• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
A jinde u holek
6. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
Dani nic ted nevím, nechodí ani na skyp.
6. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz
hu, jsme po obídku, teď tady uklidím a razíme do ulic, tak bych si ráda užila pohodičku doma v teploučku a my musíme ven :rolling_eyes: nechce se mi, musíme předat mikuláše švagruši a Anička bude chtít za děckama a pak zase k našim, tam se ale těším :grinning: :wink:

no jo, jsem domácí prdelka :grinning:
6. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
Teda renat to jsou narozky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
my jedem v pátek do aquaparku do Olmnikudáme obídek a pak domů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: myslím, ž budem utahaní všichi
6. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz
Dani, to je krásný dárek, to by to mohlo klapnout a měli by ten nejhezčí novoroční dárek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kéž by jim to vyšlo, mooooooooc bych jim to přála :slight_smile:
6. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz
my dneska budem hnipat je tam tma a prší takže nic no
6. pro 2009 v 15:01  • Odpověz
halo kde ste kdo?
6. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
autor
Já jen nakukuju :slight_smile: Adýs spinká a my tu měli odečty vody. Do krámu jsme nakonec nejeli, auto zase stávkuje :confounded: den na pikaču :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
Luci taky hnipem doma, je tam hnus. A nevíme co dělat, moc se toho dělat nedá
6. pro 2009 v 15:52  • Odpověz
nám odečítali ve středu m, jsem zvědavá na tu pálku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2009 v 15:52  • Odpověz
autor
Dneska odečty vody a 12.12.odečty tepla...tak jsem zvědavá, co se dozvíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nějaká ta kačka zpátky by se hodila :sweat_smile:
6. pro 2009 v 15:55  • Odpověz
nám došlo výučto za elektriku...vloni doplatek skoro trojec a letos 800 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to máme zálohy na 750kč...bože
simií no dneska jedině hnipat :grinning:
6. pro 2009 v 15:58  • Odpověz
autor
My máme zálohy 600,- a dopláceli jsme 1200,- takže ujde :slight_smile: Ale za vodu a teplo jsme měli vždycky přeplatky, tak snad i tady :sweat_smile:
6. pro 2009 v 15:59  • Odpověz
no já si s vodou naděje nedělám.....peru jak amina i 3xtýdně, někdy i 5x...denně sára vana, já sprcha a hany..... :sweat_smile:
6. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
autor
Já peru 1-2x týdně, a sprcha je rychlá :slight_smile: vždycky jsme měli několik tisíc přeplatek a to teď peru ještě míň, co je Romeo doma :slight_smile: Ale tu ani nevím zálohy, tak snad aspoň nebudeme v mínusu :sweat_smile:
6. pro 2009 v 16:21  • Odpověz
tývado jak to děláš že pereš míň?????
6. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
autor
No vždyť je furt jen v teplákách a tričku :sweat_smile: žádná kvanta oblečení, jako když chodil do práce :slight_smile: je věčně v domácím :sweat_smile: A já to samé :grinning:
6. pro 2009 v 16:26  • Odpověz
no u nás nehrozí sára věčně pobrynděná, ona má na den 2 bodyna a jedny tepláky, plus sem tam triko.... a sobě teda peru taky dost, hany takejc, ale chodí ven s malou když jsem v rachotě
6. pro 2009 v 16:37  • Odpověz
autor
No já taky chodím denně ven, ale neušpiním se a Adý co neblindí, tak se ani neušpiní :sweat_smile: :grinning: A u jídla skoro vůbec, jí moc kultivovaně :sweat_smile:
6. pro 2009 v 16:41  • Odpověz
Ahojky :wink:
Jdu se zase po 100 letech ukázat.
Jak Vy holky stíháte taky tolik krafat? Já většinou sednu k netu až po 22 večer a to už vy dávno asi chrníte :sweat_smile:
U nás vše ok, bříško mi pěkně roste, vše je snad ok, v úterý jdu po měsíci na ko. Podle ultrazvuku bude mít Čenda nejspíš bráchu :wink:
Jinak se nám taky nevyhnuly choroby, Čenda měl teď 2 dny teploty, ale jinak mu nic nebylo, už je debrej. Za to manžu to skolilo pekelně, á chřipku jak vyšitou, už 3 den teploty, rýma, kašel, bolí ho celej člověk a leží jak lazar. Já se zatím držím. Izolovali jsme ho do pokoje pro návštěvy. A to měl jet na školení do Francie, takže to musel zrušit.

