• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
ty bláho v pokojíku je dneska nejaké veliké ticho bobánci asi vytuhli.. :grinning:
6. pro 2009 v 19:56  •  3 děti  • Odpověz
autor
Jířo tady jsou jen tchánovci s bytem, jinak naši jsou sice v baráku, ale ten je zatím babičky a pak je tu stejně ještě strejda :sweat_smile: prostě nemožné :unamused:
6. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
marky vždyt jsem psala klas. půjčka...spotřebitelský úvěr...jj kdysi to bylo,město nájemcům prodávalo byty.Ale pak došel zákon že každá městská část si musí nechat min.5%bytů, aby měli škváru, no a my už jsme bohužel těch 5%
autor
Jířo to se máš, že už spinkají :sweat_smile: Adý tu řádí jak v poledne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
autor
Tak my nejsme v městském bytě :stuck_out_tongue_closed_eyes: A vy jste si ho teda neodkoupili??
6. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
jedině podat žádost na radnici nebo na nějká ten obecní úřad no a pak se uvídí,ale moje mamka měla žádost 7 let a pak ji vesele vyškrtli že pro ni prostě byt nemají :frowning2: noa tak žije skoro celý život v pronájmu a řeknu vám, že v pronájmu platí tedka za RD 11tisíc a za 2pokojový byt platila 8500..takže v tom už takový rozdíl není :confused:
6. pro 2009 v 19:58  •  3 děti  • Odpověz
ty vole hoky kde to napsat JIrka myje náádobííííííííííííííííííííííííííííííííííí :sweat_smile:
6. pro 2009 ve 20:00  •  3 děti  • Odpověz
ty podnájmy ceny jsou maras......
gojgynka usla skroo hodinu tam dělala alotria
6. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
no neke :grinning: :grinning: :grinning: hany to dělá celekm často
6. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
ale na druhou stranu mamce jako samoživitelce docela hezky proplácejí nájem takže vyžije :wink:
6. pro 2009 ve 20:01  •  3 děti  • Odpověz
to věřím,ale Jrka to dělá jenom na Vánoce,ale říkal že zitra by snad mohli dojít nějaé ty kačky a blíží se nám to!!! BUde myčka :dizzy_face: ...
6. pro 2009 ve 20:02  •  3 děti  • Odpověz
autor
My platíme za 1+1 6tis :stuck_out_tongue_closed_eyes: a socka nám nedá nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
jj to je fakt ..ale taky se musí otáčet co..a já teda věčně v podnájmu bych nechtěla žít...leda tak třeba na 10smlouvu...já prostě musím mít doma jako doma, teda nevim esli jste mě pochopily, ale víte jak to myslím.....
6. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
BAF! :grinning:
6. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
U nás se dneska taky usnulu rychle! Od půl 8 spinkáme :dizzy_face:
6. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
luci vím ja to myslíš.. no jak se říká budme rády za ty dary..
kuš sem se lekla babo :dizzy_face:
6. pro 2009 ve 20:04  •  3 děti  • Odpověz
autor
Luci taky chápu...snažím se dělat domov tam kde jsme, i když že by mě to neštvalo se říct nedá :confounded:
6. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
holky, my máme sklokeramickou desku, takže tam elektrika valí, denně vařím i večeře, takže tak, ale minulý rok nám vraceli 6tis. kč :wink: no a za plyn to máme pro jistotu furt takhle nastavené, kdyby se nám vys. dřevo, ale minulý rok vraceli 7tis, ten rok před tím vraceli 13 tis., takže by jsme mohli platit míň, ale peníze by jsme rozfofrovali a nic neušetřili, tohle nám vyhovuje :grinning: i když na tom nemáme žádné úroky :grinning:

vodu platíme jednou ročně a to asi 150kč :grinning: máme studnu :wink:
6. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
kurnik vidíš Reni že bychom si z toho udělali solidní byznys.. jako teermínované neúročené vklady :grinning: na druhou stranu s velkým závěrečným výběrem,který potěší :grinning:
6. pro 2009 ve 20:08  •  3 děti  • Odpověz
u nás se spinká :wink: teda jen Anička si přišla pro tatínka, aby šel s ní spinkat :grinning:
6. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
NO my na to, jakej máme mega barák, tak to taky není tak zlé.... Jedem na půl s tchánovcema my platíme plyn a oni vodu a elektriku.... :wink:
6. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
ukazovala jem vám ho někdy? :confused: :sweat_smile:
6. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
dani ajinak nič? žádné další splátky?? :wink:
6. pro 2009 ve 20:10  •  3 děti  • Odpověz
autor
Dani ee :sweat_smile:
6. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
Daní jestli si nám ho ukazoval tak asi jediné na co si pamatuji je balkon jinak si nejsu vědoma.. ukáž se ráda podívam klidně znova :dizzy_face:
6. pro 2009 ve 20:11  •  3 děti  • Odpověz
Jiři :grinning: jsem zvědavá, jestli nám tento rok za elektriku něco vrátí :sweat_smile: máme na provoz dražší počítač, přibyla televize v pokojíčku, Anička nezhasíná na záchodě, Jirka nezhasíná v průjezdu, posrala se remoska, tak peču v hodně na provoz dražší troubě a tchán si k nám do mrazáku potřeboval dát maso, tak jsme kvůli němu museli zapnout starý mražák plečku, který taky řádně sežere :angry:
6. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
cholky ale já už musím jít, za 1. se mi roizjela superstár, deti spí a jdu uklidt dopisek a dělat věnec.. tak zatím pááá kočky..
6. pro 2009 ve 20:12  •  3 děti  • Odpověz
Dani teda, jestli nic víc, tak to je super a kolik platíte za plyn? Já vím, že babička platila přes 3000tis a ještě 5000 doplácela :astonished:
6. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jiři ty jsi šikulka, pak se nám pochlub výtvorem :dizzy_face: já taky musím udělat, ale furt se k tomu nějak nemůžu dostat :rolling_eyes:
6. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
no Reni vidím to bledě, porč si do průjezdu nepořííte senzor?? my máme senzor na schodišti páč by se u nás furt rožínalo a tak se to rožne jenom když děti vystrčí čumáčky z pokojíků, no v dole máme úsporky vlastně všude..Ondra na záchodě naštěstí docela zhasíná :wink: si počkám až bude na záchod chodit Kubík
6. pro 2009 ve 20:14  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.