• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
kočičky neblbněte, já jsem tu jen teď :sweat_smile: přes den nebude čas a večer jdeme na Mikuláše, pak možná až děti usnou :wink:
5. pro 2009 v 08:39  • Odpověz
tak nic, jdu obléct děti a vyrazíme, ahoj kočičky :wink:
5. pro 2009 v 08:49  • Odpověz
Nazdar babuchy,

Reni tak to jsme se minuly, škoda. No nic stejně za chvilku vyrážíme na nákup ať máme co na obídek - budou kuřecí nudlčky ve smet. omáčce se špenátem a k tomu bramborové noky. Mňam to je žrádýlko :dizzy_face: :grinning: :grinning:

No a včera jsem měla Ačko, byla jsem s kamarádkou z bývalé práce prolítat Parbubky a pokupit nějaké Vánoční maličkosti, ale spíš to bylo o pokecu, zašly jsme si na obídek a bylo to moc fajn :dizzy_face: :dizzy_face:

a co tady, něco nového?
5. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: I my jsme vzhůru :slight_smile: spát jsme šli o půlnoci a vstávando v 9 tak to jde :grinning: K obědu dneska máme ptáčky...přivezla jsem je od babičky, tak jen uvařit rýži a oběd je hotový :dizzy_face: :grinning:

Dneska bysme měli jet nakupovat, dostala jsem od babiček peníze, abych koupila Adýmu něco k vánocům, že si netroufají vymýšlet, co koupit, takže to za ně nakoupím a bude. Já představu mám, tak tím líp :slight_smile:

Simi super, že sis to tak užila :wink:

Rreni škoda, že jsme se nestihly, ale my ještě spali :sweat_smile: snad se večer zadaří i když já si plánuju pěkný manželský večer :dizzy_face: :wink: :grinning:
5. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
5. pro 2009 v 10:16 • marafara
achoj
mě ták bolí nohy já měla štekle a pařila jsme do tří do rána....a dom jsme šla pěšo...kdybyste vidělymoje nohy :grinning:
jinak řecký mikulajda byl tosamé co český akurát se říkaly řecké básničky aták, fotky mám a večer stáhnu a dodám, dneska jdeme s Jířou na Milukáše2 tak to pak najkednou přidám
5. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz
ahoj brouci byli jsme v poslkém těšíně, zamilovala jsem si kachlíky holky jsou naprosto luxusní
hodím vám sem odkaz at se kouknete..
jinak dovařuju na rychlo rizoto a těšíms e až půjdou děti spát páč musím poklicit nebo čekáme návstevu a pak s luci na mikuldu, jenom se nemůžu zdržovt bo tu bude ta návstěva..snad to nebude vadit Luci?

tady je jinak odkaz

http://www.dlazby-obklady.com/katalog/koupelny/ceramica-paradyz/bambus-bambo
5. pro 2009 ve 12:29  •  3 děti  • Odpověz
jiřiv poho my taky tam a šup dom :slight_smile:
jdu pomrknout kachle
5. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz
jiřo ty vado to je šupááá tohle je moje krevní skupina taková teploučká koupelna, luxus no :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
takj jsme zpět pro mrsklost předčasý odchod, tak Jířa s klukánkama ostala dýl, po cestě jsme ztratili rukavici, a potklali Mikulajdu s čertem na koních jdu stahovat fotos :wink:
5. pro 2009 v 17:20  • Odpověz
Jiří - kachličky vypadají krásně, opravdu taková jemnňounká teplá barvička :dizzy_face: :dizzy_face:

I my jsme byli teď odpolko na náměstí a okoukli všechny mikuldy a čerty, ale je tam kosa, jsem ráda, že jsem doma.

