• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
holky a co teda upečete? Já chci udělat s Aničkou i perníčky, tak budu muset asi ty hned měkké, protože to už by nemuselo do vánoc změknout :grinning:
5. pro 2009 v 18:45  • Odpověz
autor
Mě peče babička a tchýně :slight_smile:
5. pro 2009 v 18:45  • Odpověz
autor
Jdu koupat dítko, nakouknu později :slight_smile:
5. pro 2009 v 18:46  • Odpověz
já budu koupat po večerníčku a pak půjdou hají, už aby to bylo :grinning: zatím vůbec nevypadají, že by chtěli spát :fearful:
5. pro 2009 v 18:49  • Odpověz
reni taky půjdu koupat po večernajzu
oni by mi to neodpustili,
jinak peču jenom 4-5 druhů, ale chci k tomu uděla ttu vánočku a a taky nějaké nepečené, Simi máme na příští víkend stejný program.. :grinning:
5. pro 2009 v 18:51  •  3 děti  • Odpověz
ale já to vidím asi po dopoledních ak půjde Ondrulín do školky, páč by mi chtěla hodně pomáhat a to už by se nenapeklo nic.. :grinning:
5. pro 2009 v 18:52  •  3 děti  • Odpověz
Jiři, já ani tolik druhů ne :grinning: udělám lincké pro Kubu, vanilkové rohlíčky, griliášové řezy a medové řezy a to je asi vše, nic jiného se u nás stejně nejí :wink:
5. pro 2009 v 18:52  • Odpověz
jo, já jen perníčky chci s Aničkou, ale stejně ji to bude bavit jen chviličku :grinning:
5. pro 2009 v 18:53  • Odpověz
musím ještě zatopit, vyhaslo mi v kamnech a tak musím i pro dřevo, tak děti půjdou spát asi až o půl osmé, kdyby jim to aspoň tak dlouho netrvalo, než zaspí :sweat_smile:
5. pro 2009 v 18:54  • Odpověz
no já to vidím na vanilkové rohlíčky, pak nějaké košíčky, pak novinku z receptu, pak bych chtěl auděšlat marokánky, a nějaké strojkové.. u nás se slepovačky moc nejí, jak asi je udělám ale ja to robota pak se to u nás stejnak nejí ale možná udělám dětem jedno testo a můžou si pak vykrajovat sami :grinning:
5. pro 2009 v 18:55  •  3 děti  • Odpověz
tak my pečem -linecké, pudinkové, kokosové kolečka,kakaové kolečka, vanilkové rohlíčky, plněné košíčky, a pak nepečené - rum. kuličky, čokoláda, úlky, a možná jsem ještě na něco zapomněla :sweat_smile: a vše ve velkém, ale pečem to s tchýňkou a všichni se na to pěkně sletí, takže to rychle mizí :grinning: :grinning: jsme kyseliny :grinning: :grinning:

a u nás bude koupat tatínek, je to jeho víkendový rituál :dizzy_face: :dizzy_face:
5. pro 2009 v 18:58  • Odpověz
no na kuličky jsem úplně zapoměla.. :grinning: to je hezké od tatínka :sweat_smile:
5. pro 2009 v 18:59  •  3 děti  • Odpověz
Simi to je moc hezké od tatínka, ten náš je u tchána, asi ve sklepě, po tom, co dělali zabíjačku a já musela vše absolvovat sama a už jsem celkem i nakrknutá :angry:
5. pro 2009 v 19:03  • Odpověz
Holky on to dělá rád, opravdu si chvilky s TErkou o víkendu užívá. Takže já od pátku do neděle nekoupu :dizzy_face: :dizzy_face: za to ale uklízím mnohem větší bordel v koupelce než když jsme sami :grinning: :grinning:
5. pro 2009 v 19:06  • Odpověz
LUci - krásné fotečky - Tobě to tam sekne :wink: a malá je teda fakt sluníčko :dizzy_face: :dizzy_face: krásný kudrnatý, ňuchňací :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
tak cosik jsme hodila do alba ajdu poslat jiře na mail foteny
5. pro 2009 v 19:08  • Odpověz
simiíděkuji, Sáruš to má jak paruku :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 v 19:11  • Odpověz
Luci, nádherné fotečky :dizzy_face: moc ti to sluší a gojgy je super, krásná kočička :dizzy_face:
5. pro 2009 v 19:11  • Odpověz
akorát furt ten dudyn no...od ledna chci dudyna jen na no..ale nevim nevim
5. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
Luci - nemá to jak paruku, je vidět ,že má být na co hrdá, to háro by mohl leckdo závidět :dizzy_face: :dizzy_face: a my dudlajdujem jenom na noc ale stále ve velkém :grinning: :grinning: a ne a ne ho sebrat. V momentě kdy hodí záda, tak mi řekne dudu dáme a hotovo :sweat_smile:
5. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
říká jen dudu dáme - a já mám hotovo :wink:
5. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
Renat děkuji
No uvidíme s tím dudynem :unamused:
5. pro 2009 v 19:17  • Odpověz
Dneska ženuška mého bratránka přijela s její segrou a děckama, 2 a půl roku jim je a odvzdali dudu čertovi :grinning:
5. pro 2009 v 19:19  • Odpověz
holky, ale můj bratránek měl goj, tak říkal dudynkovi, do 4 let a nezanechalo to na něm žádné následky, studuje druhou výšku a je výborný sportovec, profesionální, placený :grinning:
5. pro 2009 v 19:20  • Odpověz
no zkusim to přes den bez snad nám to půjde a až bude jakoby chápat, tak si přijde víla z porodnice pro dudynka pro nové miminko a šmiknem ho
5. pro 2009 v 19:20  • Odpověz
REni - ou je u nich bude dneska dlouuuuuuuuuhá noc :grinning: :grinning: a brát ho násilím nemá fakt smysl. :wink: Radši ať je to na dýl :slight_smile:
5. pro 2009 v 19:24  • Odpověz
Simi, taky myslím, že bude u nich dneska veselo :grinning:

u nás děti cucky nikdy nechtěli, tak je klídek :grinning:
5. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
REni - zlatá dítka. my jsme pořád Dudlajdy dudlajdovatý :grinning: :grinning:
5. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
no my už taky dudlík nemám asi 2.měsíc vůbec, protože nám starý dudlík vzala Kesinka do parády a tak jsem koupila nový a ten už nechutnal a byl klid :grinning: úplně ze dne na den,ale je fakt že mel nono už jenom na noc :confused:
5. pro 2009 v 19:29  •  3 děti  • Odpověz
Simi Kuba měl do dvou měsíců, pak nechtěl a od té doby neví co se s dudlem dělá, má ho mezi hračkama a sem tam ho hodí za škraň a kouše

ale víš co je prdel? Třeba bramborovou kaši mu dáš do pusy a on ji začne sát jako prso :grinning:
5. pro 2009 v 19:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.