Já jsem se dnes vrhla trochu na pečení, Čendu jsme odvezla dopoledne k babičce, tak jsme na to měla patřičnej klídek. Za chvilku pro něj zase frčím.
6. pro 2009 v 16:56  • Odpověz
autor
Ahoj Peti...čas mám jak kdy...Adý mě tu nerad vidí, ale jsou reklamy, tak mě nechá :grinning:

Je dobře, že se má mimi dobře :dizzy_face:
6. pro 2009 v 16:59  • Odpověz
čus peti teda dva klukánci to bude veselo a jméno v jednání že?
Marky tak to sára je zkypaná furt, i slinama, celé bodyno mokré
6. pro 2009 v 17:01  • Odpověz
autor
Luci to Adý vůbec :slight_smile: sice slintá, ale jen do rukou (jak je má v puse :sweat_smile:) a pak se utře do prvního co potká...postel, gauč atd :grinning: :grinning:
6. pro 2009 v 17:03  • Odpověz
Luci nápodobně - taky nemáme holčičku ale prasátko, je věčně od něčeho zlitá, pobryndaná no prostě čuník :grinning: :grinning:

Nikitko - krásné bříško podle foteček - ať se broučkovi i dál dobře daří a moc tě nezlobí :wink:
6. pro 2009 v 17:03  • Odpověz
autor
Tý jo holky...já mám kluka čisťoučkého :grinning: on je hrozná cíťa a nesnáší špínu :grinning:
6. pro 2009 v 17:04  • Odpověz
Nad jménem jsme ještě neseděli, Martin má pořád dost času. Zatím mu říkáme Vendo, Vendelíne :grinning: Nám to přijde vtipný, že by se na kluky dobře volalo"Čendo, Vendo" :grinning: Mě se pořád líbí ten Radim :wink:

S praním mi nemluvte, nekonečný příběh :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Čenda mě právě u PC nesnese, to hned chce pouštět pinguiny a vyhazuje mě. PC máme v pracovně a manža tu Čendu nerad vidí, pač je to montér první kategorie :grinning: Noťas má jen manža pracovní, takže u mě to fakt jistěj akorát ty večery. A jelikož Čenda usíná až okolo 22 hodiny, tak nemá šanci :confounded:
6. pro 2009 v 17:06  • Odpověz
autor
Peti já u toho taky moc být nemůžu, ale občas má dobrou náladu a nechá mě :grinning:
6. pro 2009 v 17:09  • Odpověz
týjo peti já su rááda že jde malá do postele v 19h a nejp. do 20h spí, ale už ji neberu z peechu má tam ukolébavky a tak chvíli si povídá s Míšou a pak usne
6. pro 2009 v 17:10  • Odpověz
No Čenda se teď v poslední době děsně rozhodil se spaním. Je pravda, že vstává okolo 8, pak ale nechce jít po o spát, takže většinou usne nejdřív ve 2,no a večer pak juchá skoro do 22 :confounded: . ZKoušela jsem ho i nedat odpo spát, ale on to prostě ještě potřebuje, takže začarovanej kruh :confounded: No snad se zase brzo srovná. To dělá teď poslendích 14 dní, jinak usínal okolo 21, to ještě šlo :confounded:
6. pro 2009 v 17:13  • Odpověz
No nic, musím jet pro to naše zlobidlo. papa :wink:
6. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.