Luci - paráda, to musela být pařba, ale užila sis ne matko? :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
autor
Ahojky...tak my nakonec byli celý den doma :slight_smile: spali a váleli se. Venku zima blééé...teď jsem jen skočila pro chleba a jinak hezky zalezlí :slight_smile:
5. pro 2009 v 17:41  • Odpověz
Teda Marky vy si užíváte, vstávačka o půl deváté celej den válendo, to by se mi taky líbilo,

jdu si dát s manžou čajík, jsme z venku pěkně zmrzlí a zase nakouknu :dizzy_face: :dizzy_face:
5. pro 2009 v 17:45  • Odpověz
autor
No jo Simi, ale spát půjdeme zase pozdě :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. pro 2009 v 17:45  • Odpověz
Simií jo..i když...no to je na dlouhé povídání..ale bylo fajn vypadnout :slight_smile:
čus Marky a co mikulajda došel k vám?
5. pro 2009 v 17:58  • Odpověz
autor
Luci nedošel, nemyslím si, že by na to už byl čas :wink: na to si klidně může ještě rok počkat :slight_smile:
5. pro 2009 v 18:08  • Odpověz
My si taky MIkuláše nezvali, ale přišel jedna krásná MIkulášká punčocha z podměsta od Diblíků :grinning: :grinning: tak už jsme mu dali trošku nafrak :grinning: :grinning:
5. pro 2009 v 18:12  • Odpověz
já se bála, že Sára bude řvát u četrů, ale ona normálně šla k nim do náruče, tančilo se zpívalo, taková diskoška a Sáruš byla ve svém živlu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. pro 2009 v 18:14  • Odpověz
autor
Možná příští rok už půjdeme někam za čertama, ale letos ještě nee :slight_smile:

Simi jen se nedejte :grinning: :grinning:
autor
Luci no a na tohle Adýs právě moc není, takže jsem to ani nezkoušela :slight_smile:
Naše mladá říkala večer na náměstí čertům jéééééééééééééé Nanynky, a do toho blekotala :dizzy_face: :grinning: :grinning: byla to srnada
autor
Simi :grinning: :grinning: A už mi odpovíš :sweat_smile: :wink:

Luci a ukaž ty fotečky :wink:
5. pro 2009 v 18:15  • Odpověz
Simií nanynky? jo? tak se jmenuje náš rafan,
Marky sáruša je tanečnice,m ty její kreace jsou jedna básň
5. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
autor
Luci to Adýs taky trsá jako blázen, když hrajou písničky, ale pořád nijak extra nemiluje hafec lidí kolem sebe, takže max nějaká uzavřená menší společnost, jinak by si to ani neužil
5. pro 2009 v 18:17  • Odpověz
zdarec kočičky, i my jsme doma, Kuba se pročůral a já jak ho tahala, tak mi asi upadne ruka :grinning: máme hromadu sladkostí, Anička 2 pyžamka, Kuba 1 pyžamko, balonků asi 10, píšťalky, perníčky a ovoce :grinning:
5. pro 2009 v 18:18  • Odpověz
Luci ona panenkám ´říká Nanynky, tak nevím, ale asi se jí čerti tuze líbily :grinning: :grinning:

Terka trsá pořád, od té doby, co se vyškrábala kolem nábytku. I v tuhle chvíli není jinak, zase trsá :grinning: :grinning:
5. pro 2009 v 18:19  • Odpověz
Reni ahojky :grinning: :grinning: :grinning: a Kubík se pročůral radostí nebo strachem? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 v 18:20  • Odpověz
autor
Aďulka je taky tanečník :dizzy_face: :grinning: vždycky podřepne a jede :dizzy_face: :grinning: :grinning: je to nádhera :dizzy_face:

Reni tak to byl teda mikulajda :wink:
5. pro 2009 v 18:22  • Odpověz
Simi, já je vyzvedávala u babičky, protože jsem doma gruntovala a tak asi nebyl přebalený a protekl :sweat_smile: ale jinak možná i strachem, nechtěl ani k babičce, furt jsem ho musela nosit a teď mám v ruce křeč :grinning:

Kuba je taky tanečník, to by jsme mohli dát dohromady skupinu :grinning:
5. pro 2009 v 18:24  • Odpověz
autor
Ty jo....zapřáhneme děti a oni nám vydělají pár milionků :sweat_smile: :grinning:
5. pro 2009 v 18:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.