• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
No chystám se teď v prosinci za šéfovou, ale nijak to nehrotím...v lednu ještě bude stará nemocenská, tak pak jen přežít únor a březen a to už jde Romča na kontrolu a snad ho pustí do práce, tak uvidíme...naši říkali, že by nám ten únor a březern pomohli, tak bych možná nemusela jít vůbec...ještě to probereme, ale když bych nemusela, tak bych asi nešla :sweat_smile:
6. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
Maslela jsem, že Romča půjde do ID ale on mi nedávno oznámil, že nechce jít a že jakmile to půjde, tak půjde zpátky do práce, tak snad to budou jen ty dva měsíce, jinak bych to musela rychleji řešit :slight_smile:
6. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
ahoj kočičky, děkuji za přání :dizzy_face: až mi slzička ukápla :sweat_smile: :dizzy_face:

byla jsem u našich pro brambory, zapili jsme moje narození :grinning: od babičky už jsem dáreček dostala je jí 84, teda za 3 měsíce 85 a ušetřila mi 5tis. korun :confused: úplně mě rozplakala :sweat_smile:

naši mě obdaří až odpoledne, teď tam byla i segřina tchyňka a Ada s Lucou :wink:

Od Jirky dostanu dáreček večer :grinning: bude to sexík, jinak jsem si dáreček pořídila už dřív a to ten foťák :wink:
6. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
od švagrové jsem dostala úžasný domácí obleček, černé tepláky a pruhované triko, ale luxus :dizzy_face: a pruhované kalohtky s perníčkem ze shreka :grinning:
6. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
Reni to je teda babička :astonished: :dizzy_face: a užij si oslavičky :wink:
6. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
jo a od Jirkove tety jsem dostala bombošku Mozarta :grinning:

takže jsem o rok starší a o dvě čísla větší :sweat_smile:
6. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
Reni ty kalhotky jsou super :grinning: :grinning:
6. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
Reni :sweat_smile: :grinning: Určo ne o dvě čísla větší :wink:
6. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
Marky díky :grinning: užiju si :wink: babička to tak dělá každý rok a každému vnoučeti, jsme 4 :wink:
6. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
Marky, určo jo :unamused: já mám už 64kg :astonished: jestli nezačnu dietovat, tak bude jak rochňa :angry:
6. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
To takhle šetří jo?? :astonished: tak to smekám :wink: super babička a penízky se hodí na vánoce :wink:
6. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
Reni já teď taky přibrala :confounded: Vánoce si ještě užiju, ale po novém roce jdu na dietu a krutou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
Marky, ona je babička naprosto pohádková, i kdyby mi jen popřála a nedala mi ani korunu, tak ji miluju nadevše, je to moje zlatíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
no právě, že už mám tolik kil, tak se bojím vánoc :frowning2: tak tak se vejdu do riflí, jak je vyperu, tak se do nich nenacpu :astonished: ale teď je všude kolem tolik dobrůtek a já nedokážu odolat :confounded:
6. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
no dispozice k tloustnutí mám velké, nemáme v rodině nikoho štíhlého, tak abych byla štíhlá, tak se musím hodně hlídat :angry:
6. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
no a musím jít vařit, nebo neobědváme :wink: tak zatím, po o zase nakuknu, ale musíme ještě dát mikuláše dvojčatům a pak k našim :wink:
6. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
Reni já mám teď žrací období :confounded: prostě furt musím jíst a už je to vidět :pensive: a taky mám dispozice...naši jsou sice hubeňouři, ale babičky nee :sweat_smile:
6. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
Tak si užij vařeníčko a my už konečně probrali velkýho :stuck_out_tongue_closed_eyes: na to, že říkal že dopoledne pojedeme nakupovat dobrý, ne?? :sweat_smile:
6. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
ach jo, čekala jsem ještě jednu pozitivní zprávičku od mé kamarádky, sposdil s jí menzes a vypadalo to tak nadějně :frowning2: a dostla to. už se snaží druhý rok :frowning2:
6. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
autor
Dani to je smutný :frowning2: Budeme moc držet palečky, ale dva roky už je hafec času :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
DAni, tak to mě mrzí, je to ta kterou si myslím? :frowning2: :frowning2: chjo chjo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
jo a o tom jídle ani nemluvím, žeru jak na mlejn, hnuuuuuuuuuuuuuuus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Vánoce budou krizovka jako každej rok :sweat_smile: :sweat_smile: jsem prasátko
6. pro 2009 v 11:48  • Odpověz
Ahoj.

Reni vše nejlepší :grinning:

Dani snad se štěstí usměje
6. pro 2009 v 11:49  • Odpověz
No vidíš REni tak dneska ofiko všechno neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
Jsem byla s dětma přes noc u našich a pavla šla spát před 12 hodinou. Ted usla jako špalek.
Včera jsme byli tady na besítce asi 30 minut , Tom po dostání balíčku už byl nervozní a, že se musí k babičce.
Tak jsme jeli nakoupit ještě cestou tama přijela jsem do Těšínova a super. Sousedi a děda se oblíkli za čertíky a spol a vyšli do ulice tma jak v pekle, Svítili jsi baterkama , aby nepřišli k úrazu. A děti byli paf. Tomášek potom všem podal ruku a dědovi čertovi popřál ,,, Všechno nejlepší a hlavně zdraví všem čertům,, Děda nepromluvil, aby ho nepoznal, ale kuchyně se otřásla smíchy. :grinning: Tom je kolík :grinning:
6. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz
Simi no, je to ta, kterou myslíš :frowning2: . Bylo to tak nadějný, byla 34DPO.... ale ještě si myslím že by to mohlo klapnout okolo silvestra, páč nebude na žádný mimino mít čas! Manžel jí koupil ke 3Otinám Silvestr v Paříži :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak se strašně těšej!!
6. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz
Marti tak to se fakt dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz
A omluvte chybičky, vezmou mě asi čerti.

A něco nového Dani, nedočítám
6. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz
u nás ani ne Marti :wink:
6. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
Nemáš nějkaké zprávy o Verče? TU nebyla ani nepamatuju :confused:
6. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.