• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Péťo, s tím spaním taky bojujeme :confounded: Ale my jsme nespavci, respektivě špatně spavci, od narození :sweat_smile:
6. pro 2009 v 17:19  • Odpověz
autor
Pa pa Peti :slight_smile:
6. pro 2009 v 17:20  • Odpověz
hoja holky, tak Kuba dneska zase po o nespal, ale zatím je v poho, půjde spát v sedm :wink:

Peti krásné bříško a dva kluci to je veselo.

Marky, jak to děláš, že nemáš prádlo? Já mám furt hromady :confounded: a to doslovně :angry:
6. pro 2009 v 17:27  • Odpověz
tak tak hromady a co teprve ve 4 to musí být sadpo
gojgy tlačí měsíček pomčeranče a pak šmytec do půl 7 a to bude kašinda
6. pro 2009 v 17:29  • Odpověz
u nás bude k večeři řízek a pak hujajá hají :grinning: ale musím zase objednat kaše, už delší dobu nemáme, tak zase musíme doplnit mléčnou dávku :wink:
6. pro 2009 v 17:30  • Odpověz
autor
Reni když si vezmu čisté tričko na hodinu či dvě na procházku (doma mám jiné) tak mi nevadí si ho vzít i druhý den a Roman má jen tepláky a tričko a max když jde k rodičům se převlíkne, ale to taky hned neháže do špíny, když se zase hned převlíkne do domácího :sweat_smile: a tak dny plynou :sweat_smile: Ale taky kdyby třeba venku chtěl Adý víc chodit, tak by to taky bylo jinačí :wink: takhle se jen veze :sweat_smile:
6. pro 2009 v 17:31  • Odpověz
autor
U nás se dojídají zbytky :grinning: je tu brkaše a řízky a ptáčci tak se o to nějak podělíme :grinning:
6. pro 2009 v 17:33  • Odpověz
no u nás je to jinak, pracuje se na poli, seká se dřevo, teď byla ta zabíjačka, Anička oblečení do školky a na doma, Kuba, prostě je toho hromada :sweat_smile:
6. pro 2009 v 17:40  • Odpověz
objednávala jsem kašičky a teď mě vyhazuje Anička, chce si omalovávat :angry:
6. pro 2009 v 17:41  • Odpověz
autor
Reni tak to je fakt o ničem jiném :grinning: My sedíme v teplíčku v bytě :grinning:
6. pro 2009 v 17:41  • Odpověz
a jinak měsíčně za elektriku 1800 a plyn 1500 :wink:
6. pro 2009 v 18:13  • Odpověz
RENAT TÝVADO NO TO TÍM TOPÍTE ŽE? STŘÍDAVĚ...ONO ZASE NEPLATÍTE NÁJEM, JEN ZÁLOHY A PLUS DAN Z NEMOVISTOSTI sorry za caps
6. pro 2009 v 18:50  • Odpověz
ahojky holky.. ad praní tak peru cca 2-3 pračky týdně,
jinak Reniku ani nevím kolikpak ti je let,ale na 18.let vypadáš furt.. :grinning: Tak hlavně zdraví a rodinou pohodu,přeji :dizzy_face: :dizzy_face:

jo tak jsem udělala nějakou tu výzdobu,a jdu se vrhnout na ten věnec, dopisek se chlaíd na terase hlavně ho nemím zapomenout z terasy odnést,jak Ondra usne.. :grinning:
6. pro 2009 v 19:37  •  3 děti  • Odpověz
jo dýt Mikuláš..... :grinning:
beru si prkno k superstár přifačří se někdo?
6. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
Reni ale řeknu ti že za elektriku je to docela pálka.. já to vidím tak na 700Kč a plyn máme 2000 :wink: a vodu si myslím, že nebude taková pálka.. platíme ji 1/2 ročně tak uvidíme.. jinak nemáme stočné jenom vodné a to je kubík za 27 Kč..tak to jde.. :wink:
6. pro 2009 v 19:38  •  3 děti  • Odpověz
tak tak :grinning:
6. pro 2009 v 19:39  •  3 děti  • Odpověz
jiřo símtě a kolik platíte teď provoz baráku, krom hypotéky, prostě ty věci kolem
6. pro 2009 v 19:40  • Odpověz
vím kolik spotřebujeme vody, páč každý měsíc vyčerpáváme žumpu a ta má myslím 9m3 :wink:
6. pro 2009 v 19:41  •  3 děti  • Odpověz
no 2000plyn,elektro a vodu máme na 1/2roku al ekdyž to zprůměruju taks e snad vlezem do 700Kč za el a 300Kč za vodu, pkus 300internet.

