• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Bré ráno!
Jako první jo? A v tuhle dobu? :astonished: Tak to je mazec :grinning:
U nás dnes byla dobrá noc! Jen by se maminka mohla naučit chodit spát dřív, aby z toho něco měla :angry: :grinning:
9. pro 2009 v 08:36  • Odpověz
dobré ránko,

u nás noc naprd. Dítě v poho ale maminka se furt budila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale už mám vyleštěné okno v obýváku, záclona už se pere, tak v pátek o jedno okno i starost míň :dizzy_face:
9. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
Simi já se taky budila :angry: Lehala jsem si na bok a vždycky mě to píchnutí probralo :angry:
Jsi šikulka :slight_smile:
9. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
hojte tak já v noci nespala, esli vám to pomůže byla hnusná noční :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: 2 příjmy, na sály, drenáže...no nuda fakt nebyla...dám sprchu a valím n aty cajty, na gyndu a koupit konvici včera nám chudinka pdla po třech letech, byla to první věc společně koupená
9. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
Luci - teda taky toho dneska nemáš málo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já už mám pověšené čisté záclony i závěsy a krásně mi to tu voní, to miluju :dizzy_face: :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz
tak sem tu..a hany jel vrátit konvici, moje nerbvy po dlouhém vybíérání, prošla jsme 4 obchody koupim a kurva nefunnkční :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 v 15:57  • Odpověz
no jenže konva okej ta stará jak prdla tak vyhodila pojistky, dobrý trapas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 v 16:47  • Odpověz
no tak jsem se vykecala a jdem koupat mám hotovou svíčkajdu je teda luxusní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jedu furt dokola renatky postup....a budu mít klid na žehlení ., dneska je dům snů....tak doufám, že vyhrají modří
jinak dala jsme na neděli sportku tak držte paluchy bo jak to vyjde, tak až budemem mít barak všeci jste zvaní a bude megapařba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
Hoja Luci tak joooo! Já přijedu tak na měsíc joooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Luci, stane se :wink:

My se byli se Símou a Terďou provětrat! Adík se nacápnul, tak jsme malinko odření, no :unamused: :grinning: Ale bylo to fain :dizzy_face:
9. pro 2009 v 18:22  • Odpověz
jasan :grinning:
Se máte, dneska jsme lítala po centru a mám návrh pro Jířu
V centru na Masrykáči je živej betlém pravěký kolotoč a středověcí kováři...bylo by fajn se tam projít koupit si jmelíčko či větvičku a pak v Lasu v 1.p je človíčkovo úžasný dětský kout s kavýrnou suprácky rozdělený.....tak si tam pak dát cafíto :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. pro 2009 v 18:34  • Odpověz
cože pařba beru :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: na tohle slyším. Tož to vám držím palce ať nějaký ty mega vyjdou :grinning: :grinning:

a ad konvice - bez komentáře :grinning: :grinning: :grinning:

a venku bylo mooc fajně. Ani taková zima nebyla, prostě paráda :slight_smile:
9. pro 2009 v 18:56  • Odpověz
Simií kdy jseš k dokymu?
9. pro 2009 v 18:58  • Odpověz
asi až 21.12. jestli bude vše OK, ať vidím srdíčko, pokud by byl jakýkoliv problém mažu hned :wink:
9. pro 2009 v 19:00  • Odpověz
juj kdo to má vydržet tak dlouho
9. pro 2009 v 19:02  • Odpověz
simií a kdy ti to spočetlo termín????
9. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
Luci na moje narozeniny :dizzy_face:
9. pro 2009 v 19:08  • Odpověz
takže srpenec jo? :grinning: krásný to můžeš kozenu kdekoli vyvalit a procházkovat...oak už to bude v zimě horší
9. pro 2009 v 19:09  • Odpověz
to bude lvíčat, gojgy, Adýsek....a ty a simčino bejbátko :grinning:
9. pro 2009 v 19:09  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: Tak my si užívali dopoledne venku, pak spánek přes dvě hodiny a pak šli s Romčou k babičce a dědovi :slight_smile: Teď jsme se ládovali bramborovejma plackama, máme kafíčko a už se těším na Dům snů :dizzy_face: doufám, stejně jako Lůca, že dostanou dům modří :dizzy_face:

A Simi, lvíče ti nezávidím :grinning: :grinning: Snad bude víc spací než Adýs :sweat_smile:

Luci konvice no comment :zipper_mouth:
9. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
Marky no..a to hany je z oboru :grinning: :zipper_mouth: projel benál do teska a zpět no...ale pak jsme se tomu zasmáli :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
Luci a to vám muselo nefungovat i něco jinýho, ne?? :sweat_smile:
9. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
jj pračka a ta zásuvka ale prdlo to včera a tím, že nebyla konva tak jsem ohřívala vodu na plotně, vypráno mám a telefony nabity taky, takže nebyla nutnost to řešit až ted
9. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
Tak to je hustý :grinning:
9. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
no je :grinning: ale nahozeno a fungujem
tu zásuvku mám na lince teda u linky,nna konvu m,ixer a nabíječku a permanentně je zespoda i pračka napojena, takže tak no
9. pro 2009 v 19:40  • Odpověz
autor
My to máme jištěný tak, že i když vyletí jeden okruh zásuvek, tak se vypne všechno...tohle by se nám nestalo :grinning:
9. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
ahá to ani nevim že tak jde ale divný je že vypadla jen ta jedna zásuvka ostatní jelo..neb fachčil PC a telka
9. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
autor
No právě :sweat_smile: to mi bylo divný...u nás přestane fachčit všecko :slight_smile: Ale hlavně, že funguje :wink:
9. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
tak tak..jdu hodit vanu a pak žehlit k telce budu nakukovat
9. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
Já se budu válet a čučit na Dům snů...Adýsek vstával až před půl pátou, takže dřív jak v jedenáct nepůjde :sweat_smile: taj není kam spěchat :grinning: A Romča mi přinesl od tchýňky penízky na tu bundu z toho bazárku :dizzy_face: tak zítra jdeme nakupovat :dizzy_face: :sweat_smile:
9. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
autor
Chci ji na ven, je kratši (k zadku) buřtíkatá, tak bude moct v klídku venku běhat...navíc se mi u té Nextové ten zip rozbil, tak bude moct frčet na opravu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.