• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
no tak to je zajímavé REni :grinning:
5. pro 2009 v 19:31  •  3 děti  • Odpověz
Reni - kubík hold bude savec :grinning: :grinning:
5. pro 2009 v 19:32  • Odpověz
Jiři, to je Kubík šikulka :wink: a už spinkají? U nás ještě ne, dneska to bude na dlouho, je tu furt chladno, čekám, až se nám to trochu vytopí, aby mi děti nepomrzli až je přinesu z vany, možná jim dneska jen umyju prcinky a ksichtíky a půjdu kopat do duchen :wink:
5. pro 2009 v 19:32  • Odpověz
Simi, jestli mu to zůstane, tak se to možná bude jednou nějaké dívčině moc líbit :grinning:
5. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
to mě napadlo jako první :grinning: :grinning: no hold bude po tatínkovi :grinning: :grinning:
5. pro 2009 v 19:35  • Odpověz
Renat to si bude muset pak na ni dát bramborovou kašu :grinning:
5. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
Luci, to asi jo :grinning:

holky, spravila jsem Aničce domeček, ještě to chce dodělávky, ale Anička je už teď spokojená :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3598484&vReferer=
5. pro 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
Dítko vykoupaný, už roztápím troubu a budou ochucený americký brambory s tatarkou :dizzy_face: občas to míváme místo brambůrek večer k telce :sweat_smile: :grinning: :grinning: Adýsek půjde spát, když to půjde dobře, tak kolem jedenáctý :stuck_out_tongue_closed_eyes: usnul ve 14:15 a spal dvě hodiny :unamused: takže to u nás bude na dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A dudana jsme měli taky jen asi jako Kubík od Renatky a teď ho taky máme jen na hraní :sweat_smile:
5. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
autor
Reni domeček super :wink:

Jak jsi stříhala Kubíka?? Potřebuju okudlat Adýho, ale furt nevím jak na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
Marky, strojkem :wink: ale on drží, viděl to na tatínkovi, jak ho stříhám, tak se taky nechá :grinning:
5. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
autor
Aha tak to on by nedržel :sweat_smile:
5. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
Když byla Anička malučká, tak jsem jí ofinku stříhala ve spaní :grinning:
5. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
jinak můžeš zkusit zajít k holiči, ale nevím, jak se mu to bude líbit :sweat_smile:
autor
Já s tím taky počítám vé spánku :sweat_smile:
autor
No urrčo se nebude líbit :sweat_smile:
5. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
Adámek má ale takové chmíříčko, že? Kuba má tvrdé vlasy, rozhodně silnější než Jirka a má to hodně husté, u něho to jinak než strojkem nejde, Adámka zvládneš i v tom spánku :wink: a nebo ho nechej na máničku :grinning:
5. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
Žádná mánička :grinning: :grinning: Musím to zkusit, až s ním jednou neusnu :sweat_smile: :grinning: Má jich dost, ale jemňoučký :slight_smile: A hlavně každej vlas jinak dlouhej :sweat_smile: takovej mišmaš :grinning:
5. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
tak já to jdu pohonit, ať mám klid a můžu si lehnout a čučet na telku, ani nevím, jestli tam dneska něco je :sweat_smile:
5. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
Taky nevím, co dneska dávají, ale jdu se věnovat rodince :slight_smile: nakouknu později :slight_smile:
5. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
taky se jdu nadlábnout a kounout na telku. i když ten program dneska nic moc :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
Reni - domeček pro panenky - je povedený, jsi teda šikovná maminka :dizzy_face: :dizzy_face:
5. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
tak já mám kluky už v posteli a jdu na účto.. musím zaúčtovat banku mám docela renonc,tak toho zkusím udělat co nejvíc :wink:

Marky asi jedině ve spaní stříhat,nebo já je stříhala i ve vaně jakoze jsem je česala a oni si většinou nevšimli že jsem šmikla :sweat_smile:
5. pro 2009 ve 20:10  •  3 děti  • Odpověz
autor
Jířo, on má snad radar, když vezmu nůžky :sweat_smile: ve vaně jsem to už zkoušela :grinning: Tak jedině v tom spánku, ale fakt až jednou neusnu s ním :grinning:

My koukáme na Coolu na auta a pak si budeme hrát a budu doufat, že Adý brzy padne :sweat_smile:
5. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz
NORMÁLNĚ TY DĚCKA JEŠTĚ NESPÍ :confused: Kubíkovi se nějak podařilo se svlíkat a dokáže se svlíknout úplně celý a byla jsem ho oblíkat už po 10té a to fakt nekecám.. síla.. moc se nedá účtovat když se furt odbíhá, tak jsem aspon něco udělala a pomalu asi půjdu spát, moje krční pátěř dostala si docela zabrat, páč mi od te doby co jsem myla ta okna ,brní levá půlka od krku k lopatce a ze předu taky.. to je mazec je to nepříjemné :sweat_smile:
5. pro 2009 ve 21:31  •  3 děti  • Odpověz
tak jsem tam byla po 11té a ted jsem na nej snad vyzrála, dala jsem mu bodyno a zapla ho přes katata..tak doufám že to zabere :rolling_eyes:
5. pro 2009 ve 21:39  •  3 děti  • Odpověz
tak u nás se chrní, Mikuláš už za okno naložil, tak mám hotovo :grinning:
5. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
mám zaplou Primu cool, je tam HRA, to se mi docela líbí, jen to bylo nedávno :sweat_smile:
5. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
Hoja ve spolek!
5. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
o čem to je Reni? jsem si to přepla :wink:
5. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jiři, símtě odpočívej, to brnění musí být hnus, asi sis skřípla nerva :sweat_smile:

a mě je těžko, sežrala jsem jitrnici :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a tatínek mi poslal fota z mikuldy, tak jsem se viděla a jsem bléééééééé, fuj, tlusťoch jebatý, no opravdu úžasná podívaná na mě :fearful:
5. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.