takže platíme 3300Kč cca.. plus 11000 hypotéku :frowning2:
6. pro 2009 v 19:43  •  3 děti  • Odpověz
těch 3300je super.....ale ta hypoška.....no....a pak dan z pozemku a nemovitosti..ale to je naštěstí jendou ročně.Jiři ještě že jste měli pozemek, jinak se škvárou by to bylo mnohem víc
6. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
no můžem si gratulovat páč před cca 2 měsícama se ob 2 zahrady prodal pozemek za 1,2mil korun což je hodně velká úspora :wink:

jo 3300 by šli no ale snad to zvládnem , na těch x let utáhnout :unamused:
dan z nemovitosti a z pozemku se platí ročně, minulý rok jsem platila 350kč ale ted to bude asi více, páč v té době byl dům zapsaný v katastru cca 6 měsíců :wink: tak nevím jestli se to počítá na měsíce,ale asi jo :wink:
6. pro 2009 v 19:46  •  3 děti  • Odpověz
jo plus nějaké ty odpady.. cca 300Kč měsíčně :wink: když bych počítala,ale vzhledem k tomu, že nemáme ještě kolaudaci tak nemáme ani popelnic,tak vozímě pytlíky na černo :zipper_mouth:
6. pro 2009 v 19:48  •  3 děti  • Odpověz
no tývado....to je sekec, hany by chtěl taky barák ale do hypošky fakt nepůjdem...jako třeba se něco posere a v dnešní době si nastavit nebo mít splátku takovou, aby i v případě dlouhodobé nemocenské jsi na ni měla je nemyslitelné
6. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
Tý jo Jířo, tak to je maras ta hypoška :astonished: :confounded: Držíme palce, ať jde všechno v pohodě a máte možnost splácet :wink:

My snad taky budeme mít někdy hypo, ale nehrozí tak vysoká :sweat_smile: i když s tím, jak se nám všechno teď zamotalo, je taky možnost, že zbytek života strávíme v podnájmu a pak zdědíme byt po tchánovcích :confounded:
6. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
Stejně mít v dnešní době vlastní bydlení, to je fakt jen o hypotéce nebo dědění :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
pro případy dlouhodobé nemoci, nebo trvalejších následků úrazu či nemoci jsou pojištění k úvěru.. jinak by to nešlo.. ale i tak je to otěž :unamused:
6. pro 2009 v 19:53  •  3 děti  • Odpověz
no je to o tom, a možnost odkoupit stávající byt nemyslím od nájemců ale třeba od města, tak jak to máme my, ale bohužel ta možnost není, oni to dávali za cca 80tis byt 2+1 to je pakatel, na to bych si půjčku třeba vzala...
6. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
My máme taky všechno pojištěné a bez toho bych do toho taky nešla...už se mi to vyplatilo jak jsem marodila když jsem byla těhotná...pak dali zpět pár tisíc :sweat_smile:
6. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
no právě market.. je to fakt o tom.. my po nikom mco dědit nemůžeme, jediná možnost, že Jirkova mamka má byt a pokud by nás za nějaký dlouhý čas opustila tak z prodeje se dá umořit částka dluhu na úvěrua tím se nám sníží splátka nebo zkrátí oba.. :wink:
6. pro 2009 v 19:55  •  3 děti  • Odpověz
autor
80tis za 2+1?? :astonished: tak to je hukot :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na to ti ani hypo nedají :sweat_smile: ta je snad min. 300tis :grinning:
6. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.