováním dítěte :grinning: :grinning: Teď jen nakukuju :slight_smile:
4. pro 2009 v 19:16  • Odpověz
ahojky holky hlásím se po dlouhé době,.. byla jsem vyřízená z okne, děti měli tedka mikuldu u babi, tak jsou celí dojmů,ale já jela od mamky a přes mlhu jsem viděla na 2 metry před sebe, fakt jsem jela 20km/h což je co říct páč já jsem tak trochu pirát... no ale i mě lepilo.. :confounded:
Luci zítřek platí ve 15 u segry? JO?
Reniku díky za odpověd na balíček, poštu zítra dopo asi nestíhám,ale v pondělí to už stihnu..teda snad, mám jít na pohovor poradce konzultant - teda říkají tomu osobní schůzka, na základě životopisu :grinning: tak uvidíme.. prý možné i pro maminky na md.. tak nevícm co z toho vyleze.. :wink:
jsem u unavená, kluc iuž jsou v postelích a já si jdu najít něco na jídlo a asi půjdu spát, teda vlastně musím hodit ještě tu našíi špínu do pračky, už chodíme jako čuanta no jo já se 3 dny neučastnial chodu domácnosti :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 20:20  •  3 děti  • Odpověz
Dneska jsem si pročítala jednu diskuzi a vytočila je tam docela do nepříčetnosti tahle paní z ústí na orlicí :grinning: http://bokul.wz.cz až jsem se docela nasmála, jak to některé ženské prožívají :grinning:

jo a vytuhla jsem s dětma, teď jsem se vzbudila :grinning:
4. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz
dobré ráno kočičky :wink:

dneska noc úžasná, spali jsme do půl osmé, teď jsou děti po snídani, měli krupicovou kaši a půjdou k našim, my měli malovat, ale Jirka má ještě práci u tchána po té zabíjačce, tak to padá, já bych i sama vymalovala, vždycky jsme to dělala, ale s tím rozřízlým břichem nemůžu stěhovat nábytek a taky mě ta jizva táhne a asi bych nezvládla strop :wink:
5. pro 2009 v 08:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.