• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
pardon za odmklu - byly jsme dělat bobeeeeeeeeeeeeeek :grinning: :grinning:

Dani já s párečkem taky moc nepočítám, ale jestli tak jak říkáš budem to mít stejně :grinning: :grinning:

REni -tak fajn, cítím se dobře, myslím pozitivně, tak snad bude mimušek taky pozitivní :dizzy_face: :grinning:
7. pro 2009 v 18:54  • Odpověz
Reni, mě laser moc nezabral.... ale co, hlavně že žijem né :dizzy_face:
7. pro 2009 v 18:54  • Odpověz
Simi jasně, že bude! :wink: :dizzy_face:
Jdu chystat coupel :wink: pak tu budu kočenky :slight_smile:
7. pro 2009 v 18:55  • Odpověz
Jé dani už zítra? tak ať to moc nebolí au au :wink: a co u zubáka jak jste pochodili? taky jste měli teďko někdy jít, ne?

Reni - kubíčkovi dobrou noc a krásné sny
7. pro 2009 v 18:56  • Odpověz
Už to psala brouku! :wink: jukni na můj dnešní první příspěvek :wink:
hojeeeec
simoure jeden krásněěhotnej, to máš štěstí, žes to vykvákla hned...ináč bych to brala jak osobní urážku :grinning:
jinak v rachotrě na pikaču ale nebudu to rozepisovat jistě chápete lék. tajemství a tak
hany mi uděla br. kaši kuřato a včilek dělá krevety :slight_smile:
Simi to je brnkačka :wink: Chce mi brát jen jedno, tak se budu snažit ukecat aspoň na 2, kurnik, když už tam budu, no né :grinning:
7. pro 2009 v 18:57  • Odpověz
Hoja LUciášku!
Já jdu na to coupání, al epak tu budu :slight_smile:
7. pro 2009 v 18:58  • Odpověz
hoja fanuš a všeci vespolek :grinning: :grinning: :grinning: vám bylo smuteno co? :grinning:
7. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
autor
Čus babuchy...dodělává se mi alobal a dáme si do rypáčku :dizzy_face: :grinning: pak ještě nakouknu :wink:
7. pro 2009 v 19:02  • Odpověz
aha - jsem si spletla tvůj příspěvek s Marky :sweat_smile:

Luci - to si piš že se nám stýskalo a véču ti závidím - taky bych ji brala :dizzy_face:

taky se jdem nachystat na koupando ale pak dondu.
7. pro 2009 v 19:06  • Odpověz
tož dodněte :grinning:
7. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
jdu se umejt
7. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
ahojky holky. Simi krásné testíky ale taky se mi zdají na dvojčata :grinning: :grinning: takové pěkné dálnice :grinning: kurnik mě dneska robolelea hlava. mám ji jako step uvazuji ze si lehnu k detem a na chviku usnu :frowning2:
7. pro 2009 v 19:19  •  3 děti  • Odpověz
tak u nás už se spí a já prase prasovaté sežrala delisu, jí to tu hromadu sladkého prostě neodpustím :confused:
7. pro 2009 v 19:36  • Odpověz
tak teď hodím nádobí do myčky, pak vyžehlím, ale mám tam toho trochu a dodělám Aničce čepulku :wink:

ještě poklidit pokojíček :grinning:
7. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
Tak my jsme po večeři, byla to mňamka :dizzy_face: :dizzy_face: Doufám, že Adý padne brzy, ale nevím nevím...sice spal jen 1,5hodiny, ale usínal až před půl třetí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Tak snad se zadaří :sweat_smile:
7. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
autor
Já hodlám jen unavit dítě a jít spát :grinning:
7. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
jiřo tak hajej, já su z vany kouknem na superstáry
7. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
holky, já to snad budu muset jít přefotit. Ono jak je to bez blesku, tak ty čárky vypadají tmavší. Ježiš, ne že bych se chtěla rouhat, ale mít dvojčátka a chlapa věčně v trapu, to by bylo asi pěknej záhul :stuck_out_tongue_closed_eyes:

u nás se myčka zrovna zapla a dítko už je uloženo, tak snad bude klídek a já si za chvilku půjdu najít něco k jídlu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dieta o 20 hod musí být :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
Tak u nás vykoupáno a uloženo :dizzy_face:
Taky juknu, kdo vypadne!
Luci koho typuješ?
7. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
Simi koukkám, že jsi zase ve své kůži :dizzy_face: :wink: :grinning:
Noboj, nebudou dvě :wink: jedno a pořádné chlapisko :wink: :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
fanuš mno...vypadne....šmajda
taky tu mám zapnutou novu a po očku budu sledovat kdo vypadne, typuju buď Šmajda. Snad se ta jedna babule do finale prodere
Dani jak ve své kůži?
7. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ty já myslím, že néé někde jsem slyšela, že je to kandidát na vítěze
já tpuju buď že půjde Stará (více fanděj ženský) nebo Honzík
7. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
No že papáš večer, to u tebe za posledního třičtvtě roku moc nebylo :wink: , ale zažila jsem tě jao těhulku už jednou :sunglasses: :grinning: :wink:
7. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
no že je řeč o tom jídle.......... mám tu čerstvounkej chlebík a bůčíček..... :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
jo tak :grinning: :grinning: tak to už jsi mě dlouho neviděla večeřet :grinning: :grinning: já jím po 20 hod takhle už docela dlouho :sweat_smile: :sweat_smile: čekám až malá odpadne a jdu bílit :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
tak až dozpívaj, jdu na tu lednici :dizzy_face: :dizzy_face:

přidá se někdo, ať se necítím tak trapně? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.