• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
jani a počkej až se veru začne krmit sama a olazit a ták to budeš 2x denně převlíkat minimáoně :grinning:
23. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
nestrš :grinning: :grinning: ,už jsem uplně zapomněla :grinning: :grinning:
Tony chce ještě kluka,asi ho něčím majznu.Asi budu rodit jak morče,ne?A stejnak by měl zas holku :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
mělo to být nestraš :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
jani abys nedopadla jako kupska, ale vy máte barák, takže místa dost :grinning:
23. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
nejsem padlá na hlavu.Bude si muset najít asi jinou maminku :grinning: Jsem toho názoru,že už mám nějaký věk,od přírody nervoza a dvě kočky mi naprosto stačí :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
jj tak tak.... já bych druhé chtěla časem....uvidíme
23. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
a hlavně,že jsou zdravé ťuk ťuk :slight_smile: :wink:
No a jak to vypadá se sourozencema pro gojgy?Ty jseš mladice,ještě jedno dítko by ti slušelo.Gojgy je hodňous,tak by to šlo ne?
23. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
no šlo jenže je moc brzy a hany nechce nechám to ustát a pak....
23. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
jasně :wink: ,je dobré si to promyslet :wink:
Nemáš nějaké kalhoty do pasu?Jdu mrknout :wink:
23. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
Veru teď nějak vytáhla
23. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
KUrnik co je s tou Lucidkou
23. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
danuš,já jí určila včera první TP :grinning: :grinning: ,je možné,že byla krušná noc a dospává.Většinou se hlásí po 10h,tak zkusíme vydržet.já jsem taky zvědavka :wink:
23. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
Přemýšlím,co Nince k narozkám...má je v srpnu a fakt nevím.Nenapadá vás něco?Pro pubošku? :slight_smile:
23. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
Jani tak to fakt netuším :sweat_smile:
Ani nevím co si mám říct já :wink:
23. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
je to těžké,no,ale snad něco vymyslím.Musím za Veru,se právě probudila a pak to žehlendo grando,pa :slight_smile:
23. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
Pa Jani, my půjdem k té mudře
23. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
tak jsem zpět, byla jsem šikovná. Konečně jsem přetřídila Terky skříň od základu a vyřadila malé věci. To je tam najednou místa :grinning: :grinning: :grinning: můžu jít nakupovat :grinning:

Dani - radši k mudře zajdi, přece jen to trvá fakt dlouho. :frowning2: :frowning2:

Holky to doufám že se léto trošku zlepší 11.7 odjíždíme na týden do Jižních Čech tak ať nám to tam neproprší :frowning2:
23. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
a k těm dětem - jak na kluky se zeptejte u Georgínů, Diblíků a spol. :grinning: :grinning: Pak bys do toho Jani klidně ještě mohla praštit ať má manžel vysněného synátora :grinning: :grinning:

Já si druhé dítko přeju čím dál víc. Ale přes léto to jistí antiko a pak se uvidí jak se srovnám s tím manželovým odchodem na druhý konec republiky co se práce týče
23. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
Achooooj holkyyy!

Dnes mám úklidový den, tak budu nakukovat. MM se totiž rozhodl, že už je nejvyšší čas šoupnout k nám do pokoje postýlku.

