• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
a podobám se čím dál víc babičce :grinning:
5. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
jé vidíš Reni já jsem úplně zapoměla že děti nenamalovali obrázky a nedali e za okno no zkusím to uhrát nazítra. u nás je to tak že mikulda pak v noci obchízí když děti spí a bere si jejich přání a dává je Ježíškovi..no a celoui dobu ´jsem na to myslela.. :unamused:

čusky Dani :slight_smile:
5. pro 2009 ve 21:49  •  3 děti  • Odpověz
Dani zdarec, je to o tom, jak brácha zakoupí svému prachatému bratrovy netradiční dárek. Hru. Prostě všechno co se kolem něj děje je nainscenované, ale je to tak neskutečně opravdové, že je to přímo děsivé :wink:
5. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz
Reni na to pomůže leda masíž ale nejsou lidi :frowning2:
5. pro 2009 ve 21:50  •  3 děti  • Odpověz
ha tak bodyno zabralo :grinning:
5. pro 2009 ve 21:51  •  3 děti  • Odpověz
No tak to se od vás musím přiučit!!!
Tady chodí mikuláš a ptá se zda jsme byli hodní a podle toho dostanou děti buď kokina nebo uhlí! Od mé kamarádky dcera (6let) dostala uhlí a pěkně to obrčela, až jí ji bylo líto, pak jí dali ty kokina :grinning:
5. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
JIři šetři se :wink:
já dnes umyla všechny okna a vyprala záclony, povysávala... no jsme v celku spokojená, už mám i vánoční výzdobu! Jen nemůžu najít kam jsme loni schovala svíčky :angry: :grinning:
5. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
u nás se dává na okno beranice nebo čepice a ráno je tam buď plno sladkostí nebo uhlí :grinning: naši nám jednou dali uhlí a my vzali sáček, ve kterém bylo a pěkně jsme to vysypali na bílé prostěradlo v domění, že tam nějaké kokinko bude :grinning: tak od té doby to už neudělali :grinning:
5. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
Dani taky jsem dostali někdy uhlí ale pak jsme našli druhý balíček :grinning:
5. pro 2009 ve 21:53  •  3 děti  • Odpověz
ty jo Danu taky čikovná cholká :grinning: :sweat_smile:
5. pro 2009 ve 21:54  •  3 děti  • Odpověz
Reni :grinning: to museli mít radost :grinning:
5. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
Jiři s tím psaním pro Ježuchu je to hezké :dizzy_face: my už máme pryč dva dopisy pro ježíška :grinning: a ještě dva dala do schránky ve školce a taky si je Ježíšek odnesl :grinning:
5. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
mohu mít technický dotaz? Dostali jste nějakou ip poštu? :wink:
5. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
Jiři, to měli veeeelkou radost :grinning:

Dani vážně šikulka, já dneska stihla jen vygruntovat pokojíček, zítra chci obývák a tak budu pokračovat, co den, to jedna místnost :grinning:
5. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz
no a s Ježíškem se to dělalo, že se napsal dopis, ten se dal na balkon a pořád jsme chodili číhat, jetli tam je nebo ne a pak ti najednou zmizel ..... :grinning: :grinning: :grinning:
Dani dostali :grinning: a moc se nám líbila :grinning:
no jako i mě! :dizzy_face: ale čuměla jsem! Jen už sii to nestihla přečíst..... šla nynat :slight_smile:
5. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
já mám všechny dopisy pro ježíška schované i z minulého a předminulého roku a až Anička bude dospělá, tak jí je chci dát :slight_smile:
5. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
Já myslela Dani, že to víš osobně :wink:
5. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
každý to dělá jinak ale vzhledem k tomu že jse letos měli 4.krát mikuláše tak miu můžu říct , že si ho MIkulda vezme a on mi určitě uvěří..

ty brdo mám v plánu zítra taky skoknout na okna, a udělat tu výzdobu,máte typa na oběd?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2009 ve 21:58  •  3 děti  • Odpověz
jo jinak technicky taky mám IP :grinning: :dizzy_face:
5. pro 2009 ve 21:59  •  3 děti  • Odpověz
Ne ne Reni, dozvěděla jsem se to úplně sejně jako vy! :wink:
Jiři u nás je stále knedlo zelo :grinning:
5. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
Jiři, dám ti typa ala Danči nejoblíbenější jídlo, vepřo knedlo zelo :grinning: u nás budou asi řízečky a br. kaše, taky tu máme už hotový gulášek, ale nemám knedl, tak ho dám do mrazáku
5. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
no já když ho navařím tak ho máme na 3 dny :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz
naši měli kuře na houbách s rýží :wink:
5. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz
teda to je ale podšívka SImča..ale chápu, že to asi dřívě leda tušila.. tkaže nic nemohla prozradit :sweat_smile: budem ale oficiálně neinformované :grinning:
5. pro 2009 ve 22:01  •  3 děti  • Odpověz
Dani, to je fajn, aspoň nemusíš tak často vařit :wink:
5. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
no tak řízky byli v pátek, dneska rizoto.. mám chut třeba na zapékané brambory s mase uzeným a vepřovým sice nemám smetanu ale to by nemusel být tak velký problém.. :wink:
5. pro 2009 ve 22:02  •  3 děti  • Odpověz
Jiři je to výborné i bez smetany :wink: nebo mamča to dělá i s bílým jogurtem, takové zdravé to má :grinning:
5. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
jo a udělám francouzskou polévku, tu milujeme :dizzy_face:
5. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.