• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Dani ještě to není tak hrozný oproti jinejm maminkám tady na netu. Tomu já teprv říkám testomanie,když vidím ty sloupce :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
Luci teda na tebe se to valí ze všech stran! Těžké odolat, co?! :wink: :grinning:
no my máme labinu..ve špitlu tam ,můžeš.....ale cenu nevim ale kodsi na tom byl a bylo to nějak 90kč ale to fakt nevim na 100% obecně bych spíš někam do špitlu, kde maj krevní laboratoř....
fanuš tak tak...alemusím, jinak bychom žrali seno....takže tak, ale chci a moc...ake fakt až časem v tomhle musí být navrch rozum, ne cit
8. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
Simi tak do nemocnice!
8. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
Luci :zipper_mouth: :wink:
8. pro 2009 v 10:04  • Odpověz
no jo Dani ale kam, musím to pozjišťovat a jestli to tady dělají tak si tam asi příští týden skáknu, bo k dr. je to ještě za dlouho, tak abych věděla jestli se má mímo čile k světu :dizzy_face: :dizzy_face:
8. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
Já musím začít kuchtit!
Jdu drápat brambory, za chvilec jsem tu :wink:
8. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
pá kočičandy
8. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
tak se přihlaš do špitálu na gyndu, budeš to mít jednodušší :wink:
8. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
Luci ze Sárinky už ale aspoň bude velká pomocnice pro maminku, všechno co dnes vidíme negativně má svůj význam. :wink: a snad až začnete toužit oba a situace to bude dovolovat, tak to půjde snadno :wink:
8. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
Brambory jsou na plotně! Jsu tu :slight_smile:
8. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
Jejda a těhulka je zase pryč :astonished: :grinning:
8. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
kde vás je víc? Nechču tu být šám
8. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
Lůca omluvena, no cholkýýýý
8. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
jsem tu. byla jsem taky nachystat na obídek a dát to tu do kupy :wink:
8. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
no už jsem se lek! :grinning:
Já se za chvilu chystám k mudrovi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
No jo valíš na ty znamínka, že? au, ať to moc nebolí a máš to brzo za sebou :slight_smile: :wink:
8. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
díkys, no bude bojet jen injekce, pak nic necítíš :wink:
8. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
tož to je dobrý, horší to bude asi až to příjde k sobě :unamused:
8. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
tak sem tu znamíno pak bolí, taky mě jedno šmikali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jdu dělat obídek
8. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
Jsme doma :slight_smile: Prošli jsme se, ale jen chvilec, páč leje :stuck_out_tongue_closed_eyes: Koukli jsme ještě k nám do toho bazárku a vybrala jsem tam super bundičku pro Adýho za 120,- :sweat_smile: Tak snad tam vydrží, než dojdou prašulky :zipper_mouth: :sweat_smile:

Dani ať to máš brzy za sebou :wink:
8. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
Holky páááádím, nakrmím dítko a musíms e nachystat, tak páááááá
:wink:
Díky
8. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
Dani páááááááááááá
8. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahojky cholky!

Simi, veeeeeeeelikáááááááá gratulaaaaaaaceeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mě už asi 4 dny škrábe v krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: , včera jsem měla i malinko zvýšenou teplotu, tak snad to rozeženu - drtím bacila homeopatikama.

No a asi ho půjdu vyhánět do peřin. Anička spinušká v kočíku na chodbě, tak si půjdu na chvilku dáchnout. Se opatrujte a já zas načučnu.

Zatím čus.
8. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
čauky kočky.. tka máme poobídku dnesk abylo vepřvoé maso, cibulka, klobáska a brmabory pečené v jednom pekáči skoro jako ražničí..no lahoda.. chtelo by to asi dřímec... :grinning: už jsem si dnesk asesumírovala ty vánoční druhy cukroví. a vím co mám nakoupit tak když to výjde zítra začínám péct :grinning:
8. pro 2009 ve 12:31  •  3 děti  • Odpověz
HOja, jsem doma!
Trošku to štipká,ale není to nci hroznýho, císař byl mnoooohem horší :grinning:

Lucidku, tak ať je brzy líp :wink:
8. pro 2009 v 15:22  • Odpověz
Ahoj lidičky.

Simčo veliká gratulace :grinning: :grinning: :grinning: Kolem mě jsou všichni těhotní a já nic. :cry: Ale já se třeba taky dočkám :dizzy_face:
Dneska jsem jsi udělala radost a koupila jsem jsi sklokeramickou varnou desku do bytečku :sweat_smile:
8. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
Dani taky potřebuji na ořez, ale celá záda. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 v 17:40  • Odpověz
autor
Ahojky...my si udělali odpo výlet po krámech, bylo superr vypadnout :slight_smile: :dizzy_face: Teď jsme dojedli a budeme relaxovat :slight_smile:
8. pro 2009 v 17:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.