Tak ke včerejší kontrole. Byla jsem na monitoru, a pak šla k mudře. Té se ten monitor moc nezdál, tak se ve mně pošťárala a uvolnila mi ty obaly či co. A otevřená jsem na dva prsty. Prý to bude každou chvilku, nop nevím teda. Vzhledem k monitoru uvažovala o tom, že mi dnes porod vyvolají, ale ještě mě poslala na jeden monitor a ten už byl o.k. Tak si mě pozvala na kontrolu na čtvrtek. Přenášet mě prý nenechá, měla jsem tlak na hranici nebo co, tak uvidíme.
23. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
ahoj Lucidko - tak přece jen ještě stále 2v 1. tu všichni netrpělivě číháme :grinning: :grinning: a ty si prostě uklízíš :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahoj Simi, no bohužel furt kinder surprise :angry:
23. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
Tak jsme doma. Dostali jsme zase antíky jako kapky do nosu, něco na kapání do uší a na zklidnění kašle. V úterý na kontrolu, když se to nezpraví nebo se mi to nebude zdát tak dřív. No a když to do úterka nezabere tak budeme mít nasazený antibiotika :unamused:
23. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
Dani to je na dlouho, co? Ale uvidíš, že už to bude lepší a lepší :wink:
23. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
Dani - ať to konečně zabere :wink: ale jak vidím naše doktorka používá na všechny stejné metody , když to dvakrát nezabere nasadí antibiotika. Měli jsme to samé, ale nám zabrali až ty antíky. Ale pak byl za 3 dny klid :wink: uvidíš víkend rozhodne, ale stejně vás nechává trápit poměrně dlouho
23. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
ahojky baby.. sem byla zase na baráku. to je hnus to počasí...už at je hezky... kubik před chvilkou usnul páč jsem prijeli pozde.. já dávám malému na dupu Sudocrem, je hustý a je z lékárny taky koštoval ale vydrží nám na věčnost je přijemný..100ml cca 150kč

dani božátka jako pokusný králík :unamused:
23. čer 2009 ve 13:25  •  3 děti  • Odpověz
autor
Hoja...všem děkuju moc za rady. Dohodli jsme se s Romčou, že to zkusíme ještě do pátku zaléčit (zkusíme ten heřmánek a větrat :slight_smile: ) a když tam bych pak skákla k mudře, má to už docela dlouho beze změny, tak uvidíme :slight_smile:

Jinak jsme byli dneska na té alergologii, no mudra mě nijak nenadchla, taková divná ženská :confounded: že to asi fakt bude jen tím, že byla zima, jak byl pořád nemocný. Poslechla si ho a prý má dýchání krásně čisté a tak nakonec, že mu vezmou krev, aby vyloučili sníženou imunitu. No než mu ta sestra odebrala tu půllku zkumavky, tak jsem myslela že vykvetu. Mladej řval, jak když ho vraždíte :frowning2: ale neplakal :sweat_smile: jen se spíš bál a nelíbilo se mu, jak ho držíme, ale jinak byl statečnej. za 14dní budou výsledky a ať to dopadne jakkoliv, k téhle mudře už nejdeme, fakt mě to tam vůbec nenadchlo :confounded:

Dani, ať je Adámek brzy v pořádku :dizzy_face: My to tak měli taky...2x do nás cpala různý sirupy a když to bylo bez úspěchu, tak nasadila antibiotika...fakt všude stejný :sweat_smile:

No nic, jsem se vykecala a jdu to tu trochu poklidit. Doteď jsme spali (od 11:30 malej, já o hodinu později :grinning:) a Romča ještě chrní...teda spíš se válí, malej halekal tak ho probudil :grinning:
23. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
hojec jsem byla nakoupit a ted mi pro změnu ruplo v zádech.....mě jebne gojgy se dnes 2x postavila v postýlce, ohrádku už máme tak se snaží vstávat i tady večer hodím fotos musím ještě cosik vyúčtovat, jinak dneska jsem měla dva suché rohlíky a čaj....večer ta rýže s mrkví noo
23. čer 2009 v 16:42  • Odpověz
hoja, to je děs to počasí, mě už z toho jebne taky, nedá se nic dělat, děcka jsou protivný, malá už je na mašli a to je teprve půl šestý :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě ale musíme vydržet.

Luci ty jedeš za chvilku budeš jako laňka aby jsme tě vůbec poznali :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 17:29  • Odpověz
simi mě už se to krátí za chvíli jdem koupat spala jen půl hodiny po :angry:
simi no já to dožeru zpět...snad ne koupila jsem si nestle fit a mysli oplatky a tak
23. čer 2009 v 17:40  • Odpověz
Luci takže se dáváš na zdravou stravu? :grinning: :grinning: :grinning:

a s tím koupáním se máš, já už jsem z ní dneska nějaká vyřízená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už aby šla spát
23. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.