• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
6. pro 2009 ve 22:09  •  3 děti  • Odpověz
Jiří super máš super dekoraci na vánoce, šikulka
6. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz
HA admináci ,kulišáci mi to smazali.. no nic mám to na střeše tak vám sem hodím odkaz :wink:

jinak dobré ráno ženky :grinning:
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/georgine/album/uz-bydlime-ve-svem/5004139
7. pro 2009 v 08:54  •  3 děti  • Odpověz
dobré ránko berušky,

jé u nás byla krásná noc malá vstávala zase až v osm ráno a já jsem tak odpočatá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jiří - krásná dekorace - jsi šikovná - fakt moc povedené :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2009 v 09:06  • Odpověz
Jiři teda to je krása :dizzy_face: jsi fakt šikulka, mohla bys dělat do interiéru :dizzy_face:

Kde je Luci, je dneska v práci asi, že? nebo fotí panelák?

u nás dneska prší, tak vyfotím baráček až bude trochu víc světlo :grinning:
7. pro 2009 v 09:12  • Odpověz
díky holky.. reni já myslím, že sjou lepší kočky do designu :wink: ale potěší to :dizzy_face:
Luci by mela být vpráci dneska..
7. pro 2009 v 09:18  •  3 děti  • Odpověz
Že bych šla taky nafotit panelák? :grinning: :grinning: ale ten není můj, je manželův, takže nic. Ale já mám zase chalupu v Jeseníkách a potm co se do ní děda s vervou pustil, je čím dál hezčí :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
Simi to je tvoje chalupa? :grinning: a panelák máte společně když jste manželé, ne? :grinning: :wink:
7. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
Reni - ne manžel ho kupoval, když jsme ještě nebyli svoji :wink: a chalupa je zase moje,nabyla jsem jí ještě před sńatkem :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 09:38  • Odpověz
tož to potom jo :grinning: my když kolaudovali, tak jsme byly už manželé, tak snad to bude jako obou :grinning: pozemek je Jirkův :wink:
7. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahoj berušky!

Nejdřív přeju Renatce všechno nejlepší k narozeninkám, hlavně ať je šťastná, zdravá a ať se jí splní všechno, co si přeje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak já už mám vánoční výzdobu - loni jsem vystřihovala vystřihovánky z bílého papíru a to na oknech vypadá nádherně. Já tyto výzdoby mám moc ráda, udělá to takovou nádhernou atmosféru. Navíc Aničce se to moc líbí. Už se těším na příští Vánoce, až si vytáhnu všechny ty svoje nasyslené serepetičky na výzdobu a vyzdobím si ten náš domeček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak už máme namontovaná světla, příští týden se budou pokládat podlahy a přespříští týden dveře. Ještě krb a zábradlí a už to bude relativně hotové. Teda ještě podhledy v koupelce a v technické místnosti.
7. pro 2009 v 11:46  • Odpověz
No vidím, že než jsem vás dočetla, tak jste v čudu :frowning2:
7. pro 2009 v 11:47  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
7. pro 2009 v 11:52 • marafara
No nic, jdu si umýt vlásky a třeba se tu pak někdo objeví. Ale to zase bude vstávat Ančíčka :slight_smile:
7. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: Tak my byli dopoledne ve městě, koupila jsem Adýmu za babičku dárek k Vánocům, tak super, zase o starost míň :slight_smile: Teď ho půjdu uspat, snad se zadaří a pak oběd, dneska bude alobal :slight_smile: :dizzy_face: tak se těším :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz
autor
Jo a holky, přišel mi kupon na slevu 100,- ná nákup Nutrilonu (vanilka nebo banán) nechcete ho někdo??
7. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
autor
Tak nic, kupon jsem už udala :grinning: :sweat_smile: Pardon :zipper_mouth: :sweat_smile:

Jinak Adý spinká, já si nakrájela všechno na alobal, ale stejně to vypadá, že bude až k večeři :sweat_smile: Udělala jsem i polívku, tak to nějak neřeším :slight_smile: A venku mlha jak mlíko...fujjjjj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz
autor
No holky, to je docházky :unamused: Ven jsme nakonec odpolko nešli, než se probudil, tak už byla tma a navíc k tomu ta hnusná mlha :stuck_out_tongue_closed_eyes: fujtajbl :confounded: Tak jsem si dala spršku a za chvíli půjdu dělat ten alobal...všechno jsem si nakrájela už jak malej spinkal, takže to jen nandám do alobalu a je klídek :sunglasses:
7. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
já jsem tady :grinning: my byli u našich :wink:

Lucidko, děkuji ti za gratulace :grinning: a ta dekorace z papíru je krásná, ale mě to nikdy nebavilo :grinning: a vždycky jsem to měla okousané, takže tento druh výzdoby se u nás opravdu nenajde. Já budu zdobit, jestli mi to síly dovolí dneska večer a v noci :grinning: půjdu spát okolo jedné, jako vždy a v sedm vstávačka, nachystat Aničku do školky :wink:

Kuba na poledne zase nespal, tak za chviličku frčí, stejně je protivný jako prdýlka :grinning: a taky bych ráda zadělala těsto na perníčky a taky dodělávám čepičku pro naši Aničku, ať má taky nějakou :grinning: stejně čekám, až mi přijde objednaná vlna :wink:
7. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
ahojky,

tak my byly s Terkou venku na náměstí, vyzvednout kalendáře s Terčinýma fotečkama pro rodiče k Ježíšku a zrovna na náměstí byly koledy a nějaká dechovka tak si tam malá pěkně trsla :grinning: :grinning:

Teď má ještě pokračování s Dádou, tak snad večír padne.

A kdo chce mrkněte mi do albíka z miminka je Terinka :wink:
7. pro 2009 v 18:19  • Odpověz
autor
Simi jsou krásný :dizzy_face: A zase bude pohlaví překvápko?? :wink:
7. pro 2009 v 18:30  • Odpověz
Ahoja hej!
My byli dnes u zubaře oba s Adíkem a oba jsme dostali ppochvalu, za krásné zoubky! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Adámek dostal samolepky a za každé čištění jednu nalepíme!
7. pro 2009 v 18:33  • Odpověz
Simi super, to bude holčička :grinning:
7. pro 2009 v 18:33  • Odpověz
Dani na zub nalepíte :grinning:
7. pro 2009 v 18:34  • Odpověz
Simi kukala jsem! No pajáda! To jsou lajny jako hrom!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Marky no jasně, že to bude překvápko! Jen já to budu vědět, jako před tím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
tak, já obleču draka do pyžámka a jde chrnět :wink: huráááááááááááááá :grinning:
Reni :grinning: , ne máme k to mu takovou tabulku :grinning:
Reni já bych jim moc přála klukána :dizzy_face:
7. pro 2009 v 18:36  • Odpověz
Dani tak to jo :grinning:
holky díky :dizzy_face: :dizzy_face: jen aby to tak šlo dál :wink:

REni podle čeho soudíš holčičku? jen pro info - jinak ji beru všema 10ti :dizzy_face: :dizzy_face:

Markét - gratulka ke kontrole, jste šikulky statečný :dizzy_face: :dizzy_face:

a doufám, že tentokrát to bude překvápko pro oba až do konce :grinning: :grinning: :grinning: a nebo to bude jak u prvního. Překvapení pro tatínka a Danča se pod městem bude řehtat :grinning: :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.